Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

atak Macierewicza i TVP na Rząd i Prezydenta RP

2456712

Komentarz

  • PawelK powiedział(a):
    A czy oprócz dyskredytacji komisji masz jakieś uwagi co do przedstawionego klu? Czy tylko nadal chocholi taniec , byle nie na temat.
    A jakie jest to tzw klu? I kto je przedstawia? Czyżby komisja,  do której w sumie nieliczni mają zaufanie? Komisja, która dalej nie przedstawila raportu, a w każdym razie nie został on podpisany? Komisja, której członków nie znamy? 
    Podziękowali 1kociara
  • Nie ma żadnego raportu, jest animacja, wizualizacja
    Nie ma listy członków, którzy się pod tym mają podpisać. Jeśli w ogóle 
    Jest za to cyrk od kilku lat, na którym niektórzy zarabiają super ekstra pieniasze
    Są kłótnie i niezgoda w samej komisji

    Jeśli był wybuch, kto za to odpowiada? Gdzie jest śledztwo? 
    Co, kolejne 2 dekady będą cyrki i taniec pt a teraz będziemy robić śledztwo, kto za tym stoi? 
    A za 30,40 lat się utajni to i owo


  • Dzięki, @PawelK, obejrzałam. Zdanie sobie jako takie wyrobiłam.
  • Oczywiście, brzoza rozwaliła skrzydło. A drzwi się wbiły w ziemię pionowo z prędkością 10 x większą niż leciał samolot, a szczątki ludzkie kilkadziesiąt metrów przed brzozą same się przeniosły, a samolot zamiast zrobić lej rozpada się na pierdyliard kawałków.
    Chętnie bym poznał teorie, która pokazuje jak do tego mogło dojść, ale sorry, nie wiem jak można mieć takie wyparcie, aby wciąż wierzyć, że brzoza może zniszczyć skrzydło :) 

    Dla przypomnienia tak wygląda las po katastrofie airbusa, gdzie giną tylko trzy osoby.
    Podobnie zresztą wyglądał w lesie kabackim.



    Więc czekam pokażcie mi analogiczną katastrofę, jedną, gdzie z samolotu spadającego z kilku metrów pozostało takie nic. 
    Nie wiem po co to pokazuje, przecież sekty pancernej brzozy nic nie wprowadzi w jakiejkolwiek wątpliwości :)

    Podziękowali 2Klarcia Rejczel
  • @beatak rozmawiałem z przyjaciółką z komisji, bujda z tym drugim raportem. Mogą być zdania odrębne w nie istotnych szczegółach, nikt z członków nie podważa eksplozji.
    Podziękowali 1Klarcia
  • PawelK powiedział(a):
    @beatak rozmawiałem z przyjaciółką z komisji, bujda z tym drugim raportem. Mogą być zdania odrębne w nie istotnych szczegółach, nikt z członków nie podważa eksplozji.
    To czemu nie jest w dalszym ciągu podpisany? Gdzie ten raport jest, skoro to wszystko takie oczywiste?
    Podziękowali 1kociara
  • PawelK powiedział(a):
    @beatak rozmawiałem z przyjaciółką z komisji, bujda z tym drugim raportem. Mogą być zdania odrębne w nie istotnych szczegółach, nikt z członków nie podważa eksplozji.
    Już kilka kilkanaście miesięcy temu twierdziłeś, że raport jest i że jest opublikowany. No nie był ani wtedy ani teraz.
    Cóż, generalnie niewiele osób wierzy w zamach. 
    Niby Prywatne rozmowy z niby przyjaciółka z niby komisji mające niby uwiarygadniac cokolwiek to bardzo słaby argument. W zasadzie żaden 
    Podziękowali 1beatak
  • PawelK powiedział(a):
    Oczywiście, brzoza rozwaliła skrzydło. A drzwi się wbiły w ziemię pionowo z prędkością 10 x większą niż leciał samolot, a szczątki ludzkie kilkadziesiąt metrów przed brzozą same się przeniosły, a samolot zamiast zrobić lej rozpada się na pierdyliard kawałków.
    Chętnie bym poznał teorie, która pokazuje jak do tego mogło dojść, ale sorry, nie wiem jak można mieć takie wyparcie, aby wciąż wierzyć, że brzoza może zniszczyć skrzydło :) 

    Dla przypomnienia tak wygląda las po katastrofie airbusa, gdzie giną tylko trzy osoby.
    Podobnie zresztą wyglądał w lesie kabackim.



    Więc czekam pokażcie mi analogiczną katastrofę, jedną, gdzie z samolotu spadającego z kilku metrów pozostało takie nic. 
    Nie wiem po co to pokazuje, przecież sekty pancernej brzozy nic nie wprowadzi w jakiejkolwiek wątpliwości :)

    no też o tym mówiłem, każda katastrofa lotnicza jest inna, nie ma więc wiarygodnych symulacji.
    W Smoleńsku, urwanie części skrzydła spowodowało prawdopodobnie, sądząc po rozkawałkowaniu maszyny i powszechnej wiedzy, jaką się zdobywa przy puszczaniu papierowych gołębi, coś w rodzaju beczki albo gorzej.
  • PawelK powiedział(a):
    @beatak rozmawiałem z przyjaciółką z komisji, bujda z tym drugim raportem. Mogą być zdania odrębne w nie istotnych szczegółach, nikt z członków nie podważa eksplozji.
    W którym miejscu na nagraniu było słychać wybuch?
    Przed czy po "pull up, pull up" oraz "terrain ahead"? A może przed czy po wizycie cywilów w kabinie pilotów? 
    Przed krzykami czy po krzykach pasażerów? 
  • Niby Prywatne rozmowy z niby przyjaciółka z niby komisji mające niby uwiarygadniac cokolwiek to bardzo słaby argument.
    Szczerze mówiąc mam w d czy mi wierzysz.
    Pisałem bardziej do pioszo, bo sprawia wrażenie bardziej otwartego, nikogo z sekty brzozowej nie przekonam, to akurat wiem i 
    nie zamierzam nikogo przekonywać, powiedziałem co widzę.
    Fakty wam nie przeszkadzają w waszej wierze więc sobie w niej trwajcie.
    Raporty co jakiś czas były pisane z bieżących prac i o tych pisałem, końcowy też będzie, nie martw się :) fakt nie jest to prędkośc tworzenia raportu przez rząd Tuska, bo im to zajęło minuty i wszystko było wiadome :)
    Podziękowali 2Zuzapola Klarcia

  • Na nagraniach nie ma wybuchu tylko „terrain ahead”, „pull up!”, „kur.aaa” i łup!

    I no dobrze, to czemu samolot nie zareagował na odejście, gdy byli na wysokości decyzji? Z rozmowy wyraźnie wynika, że lecą na wysokość decyzji, a nie lądują.
    Doświadczenie z 2011 roku odtwarzające te wszystkie kroki na bliźniaczym tupolewie pokazały, że samolot powinien się podnieść, gdy był jeszcze na bezpiecznej wysokości, kiedy pada komenda odchodzimy,a jednak samolot nie reaguje.

    Niestety nie mam dostępu ani wiedzy co zostało nagrane na satelitach. Ty masz?

  • No tak i jeszcze stwierdza, że jak nie wyląduje to mnie zabije :D

    Co prawda wszyscy piloci twierdzą, że jak kapitan mówi odchodzimy, to wszyscy działają jak automat i podnoszą samolot, ale ty wiesz lepiej :)

  • Rzecznikiem komisji powinien być specjalista w dziedzinie katastrof a nie polityk. Cokolwiek ustalą zostanie podważone. 
    Podziękowali 2beatak Klarcia
  • edytowano kwiecień 2021
    W odpowiednim czasie Rosjanie podadzą na tacy dowody które za katastrofę uczynią odpowiedzialne ukraińskie służby. Zgodnie z zasadą dziel i rządź. Rozegrali nas koncertowo i nadal to robią. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Ile kasy wziął Macior za przewodniczenie prac komisji?

    T
    Wciąż bierze.
  • Stankiewicz: Macierewicz jest w chórze winnych za to, że po kilkunastu latach mamy zbrodnię bez kary
    https://youtu.be/SzJu9irXqdA
  • @Tomasz i Ewa A może to było tak że piloci zignorowali komunikat pull up, terrain ahead? Bez żadnych większych teorii spiskowych, poza kiepską organizacja? Albo komus zależało żeby to oni lecieli z nimi? Jak myślisz?
  • @Tomasz i Ewa
    A o co chodziło z tymi strzałami zaraz po katastrofie? Widziałam kiedyś film na którym było słychać strzelanie obok samolotu 
  • Zostało to wyjaśnione?
  • @Tomasz i Ewa Mnie w tym wszystkim zastanawia tylko późniejsze podejście do sprawy, tzn nie odzyskanie wraku, takie zaufanie Putinowi oraz PiSu który zrobił z tragedii szopkę. O co tu tak naprawdę chodzi to już nikt nie wie.
    Podziękowali 1Klarcia
  • @Tomasz i Ewa Trochę to smutne, że jakoś Holendrom się udało odzyskać samolot, a nam nie. To znaczy tylko tyle, że nasz kraj w zasadzie nie znaczy nic :(

  • edytowano kwiecień 2021
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Klarcia się pogrąż. Lotnisko zostało przygotowane świetnie na przybycie Putina i Tuska. To Kaczyński strzelił focha i zlecił de facto prywatny lot do Smoleńska. Sasin zorganizował i w efekcie mamy 96 trupów. 

    T
    Co za wredne kłamstwa. Lot organizowała kancelaria premiera. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Rozumiem. Czyli on naprawdę w to wierzy. Pozostaje tylko cierpliwie tłumaczyć.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Nie na sensu tłumaczyć, propaganda działa tak, żeby kłamstwa w niej zawarte stały się dogmatami. Z nienawiścią do pisu to jest nie do ruszenia.

    Nawet jakby Putin wyszedł i przyznał, że zrobili zamach, to by stwierdzili, że Kaczyński mu kazał.

    Brak logiki w niczym wyznawcom tvn nie przeszkadza.
    Podziękowali 2Rejczel Klarcia
  • edytowano kwiecień 2021
    Kancelaria Premiera - w dupie byłeś gówno widziałeś
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano kwiecień 2021

    Robiłem z Nowaczykiem ten raport. Zamknij ryja i siedź cicho skoro gówno wiesz. I nie będę tego pisał w żadnym ringu.
    Podziękowali 1Klarcia
  • twoje papierki możesz wrzucić do kosza

    Sąd I instancji uznał Arabskiego za winnego tego, że w okresie od 16 marca 2010 r. do 10 kwietnia 2010 r. w Warszawie, będąc szefem KPRM, nie dopełnił ciążących na nim obowiązków z tytułu koordynatora odpowiedzialnego za organizowanie lotów polskich wojskowych statków powietrznych. "W związku z planowaną na 10 kwietnia 2010 r. wizytą zagraniczną prezydenta RP oraz towarzyszących mu osób na terytorium Rosji dopuścił na wykorzystanie specjalnego transportu lotniczego, wiedząc, że w Smoleńsku nie ma lotniska, na którym dopuszczone byłoby wykonanie operacji lądowania, czym spowodował rzeczywiste niebezpieczeństwo" - uznał sąd.


  • Jest to możliwe. Zależy kto będzie w składzie. Ale ty już i tak wydałeś wyrok.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.