Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

#zostań w domu - jak to będzie

2456724

Komentarz

• Ja mam plan zawsze, dobry plan. Przepadam już na pierwszym punkcie - zwlec się z łóżka.

A mam wstyd i nie zacznę mojego planu.
    11.00-11.30 wstawanie, u ieranie się, ścielenie łóżka.

:D 
    Podziękowali 1Gosia5

• św. Josemaria też robił plan :)
  • Ja nie zapisuję, ale szanuję swoje ograniczenia ;)
    Aktywna jestem do południa
    Po 16 próbuje przeżyć 
    I tak od lat
    Podziękowali 1asiao
  • O, też muszę na to tak.spojrzec. 
    Aktywne jest od poludnia i to już lepiej brzmi.
    Podziękowali 1Gosia5
  • andora powiedział(a):
    Ja mam plan zawsze, dobry plan. Przepadam już na pierwszym punkcie - zwlec się z łóżka.

A mam wstyd i nie zacznę mojego planu.
    11.00-11.30 wstawanie, u ieranie się, ścielenie łóżka.

:D 
    Ciężarne mają przede wszystkim chodzić w ciąży zgodnie z planem dzień po dniu i to jest plan maksimum :D
    Podziękowali 1andora
  • ja nie jestem w ciąży, ale jestem sową, skoro nie muszę wstawać z dziećmi do szkoły ani (niestety) nie mogę iść rano na Mszę, to raczej nie sądzę, żebym miała przed 10 wstawać...
    Podziękowali 2Gosia5 andora
  • Aneczka08 powiedział(a):
    Dorotak powiedział(a):
    To nie jest szkoła tylko parodia szkoły. Nie każdy musi się w nią bawić ;)

śmiem twierdzić, że dzieci mają szansę nauczyć się więcej niż w szkole, jeśli tylko im się pozwoli...
    z pewnością, mój syn ma na technikę usmażyć placki ziemniaczane i przysłać panu zdjęcie  :D
  • Joannna powiedział(a):
    Aneczka08 powiedział(a):
    Dorotak powiedział(a):
    To nie jest szkoła tylko parodia szkoły. Nie każdy musi się w nią bawić ;)

śmiem twierdzić, że dzieci mają szansę nauczyć się więcej niż w szkole, jeśli tylko im się pozwoli...
    z pewnością, mój syn ma na technikę usmażyć placki ziemniaczane i przysłać panu zdjęcie  :D
    Takich nauczycieli to ja szanuję  <3
  • ZPT
    Obraz moe zawiera co najmniej jedna osoba i ludzie siedz
    Podziękowali 2obwarzanek Rogalikowa
  • No i to na pewno wyrabia elastyczność w dzieciakach i reagowanie na zmiany a to bardzo potrzebne potem w pracy
  • edytowano 15 marzec
    Joannna powiedział(a):

Myślałam  w pierwszej chwili, że  placki panu przysłać.  Ot taka nauczycielska  metoda ma zapasy żywnościowe... :D
    Fajny pan.
    Podziękowali 2Joannna Gosia5
  • edytowano 15 marzec
    Pan jest bardzo fajny, w poprzednim semestrze gotowali rosół z kury, w szkole... i to był dopiero projekt. I udało się! zdążyli nastawić i po paru godzinach przyszli na przerwie zjeść :) 

mam tylko nadzieję, że zastanę jutro ziemniaki w sklepie...
  • Joannna powiedział(a):
    Pan jest bardzo fajny, w poprzednim semestrze gotowali rosół z kury, w szkole... i to był dopiero projekt. I udało się! zdążyli nastawić i po paru godzinach przyszli na przerwie zjeść :) 
     <3 

• Tak myślę że to też lekcja uczciwości, bo przecież mama może zrobić, ale jak zrobi uczeń to wygra też uczciwość 
    Podziękowali 3Ojejuju Joannna jukaa
  • @Joannna, 3. punkt kiepski - jestem retro, nie potrzebuję elektroniki do marnowania czasu :p
  • A rodzice maja za duzo pracy z własnymi dziećmi

Obraz moe zawiera tekst
    Podziękowali 3M_Monia Aneczka08 Predikata
  • @MAFJa czytam ten plan i myślę "wycie"? O to tak jak u nas! A to jednak mycie było ;)
  • edytowano 16 marzec
    O 7:30 można uczestniczyć na YouTube we Mszy św. sprawowanej przez biskupa Rysia. Polecam, bo to dobry początek dnia.
  • Wycie jest poza planem obowiązkowe kilka razy dziennie 
  • Pkt 5 i 6 mnie rozwalił, zwłaszcza pkt 6.... 
    Podziękowali 2Elunia Gosia5
  • Jakaś blogerka sobie napisała jak rozumiem.
    Podziękowali 1Elwik
  • Nauka w domu to fikcja
    Po strajkach w zeszłym roku i olaniu przez nauczycieli dzieci nie traktują tego u mnie poważnie. Mając pracę w domu nie da się tego pogodzić. Olewka totalna.
    Podziękowali 1M_Monia
  • Moj maz corke pyta ze slowek z angielskiego codziennie i sie ucza. Za to moze obejrzec wieczerem filmy. Poza tym codziennie spacerujemy cala rodzina. Wieczorem dluga kapiel zamiast basenu. Maluchy to uwielbiają w szczegolnosci 3 latek. Z innymi ludzmi na dystans. Mojemu mezowi a w szczegolnosci jego bratu wrecz odbija na punkcie tego wirusa.
  • U nas starsi prowadzą lekcje dla młodszych, a rodzice pracują.
    Podziękowali 2Gosia5 Bea
  • U mnie starszy wymaga wykopania z domu
    Podziękowali 1Klarcia
  • Zazdroszczę
  • U nas 4-oro szkolnych, jeden maluch.  Mają po kolei lekcje przez skype'a z polskiego ze starszą ciocią. A poza tym nauka jak co dzień, jest czas na podgonienie materiału do egzaminów. Tata w pracy na razie, może od jutra też będzie w domu, to będzie trzeba strefę ciszy wydzielić.
  • Pięknie.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.