Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Maski bez Klarci

1525355575872

Komentarz

  • Ja mam nadzieję że ten wirus tak się uspokoi że w końcu odejdzie
  • Agmar powiedział(a):
    O mamy już wariant brazylijski i południowoafrykański a w Europie już nigeryjski ciekawe ile tych wariantów jeszcze bedzie
    Tam pewnie straszą ludzi europejskim wariantem
  • paulaarose powiedział(a):
    Ja mam nadzieję że ten wirus tak się uspokoi że w końcu odejdzie
    Chyba żartujesz. 
  • paulaarose powiedział(a):
    Ja mam nadzieję że ten wirus tak się uspokoi że w końcu odejdzie

    Jak wszyscy się zakażą. Są szanse Indiach tylko dziś 125 tys przypadków. Co ciekawe śmierci mniej niż w Polsce.
  • Najnowsze Dorzeczy, list czytelnika, lekarza neurologa dziecięcego, fragment
    "Osobiście wraz z całą rodziną (żona i pięcioro dzieci) przechorowalismy zakażenie covid-19 w listopadzie (...), z powodzeniem ja i żona przeleczylismy się, tak jak większość kolegów lekarzy, amantadyną. Dlaczego nie ma otwartej dyskusji nt leku, skoro tak wielu kolegów lekarzy skutecznie leczyło się tym lekiem? "
    (podkreślenie moje)
    Moze rzeczywiście w tym świetle dane podawane na którejś poprzedniej stronie przez @PawełK dotyczące zachorowalności i śmiertelności w środowisku medycznym mogą się rozjeżdżać z danymi reszty społeczeństwa nie mającego wolnego dostępu do leku
  • Prayboy powiedział(a):
    paulaarose powiedział(a):
    Ja mam nadzieję że ten wirus tak się uspokoi że w końcu odejdzie

    Jak wszyscy się zakażą. Są szanse Indiach tylko dziś 125 tys przypadków. Co ciekawe śmierci mniej niż w Polsce.
    Ja osobiście nie znam osoby, która nie miałaby kontaktu z wirusem.
  • edytowano kwietnia 2021
    Kontakt nie oznacza automatycznie zakażenia
  • PawelK powiedział(a):
    Nie każdy z tych lekarzy miał kontakt z pacjentami z covidem.

    -Nic o tym ta statystyka nie mówi i nie ma to w ogóle znaczenia.

    Poza tym akurat lekarze byli lepiej zabezpieczeni i bardziej świadomi zagrożenia niż inni.
    -Nie ma znaczenia czy byli zabezpieczeni. To bardzo nieładnie, że wiedzą jak się leczyć i zostawiają ludzi z amolem.

    No i w 90 procentach są zaszczepieni.
    -Od stycznia. Dane za cały rok.

    A u ilu z tych osób wystąpiły ciężkie powikłania
    - nie, czekam, aż mnie oświecisz


    Oświecam 

    @PawelK

  • edytowano kwietnia 2021

  • PawelK powiedział(a):
    Pytałem o ciężkie powikłania, bo o takich pisałeś, a nie, że jest im smutno. W społeczeństwie przypuszczam odsetek podobny.
    Smutno im, mówisz?nje


  • edytowano kwietnia 2021
    Odsetek w społeczeństwie podobny ale społeczeństwo ma na co dzień wybór między kanapką z masłem a kanapką z margaryną a nie między czyimś życiem a śmiercią.
  • Patrząc na ludzi wokół, sporo ludzi ma problemy psychiczne, głównie Ci najbardziej przerażeni. 
    Różnica jest taka, że nie mają szans na wizytę u psychiatry czy psychologa.
  • @Tomasz i Ewa Aktor z ŚwK był otyły miał cukrzycę i miał też covida i umarł właśnie na to a był po 50.
  • Ja wynajmuję.
    Ale to zależy od gospodarza, bo zakaz jest.
  • Tak Apropos to jest niezła dyskryminacja.
    Nie ma zakazu dla ludzi z obcym paszportem, jest dla tych z polskim.
    Podziękowali 2paulaarose Quintana
  • Przyjaciel rodziny mojej koleżanki. 52 lata, facet wysportowany, codziennie biegający, zdrowo się odzywiajacy, bez chorób współistniejących. Było to w październiku. Był pod opieką prywatnej służby zdrowia. I co...w szpitalu trzy dni i facet zmarł. Z płuc siateczka. Lekarze nie dowierzali, zrobiło mu sekcje zwłok. Nic nie wykazała, pozatym,że płuc prawie nie miał. Drugi ich znajomy podobnie. Już nie tak może nakręcony na sport. Przyczyna nie było brak opieki zdrowotnej. 
  • PawelK powiedział(a):
    Patrząc na ludzi wokół, sporo ludzi ma problemy psychiczne, głównie Ci najbardziej przerażeni. 
    Różnica jest taka, że nie mają szans na wizytę u psychiatry czy psychologa.

    Nieprawda. 
  • Prayboy powiedział(a):
    PawelK powiedział(a):
    Patrząc na ludzi wokół, sporo ludzi ma problemy psychiczne, głównie Ci najbardziej przerażeni. 
    Różnica jest taka, że nie mają szans na wizytę u psychiatry czy psychologa.

    Nieprawda. 
    Prawda, próbowałem bliską osobę wbić do psychologa z NFZ. Zapomnij.
  • Przyjaciel rodziny mojej koleżanki. 52 lata, facet wysportowany, codziennie biegający, 
    Choroba zabija, w to chyba tutaj nikt nie wątpi.
    Wątpliwości dotyczą najczęściej ile ludzi musiało umrzeć ekstra przez brak leczenia i jak bardzo bezsensowny jest lockdown.


    Podziękowali 1Wela
  • @PawelK Niestety koronawirus zrobił się priorytetem a są cięższe choroby jak nowotwory czy zabijające Polaków schorzenia kardiologiczne. 
  • @PawelK myślisz,że gdyby rząd Polski nie wprowadzał tych lockdownow i pozwolił na swobodę, to ludzie by ich nie "zjedli" razem z opozycja? Wtedy by się nazywało,że tyle osób umiera,bo rząd nic nie robi... Takie moje przemyślenia po rozmowach ze znajomymi którzy twierdzą,że od początku rząd za mało robi  :#
    Podziękowali 2ganna4 Elf77
  • PawelK powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    PawelK powiedział(a):
    Patrząc na ludzi wokół, sporo ludzi ma problemy psychiczne, głównie Ci najbardziej przerażeni. 
    Różnica jest taka, że nie mają szans na wizytę u psychiatry czy psychologa.

    Nieprawda. 
    Prawda, próbowałem bliską osobę wbić do psychologa z NFZ. Zapomnij.
    NFZ...? Do dentysty też chodzisz na NFZ? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.