Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie na wakacje 2020 w Polsce

1679111221

Komentarz

  • @Dorotak u mnie, od kiedy pamiętam, jest wypłacane przy poborach lipcowych. Może tak będzie u Was.
  • Quintana powiedział(a):
    @nowa , dojenie kóz to jest super atrakcja !!! Moja piątka byłaby pewnie chętna
    no to czeka 8 kóz a jak młode sprzedam to więcej 
    Podziękowali 1Quintana
  • Karolinka powiedział(a):
    U nas kasy brak, ale my mieszkamy w takim rejonie, że  żal wyjeżdżać, no może w góry ciągnie, 
    To do nas przyjeżdżają "miastowi" odetchnąć


    u nas to samo i nawet góry blisko :) ale jednak choć na parę dni człowiek by chciał klimat zmienić, ale raczej nie będzie takiej opcji, trzeba nadrabiać straty finansowe z maja i czerwca ;/
  • Na wakacje zapraszamy do Truskawkowa!!! 
    Mamy jeszcze wolne terminy : 
    Domek 9 osobowy
    Od końca czerwca do 6 lipca
    26 lipca- 13 sierpnia
    23 sierpnia-....
    Domek 13 osobowy
    17-20 sierpnia
    Koszt 300 zł za dobę za domek.
  • I dół naszego domu
    15-25 lipca
    8 sierpnia-...
  • @MartaB napisałam priv, zajrzysz?
  • A możecie coś polecić sprawdzonego na Roztoczu lub Polesiu? Najchętniej blisko jakieś wody w której można popływać. Miejscowość gdzie spokój, przyroda, woda. Domek, ośrodek z domkami? 2+3 młodzież
  • Na Roztoczu, to Susiec, Krasnobród, Zwierzyniec. Nie znam kwater, ale można w tych miejscowościach szukać.
    Podziękowali 1Agax4
  • Właśnie nabyłam bilety PKP do Kołobrzegu :)
  • Monika73 powiedział(a):
    Właśnie nabyłam bilety PKP do Kołobrzegu :)

    Kupowałaś przez Internet czy w kasie?
    Automatycznie miejsca są obok siebie w jednym przedziale czy trzeba osobno każdy?

    Ktoś wie jak zarezerwować cały przedział?
  • No właśnie. Dobre pytanie w temacie wątku. Mąż późno dostał urlop na drugą połowę lipca. Niczego nie możemy znaleźć. Wszystko pozajmowane. Teraz to już jest mi wszystko jedno, dokąd, byle nie za drogo i w miarę dobre warunki. Domek dla 9. Albo mały domek z możliwością rozbicia namiotu. I najlepiej możliwość przyjazdu z 2 psami. Poratujecie? 
  • Na fb widziałam, że w Truskawkowie jest wolny termin 15-25 lipca.
    Podziękowali 1Gosia5
  • @Hope, widziałam, ale my szukamy odosobnionego miejsca. Tylko my na ogrodzonym terenie.
  • OlaN. powiedział(a):
    Na Roztoczu, to Susiec, Krasnobród, Zwierzyniec. Nie znam kwater, ale można w tych miejscowościach szukać.
    Z mniej znanych Chłopków ,,Siedlisko,, ,, Pod Lipami,,
    Podziękowali 1Gosia5
  • To co już pozwalam w junoszynie. 
    2 domki po 4 osoby każdy (jedna dodatkową na pewno będzie przyjęta). Teren ogród żony, z psami można. 
    Podziękowali 1Gosia5
  • @Klarcia bedzie z 19 na 16% i z 7 na  5%
  • andora powiedział(a):
    Teren ogród żony, z psami można.

    Można,  można,  tylko co żona na te psy w ogrodzie??? ;)

    @andora, telefon bezkonkurencyjny! Specjalistyczny dla psychologa - antydepresant. :D
    Podziękowali 2Rien madzikg
  •  :D  oczywiście miało być teren ogrodzony. 
  • edytowano czerwiec 2020
    Ale dobrze, że pozwalasz... :D
    Podziękowali 1andora
  • olgal powiedział(a):
    Monika73 powiedział(a):
    Właśnie nabyłam bilety PKP do Kołobrzegu :)

    Kupowałaś przez Internet czy w kasie?
    Automatycznie miejsca są obok siebie w jednym przedziale czy trzeba osobno każdy?

    Ktoś wie jak zarezerwować cały przedział?
    Podbijam pytanie. Też mnie interesuje.
  • Zapytałam w informacji przez messenger.
     Bilety,jeśli się kupuje razem to system przydzieli w jednym przedziale. Tzebz kupić na tyle wcześnie żeby były wolne całe przedziały. Najwcześniej system sprzedaje na 30 dni do tyłu.
    Jeśli chce się cały przedział to trzeba dokupić te wolne miejsca (u nas wychodzi jedno puste),bo od 1 czerwca wyprzedają wszystkie miejsca, nie ma żadnych "covidowych" wolnych.
    Podziękowali 1Berenika
  • tryk powiedział(a):
    @Klarcia bedzie z 19 na 16% i z 7 na  5%

    No, znalazłam wreszcie, ale sorry, nie kumam, o co chodzi? Jakie z 19 na 16% i z 7 na  5%?
  • madzikg powiedział(a):
    Vat

    W Polsce, czy w Niemczech?
    Tutaj nic na ten temat nie słyszałam.
  • Kupowałam w kasie. Do Kołobrzegu mamy miejsca w wagonie bezprzedziałowym , blisko siebie a z powrotem w jednym przedziale. Ale kupowałam tylko 4 bilety, dla siebie i trójki dzieci. 
  • Agax4 powiedział(a):
    A możecie coś polecić sprawdzonego na Roztoczu lub Polesiu? Najchętniej blisko jakieś wody w której można popływać. Miejscowość gdzie spokój, przyroda, woda. Domek, ośrodek z domkami? 2+3 młodzież
    W Krasnobrodzie jest spore jeziorko, ale w sezonie i w ładny dzień może być tłoczno. Kwater jest sporo
  • Szukam noclegu ze śniadaniem (koniecznie) w ostatni weekend lipca lub pierwszy weekend sierpnia w okolicach Kazimierza Dolnego.  2 dorosłych plus 6 dzieci (najstarsze 10lat). Ktoś coś wie? Może jakaś grupa na fejsbuku? 
  • Pierwszy raz zwiedzamy Mazury.. łódką 6os.
    Jest absolutnie cudownie jeśli chodzi o wrażenia estetyczne. Mazury są przepiękne ale z tej perspektywy są przepiękne razy dwa 
    Podziękowali 1Berenika
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.