Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie na wakacje 2020 w Polsce

1131416181921

Komentarz

  • Jest budowany piękny szlak rowerowy wokół Zalewu Szczecińskiego , po stronie niemieckiej już teraz są piękne asfaltowe ścieżki,  myślę,  że za 2 lata już cały szlak będzie bezpieczny. Teraz jest tam bardzo mały ruch, ale do Niemiec niestety trzeba jechać drogą.  Za to przez las i prawie nie ma ruchu . Z Polski z Tanowa się tam wjeżdża. 
    Podziękowali 1wiesia
  • @Agnicha @Malgorzata moje rodzinne strony :)
    Zastanawiamy się, czy się tam osiedlić
    Mojemu Mężowi bardzo się podoba okolica
  • Chciałam dziewczyny wysłać  z dziadkami do parku wodnego w szczawnie( walbrzychu- taniej i chyba mniejszy) albo wroclawiu( fajni4 wyglądają te zjeżdżalnie ale nie wiem czy Tosia ma 130 wzrostu) ale nie wiem czy to w tej chwili rozsądne... to Śląsk... mąż miał w pracy covid. On ujemny , ale. Babka co dodatnia z rodziną 12 tyg kwarantanny.. bardziej tej kwarantanny bym si3 bała niż samego wirusa ale jednak.. rozkminiam... 
  • @olgal dzięki o tej drodze nie wiedziałam :) Trudno uwierzyć ale basen w NT znam sprzed 4 lat, ładny nowy obiekt :) 
  • MAFJa powiedział(a):
    Chciałam dziewczyny wysłać  z dziadkami do parku wodnego w szczawnie( walbrzychu- taniej i chyba mniejszy) albo wroclawiu( fajni4 wyglądają te zjeżdżalnie ale nie wiem czy Tosia ma 130 wzrostu) ale nie wiem czy to w tej chwili rozsądne... to Śląsk... mąż miał w pracy covid. On ujemny , ale. Babka co dodatnia z rodziną 12 tyg kwarantanny.. bardziej tej kwarantanny bym si3 bała niż samego wirusa ale jednak.. rozkminiam... 
    To Dolny Śląsk, a nie Śląsk. Tam raczej od dłuższego czasu mało przypadków (śledziłam, bo na wakacje tam jechaliśmy). 
    Podziękowali 1MAFJa
  • olgal powiedział(a): o
    @wiesia ; polecam Velo Dunajec z Nowego Targu do Dębna,piękne widoki,w miarę płasko,czasem pustawo w zależności od pory dnia i dni tygodnia-najmniej ludxi przed południem,w tygodniu.
    Z Dębna do Niedzicy bywają górki,na które można poprowadzić rower ale za to z jeszcze piekniejszymi widokami.
    Basen jest w Nowym Targu
    https://basen.nowytarg.pl/pl/oferta/basen-sportowy
    No nie wiem;) dla mnie to tu jest dziki tłum niezależnie od dnia tygodnia i płasko jest ale z NT do Dębna z powrotem już nie:d 
    Ale zapraszamy oczywiście;)
  • Aczkolwiek stacjonując w NT mozna zrobić sporo wycieczek w każdą stronę miasta, zrobili tego dużo w ciągu ostatnich lat.
  • @uJa może im bliżej Nowego Targu tym gorzej,nie wiem. Ja faktycznie jeżdżę najczęściej od Łopusznej w stronę Dębna,Niedzicy.
    Ta ścieżka biegnie dosłownie koło mojego domu,
    w tygodniu,do południa jest spokój. Czesto spacerujemy z rowerkiem biegowym młodej. Dochodzimy spokojnie do potoku w Harklowej tą właśnie ścieżką i mijają nas pojedyncze rowery czasami,bardzo żadko.
    Po południu częściej coś nas mija. Za to soboty i niedziele faktycznie jeżdżą ciągle.
  • edytowano sierpień 2020
  • My dzisiaj jedziemy do Czarnej Góry.  Także będziemy koło Nowego Targu, ale bez rowerów.

  • @uJa może im bliżej Nowego Targu tym gorzej,nie wiem. Ja faktycznie jeżdżę najczęściej od Łopusznej w stronę Dębna,Niedzicy.
    Ta ścieżka biegnie dosłownie koło mojego domu,
    w tygodniu,do południa jest spokój. Czesto spacerujemy z rowerkiem biegowym młodej. Dochodzimy spokojnie do potoku w Harklowej tą właśnie ścieżką i mijają nas pojedyncze rowery czasami,bardzo żadko.
    Po południu częściej coś nas mija. Za to soboty i niedziele faktycznie jeżdżą ciągle.
    wpraszamy się w przyszłym tygodniu na kawę :) sprawdzimy :D
  • oj kusicie... :)
  • A był ktoś na jakimś basenie? Takim w stylu Aqua park?
  • My byliśmy w termach Chochołowskich. Przeżyliśmy ;)
    A co Cię interesuje @MAFJa ?
  • Czy covid nie zlapaliscie  :-) :-) :-) 
  • MAFJa powiedział(a):
    Czy covid nie zlapaliscie  :-) :-) :-) 
    Objawów nie mamy ;)
  • @MAFJa zakładam, nie wiem czy słusznie,że przy tej ilości odkażaczy,które są w basenowej wodzie korona nie ma szans...
    Podziękowali 1MAFJa
  • Ja byłam na basenach na Węgrzech, jesteśmy zdrowi.
  • Teraz tez jest przeludniony? A w tym szczawnie ktos byl? Mowie ze boje sie ze sie najaraja na zjezdzalnie a tam polowa od 1.30 i tosia chyba nie ma tyle.. a to glownie ona u nas wodna.. nie wiem na ile dokladnie to sprawdzaja.
  • W PL jak nie góry czy morze i jeśli nie nad samym jakimś jeziorem to jednak można chyba znaleźć miejsca z mniejszą ilością turystów.
  • Nie nie ten basen to tylko dziewczyny z dziadkami... cała rodzina to chyba nieprędko... dzięki..  
  • Patrzę na ten walbrzych ..3 zjeżdżalnie to atrakcja jakąś tam jest ale bez zewnętrznego basenu jak ma być upał... to i my taki miniaquapark mamy..co prawda zjeżdżalnie słabsze no ale..  chyba szkoda zawracać głowę... skolei ten we Wrocławiu to taki moloch że też boję się trochę..  bilety całodniowe A oni nie beda za dużo czasu mieć..  jakieś 2 H Max.. i trzeba by w ten wroclaw się wbić w ten upał jaki ma być w piatwk... nie wiem czy jest sens... na razie nic im nie mówiłam...  najlepiej żeby taki jak we Wro był w tym Wałbrzychu;-) @elunia ten wroclaw teraz przy tej koronie też taki przepełniony? 
  • Przyjemny nieduży aquapark jest w Cieplicach, dzielnica Jeleniej Góry.
    Podziękowali 1MAFJa
  • W piątki często nad jeziorami jest kameralnie, może to jest jakiś pomysł @MAFja?
  • edytowano sierpień 2020
    gdzieś jest lista miejsc gdzie honorują  bony z zusu? (500 tki)
    dobra mam, nieważne
  • MAFJa powiedział(a):
    A był ktoś na jakimś basenie? Takim w stylu Aqua park?
    Byliśmy na campingu na Węgrzech.
    Aqua park to nie jest, ale były zjeżdżalnie do Balatonu i osobno jeszcze dwa baseny z mniejszą zjeżdżalnią.
    Najmłodszy wracał z Węgrzech ze śpikiem, ale już mu chyba przeszło. Testu mu robić nie będę z powodu śpika...
  • Moi właśnie przyjechali po 11 godzinach w Suntago Park of Poland. Upierali się, że nie wyjdą przed zamknięciem i wytrwali od 10 do 21 wariaci  :D :D :D. Zachwyceni są...
    Mąż mówi, że ludzi multum i lepiej nie myśleć co tam się dzieje w soboty i niedziele...
  • Wow... jezioro to mamy blisko nas bardzo fajne i jak nie urodze to się na pewno powybieramy w przyszlym tygodniu.. Chodziło raczej o jakieś atrakcje dostępne tam A pominięte przez covid... przez sanatorium. Normalnie to właśnie wycieczki do tego ich Aquaparku, zamku Książ.., stadnina koni - to akurat mamy u siebie na spokojnie i bez takich zbojeckich cen. mama myślała o zdobyciu jakiejś tam góry..c. Ale ten piątek z przejazdem przez pół Polski i 31 C upały to cokolwiek się wymyśli- już się nie chce.. 
  • Właśnie siedzimy przy schronisku na Turbaczu
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.