Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

atak Macierewicza i TVP na Rząd i Prezydenta RP

1246712

Komentarz

  • Niektóre ze szczątków rozbitego samolotu zostały już odesłane na Białoruś, inne badane są w Polsce. - Właścicielem samolotu byli Białorusini, więc oni zdecydują czy wszystkie sz-czątki Su-27 zostaną wywiezione z Polski po zakończonym postępowaniu - powiedział pułkownik Szeląg.

    Otóż to... zwykły samolot...

  • I zwróć uwagę, że byli ze strony Polski zaangażowani ci sami ludzie, co potem w badanie tu 154.
    Oni doskonale wiedzieli, na świeżo, jak się bada katastrofę wojskowego samolotu, czego można i mają prawo się domagać.
    Więc to nie była ignorancja, że wybrali Chicagowską. To było zdecydowanie świadome, bo oni nie chcieli tego badać.

    W normalnym świecie nazywałby się to zdradą.
    Podziękowali 2Klarcia Prayboy
  • A po co nam teraz wrak? Wrak trzeba było odzyskać od razu. Nie wolno było zostawiać badań nad katastrofą smoleńską Rosjanom. Teraz to wszystkie teorie czemu do niej doszło są domysłami. I jedna i druga strona gra na tym. I traktuje się z takim szacunkiem jak dyskutanci na tym forum i w tej dyskusji. Żenujący poziom. Z obydwu stron. 
    Nie można mieć pewności co się stało. I jedna i druga wersja mogła się stać. Ja niczego nie wykluczam bo nie jestem ekspertem i nie mam kompetencji żeby podważać badań naukowców ze strony PiS i PO. 
    Prawda jest taka że sposób przygotowania delegacji do Smoleńska urągał wszelkim standartom, a sposób prowadzenia śledztwa w sprawie katastrofy po stronie ówczesnego polskiego rządu to hucpa i pokaz totalnej niezdolności do dbania o interesy naszego kraju. 
    Ps. Skłaniam się do wersji z wybuchem, nie jestem zwolennikiem PiS. Skłaniam się że względu na liczbę matactw, pozostawienie Ruskim śledztwa, stworzoną z miejsca narrację o nieodpowiedzialnych pilotach, nachalnym Błasiku, oraz naciskach prezydenta. Badania nad katastrofami lotniczymi trwają miesiącami i latami a tu w jeden dzień wiadomo było co się stało.
    Podziękowali 3paulaarose PawelK Klarcia
  • edytowano kwiecień 2021
    tu w jeden dzień wiadomo było co się stało.
    -----------------------------------

    no nie w jeden dzień, a, przynajmniej w moim przypadku, ze dwa lata, zaraz po katastrofie.
    Dla mnie, kluczowa jest pogoda i nieodpowiedzialność pilota oraz organizatorów,
    a wszystkie symulacje uważam za mataczenie, szczególnie w zestawieniu z powyższym.
  • Tomasz nakreca się waszym zdenerwowaniem i jeśli uda due kogoś sprowokować, on wcale tak nie myśli, tylo ma hos z głową i karmi się złymi emocjami,  działa już tylko plucie na Ojczyznę i patriotów,  to na tym jedzie,  nie tykać,  bo śmierdzi. Wiem, że w takich tematach ciężko,  ale ja już tylko z politowaniem czytam tego człowieka. Bawi się świetnie, niszczy każdą dyskusję w białych rękawiczkach.
    Podziękowali 1PawelK
  • Skąd wiadomo o tych pielgrzymkach do kokpitu? Z nagrań? Skąd wiadomo że te nagrania nie są zmanipulowane pod tezę? Kto był w mocy odsłuchiwać skrzynki poza Ruskimi? 
    I żeby nie było nie uważam i nie uważałam nigdy śp. Lecha Kaczyńskiego za wybitnego  męża stanu.
  • Zuzapola powiedział(a):
    Tomasz nakreca się waszym zdenerwowaniem i jeśli uda due kogoś sprowokować, on wcale tak nie myśli, tylo ma hos z głową i karmi się złymi emocjami,  działa już tylko plucie na Ojczyznę i patriotów,  to na tym jedzie,  nie tykać,  bo śmierdzi. Wiem, że w takich tematach ciężko,  ale ja już tylko z politowaniem czytam tego człowieka. Bawi się świetnie, niszczy każdą dyskusję w białych rękawiczkach.
    Wiem, dlatego mu powiedziałam kim jest, wchodzenie w dyskusję z tym pseudo inteligentem nie ma sensu.
    Podziękowali 1Prayboy
  • @Tomasz i Ewa Tylko jak wyjaśnić olanie tej sprawy przez świetną drużynę Tuska? Ten kraj momentami jest tak patologiczny, tylko czemu?
  • @Tomasz i Ewa PiS i PO dla mnie nie nadają się do rządzenia. W ogóle to jest skandaliczne, że katastrofa takiej skali, takiej klasy została tak olana. Naprawdę żyjemy w dziwnym państwie.
  • . W sumie nie dziwię się - po ludzku - Tuskowi, jego zajadli wrogowie poszli po trupach - swoich 
    Oj popłacz się nad swoim guru :)
    Czas na podejmowanie decyzji był 10-12 kwietnia, kiedy był czas zadumy i ludzie mieli nadzieję na pojednanie.
    Wolał wysłać kogoś bez umocowań, bez wsparcia i nawet bodajże bez tłumacza. Oddać śledztwo ruskim, byleby przypadkiem coś nie wyszło.

     

    Podziękowali 2paulaarose Klarcia
  • @Tomasz i Ewa A najlepsze jest to, że nie ma jakiś super alternatyw. Konfederacja wydawała mi się być w porządku, ale część rzeczy które mówią jest skandaliczna. Na lewicę raczej nie ma co głosować,bo jedyne co mi się u nich podoba to duży szacunek do planety.
  • @Tomasz i Ewa w Polsce zbiera się podpisy po to aby zachęcić niszczarki do większej pracy. Przynajmniej tak było za czasów PO. Za PiS pewnie też.
    I żeby nie było, ja widzę też jakieś dobre strony rządów PiS bo niektóre rzeczy robią OK, ale przy tym dzielą, kradną i ustawiają swoich wszędzie gdzie się da.
  • @Tomasz i Ewa Może kiedyś wrócisz i zobaczysz jak się żyje tutaj nam
  • edytowano kwiecień 2021
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    paulaarose powiedział(a):
    @Tomasz i Ewa Może kiedyś wrócisz i zobaczysz jak się żyje tutaj nam
    Może wrócę a może i nie wrócę. Bywam w Polsce. Zdrowym i bogatym żyje się bardzo dobrze. Chorzy i biedni nie mają za dobrze. Jak wszędzie. Truizm. 

    T
    No zaraz.
    Toz tu mnóstwo peanów, jak to się poprawiło wielu.
    Mnie nie. 
    Wręcz przeciwnie
    Coraz trudniej pracować na te wszystkie deje wokół

    Edit
    O prosze
    A pamiętam, jak taki jeden qykpuwal w każdym wątku, że no skąd. Jaka inflacja jakie podwyżki.
    Najważniejsze, że mamy bezp energetyczne zapewnione 

    https://www.money.pl/gospodarka/polska-symbolem-drozyzny-kolejny-miesiac-ceny-rosna-najszybciej-w-ue-6629632278596192a.html
  • Klarcia powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    tu w jeden dzień wiadomo było co się stało.
    -----------------------------------

    no nie w jeden dzień, a, przynajmniej w moim przypadku, ze dwa lata, zaraz po katastrofie.
    Dla mnie, kluczowa jest pogoda i nieodpowiedzialność pilota oraz organizatorów,
    a wszystkie symulacje uważam za mataczenie, szczególnie w zestawieniu z powyższym.

    Już w pierwszy dzień orzeczono, że zawinili piloci; pytanie - kto ich do tego skłonił?
    Za sterami siedział najlepszy z pilotów, jakich wtedy miano.
    najlepszy to może pilot wojskowy, ale dopiero miał zamiar starać się o licencję pasażerską;
    to jest w ogóle horrendum, że do przewożenia najważniejszych osób w państwie, czy w ogóle osób, używa się pilotów wojskowych, bez aktualnego przeszkolenia pasażerskiego,
    przecież jest państwowy LOT, skąd można by wypożyczać pilotów na loty państwowe
  • edytowano kwiecień 2021
    to jest tylko zasłanianie się durnym przepisem
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Macierewicz ma. Dlaczego samolot nie zareagował? Bo pilot posłusznie lądował mając za plecami generała i na uwadze to, że poprzednika wyrzucono, bo nie chciał lądować pod obstrzałem w Tbilisi. Gosiewski poprzedniego nazwał tchórzem. 

    T

     Kłamca

  • edytowano kwiecień 2021
    Tak.Jestes daleko  a w sercu nie masz Polski tylko judaszowe srebrniki 
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano kwiecień 2021
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Zieeeew! Staraj się lepiej playboy. 

    Dla ciebie nie warto 

  • edytowano kwiecień 2021
    Wielki Pan Emigrant. W dupie byłeś w 2010 gówno widziałeś. Możesz se pogadać tyle twojego 
  • edytowano kwiecień 2021
    Tu nie perfumeria dziewczynko tylko wątek polityczny jak ci nie odpowiada język to spierdalaj 
  • Tomcio Paluch 
  • edytowano kwiecień 2021
    Kto wie. Po śmierci na pewno... może w tym samym kotle.
    Linku nie klikam... sorki. 
  • edytowano kwiecień 2021
    Do zobaczenia zatem.
  • edytowano kwiecień 2021
    Ring przy tym to piaskownica. No ale zawsze tak było u nas. Ten naród jak lawa...
    Podziękowali 1Klarcia
  • @Tomasz i Ewa Aż mi przypomniała się Twoja dyskusja z TecumSeh (szkoda że usunął konto), ale chyba była trochę kulturalniejsza.
  • paulaarose powiedział(a):
    @Tomasz i Ewa Aż mi przypomniała się Twoja dyskusja z TecumSeh (szkoda że usunął konto), ale chyba była trochę kulturalniejsza.
    Szczerze mówiąc,  to ta dyskusja jest straszna, bo okropnie swiadczy o katolikach. No, chyba że to nie są katolicy,  a wtedy nie ma się czym przejmować. 
    Podziękowali 1paulaarose
  • Katarynka normalnie. 
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Zieeew... wyróżniony? Przez takiego łajzę jak ty? Nie pochlebiaj sobie. Jestem ponad obelgami prostaków, których mowa jest tyle warta, co szczekanie kundli. Sam wystawiasz sobie świadectwo. Pamiętaj o wyzwiskach, jak będziesz przyjmował nabożnie Ciało Pańskie. 

    T
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    @paulaarose & @beatak

    Proszę nie umieszczać mnie w jednej szufladzie z młodym cynikiem o nicku Tecumseh i sfrustrowanym Prayboyem - podobno wierzącym - krzewiącym z zapałem piękno polszczyzny. 

    Widać jak na dłoni, że język Obajtka jest obowiązującym sposobem komunikowania się sekcje smoleńskiej i PiSie. 

    T
    Panowie, oboje powinniście przestać, serio.

    A jeśli macie wątpliwości - dajcie do przeczytanie swoje wpisy swoim dzieciom.  Sądzę, że żaden tego raczej nie zrobi. Więc zaprzestańcie.

    Ja mam podobne zdanie Tomasz do Ciebie w kwestii Smoleńska i PIS i nie jest mi drodze absolutnie z Prayboy. Ale jednak nie przystoi i czasem warto odpuścić. W myśl powiedzenia, które już z dwa dni temu cytowałam w odniesieniu do Klarci: ,,Nie dyskutuj z d...... Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem''.
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    @beatak

    Spójrz. Nie wyzywam Prayboya od ch...w, k...w, i co tam jeszcze napisał. Nie wchodzę do jego rynsztoka. Nie epatuję bogoojczyźnianym, tanim, pseudopatriotycznym kiczem. Warto obdarzyć prawdziwą twarz soli tej ziemi. 
    Jak to prawaki mawiają? Prayboy orze się sam. Hahaha. 

    T :)
    Skoro sam się orze, to Ty już nic nie musiasz pisać.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.