Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

atak Macierewicza i TVP na Rząd i Prezydenta RP

1356712

Komentarz

  • więc się powstrzymaj bo kiedyś będzie ci wstyd, gówno wiesz
  • daj sobie spokój z tymi linkami.
  • To, że lotnisko w Smoleńsku jest nieczynne, istniało w świadomości w momencie przygotowywania tam wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego w 2010 r. - zeznał ówczesny pracownik kancelarii prezydenta w procesie urzędników sądzonych za niedopełnienie obowiązków przy organizacji tej wizyty.
    _____________
    nieczynne, k..a
    a w wieży na lotnisku siedziały może krasnale?
  • szkoda czasu co za bzdety
  • Obrzydliwe.
    Podziękowali 3PawelK Prayboy Rejczel
  • Kurcze... przez 11 lat cię w słoiku trzymali?
    Podziękowali 1Klarcia
  • Dobrze, że po katastrofie tusk od razu zażądał zabezpieczenia terenu do czasu przejęcia terenu przez naszych wojskowych i ekspertów, jak Białorusini po katastrofie miga w Polsce w 2009.
    Dzięki temu mamy elegancko wyjaśnioną katastrofę bez konieczności prowadzenia kosztownych badań , by przyczyny jej wyjaśnić.
    Podziękowali 2paulaarose Klarcia
  • Dobrze, że po katastrofie tusk od razu zażądał zabezpieczenia terenu do czasu przejęcia terenu przez naszych wojskowych i ekspertów, jak Białorusini po katastrofie miga w Polsce w 2009.
    Dzięki temu mamy elegancko wyjaśnioną katastrofę bez konieczności prowadzenia kosztownych badań , by przyczyny jej wyjaśnić.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Przecież go chwalę, zachował się jak prawdziwy mąż stanu, a nie jak chłopczyk w krótkich spodenkach. 
  • Dobra, to gdzie jest wrak?
  • Ej no
    Przecież oni byli w stanie zabrać wrak jak byli opozycja.
    Jak zaczęli rzadzic to już umiejętności zabrakło.
    Pytanko techniczne. 
    Skoro szef komisji smolenskiej ustalił, że był wybuch to czy odpowiednie zawiadomienie poszło do prokuratury? 
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Ej no
    Przecież oni byli w stanie zabrać wrak jak byli opozycja.
    Jak zaczęli rzadzic to już umiejętności zabrakło.
    Pytanko techniczne. 
    Skoro szef komisji smolenskiej ustalił, że był wybuch to czy odpowiednie zawiadomienie poszło do prokuratury? 
    Pójdzie jak zrobimy porządek z sądami pełnymi zdrajców i płatnych pachołków l

  • Tak. Nowak
    Choć chwilowo na wolności, jednak Zero znaczy Ziobro bredzi, że pokaże kwity

    Poza tym to nikogo nie wsadzono, paru przeczołgano ale lud wie, że PiS uszczelnił i wsadził. Komu i  co oraz kogo i gdzie to już tajemnica, prawie jak fatimska
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Ej no
    Przecież oni byli w stanie zabrać wrak jak byli opozycja.
    Jak zaczęli rzadzic to już umiejętności zabrakło.
    Pytanko techniczne. 
    Skoro szef komisji smolenskiej ustalił, że był wybuch to czy odpowiednie zawiadomienie poszło do prokuratury? 
    Wybuch był tylko bezgłośny i się nie nagrał.
    PiS miał wsadzać do więzień wielkich przestępców gospodarczych. Ktokolwiek siedzi?

    Siedzieli ale sądowa żulia ich wypuszcza. 

    Podziękowali 1Klarcia
  • Konkret proszę 
  • edytowano kwiecień 2021
    kociara powiedział(a):
    Konkret proszę

    Tuleja

  • Nowak wypuszczony po szantażu Tuska.
  • Mnóstwo przykładów
  • edytowano kwiecień 2021
    Nie oni byli prezydentem i premierem w 2010.
    Tak, gnojarstwem nazywam to, że rząd nie zarządal zabezpieczenia miejsca katastrofy.
    Przez takich (...) jak ty , którzy nic nie chcieli wiedzieć, krytykowali każdą presję na rząd by coś działał,  faktycznie nic nie wiemy.


    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • Prayboy powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Konkret proszę

    Tuleja

    Kogo wypuścił Tuleja?

    I jakie dowody ewentualnie miała prokuratura na tego kogoś?

    Na Nowaka coś mieli? Tusk powiadasz... Zaszantażował... A czymże? 

    Jakim cudem ziobrowa prokuratura nie potrafiła sklecić aktu oskarzenia ponoć mając mega mocne dowody? 
  • Hehe ale Paweł akurat jest przeciwnikiem Pis
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano kwiecień 2021
    A  ch... to raczej Sienkiewicz z PO mówił ( słoma mu też wylazła pewnie po Henryku została bo to prostak ) a nie Obajtek. Ch...dupa i kamieni kupa pamiętasz? Zadziwiające jak można tyle lat w słoiku siedzieć z ogórkami.
    Podziękowali 1Klarcia
  • A jednak...
  • Prayboy powiedział(a):
    A  ch... to raczej Sienkiewicz z PO mówił ( słoma mu też wylazła pewnie po Henryku została bo to prostak ) a nie Obajtek. Ch...dupa i kamieni kupa pamiętasz? Zadziwiające jak można tyle lat w słoiku siedzieć z ogórkami.
    A monologi Klamteusza pamiętasz?
    O zapierdala.. u za miskę ryżu?
    Obajtkowe qrwy i brudne paly? 
  • Ma rozdwojenie jaźni? W sekcie smoleńskiej i przeciwnik PiS? Nie do wiary...
    Nie szukaj naklejek. Po prostu Polak, który uważa, że jak w katastrofie ginie jego prezydent to psim obowiązkiem reszty jest rządać i badać, a nie przybijać piątki. Tak samo bym się domagał tego czy by to był Kwaśniewski czy Komorowski.
    Niestety partyjniactwo rzuciło się ludziom na mózgi,a byle wypadek samochodowy jest lepiej badany niż była ta katastrofa.



  • edytowano kwiecień 2021
    Klarcia daj spokój ten Tomasz to jakiś kosmita. Dekadę przesiedział w słoju. Tacy ludzie wierzyli przez 40 lat że mord katyński to sprawa Niemców. Ma wyjebane na Polskę. Takiemu nie przetłumaczysz . I pomyśleć że to tobie wypominano ma forum pogardę dla Polaków....baranków się czepiano... A ten od sekty tu wyzywa...
    Podziękowali 2Klarcia PawelK
  • Prayboy powiedział(a):
    Hehe ale Paweł akurat jest przeciwnikiem Pis
    Do 2010 dzielnie głosującym i przekonanym do KLD, UW, PO, nie cierpiącym PiS ;)


    Podziękowali 1Prayboy
  • edytowano kwiecień 2021
    Trzeba kochać kraj a nie partię. Prezydent jakikolwiek by nie był to pierwszy obywatel i jeśli nie robi się wszystkiego co możliwe aby wyjaśnić jego śmierć to jest się małym hujkiem jak ówczesny Premier.
    Podziękowali 2PawelK Klarcia
  • Ale żadne argumenty by do mnie wtedy nie trafiły, dlatego wiem, że nie ma sensu przekonywać. Musi się zadziałać coś co cię walnie w oczy.

    Dla mnie była to reakcja na katastrofę. Zacząłem wyrażać to, że nie podoba mi się w jaki sposób się bada i co się robi. I wtedy ci demokraci z po rzucili się na mnie z nienawiścią, że jestem pisior, debil, prymityw itd.  No i zobaczyłem ich demokrację w pełnej krasie.
    Kropkę nad i postawiła Michnikowszczyzna, sprawdziłem wtedy stenogramy z sejmu z 89 i 90, bo aż mi się Ziemkiewiczowi wierzyć nie chciało. 
    Ale gdyby nie te zdarzenia pewnie byłbym dalej ślepy jak kosmita...

    Podziękowali 2Klarcia Rejczel
  • Rok wcześniej białoruski su rozbił się w Polsce na pokazach. Do dzisiaj wstyd mi, że wydawałoby się marionetkowy kraj był w stanie tak zdecydowanie zadziałać.
    Od razu zarządal zabezpieczenia miejsca i oni to badali....

    O tym, że dwustronna polsko-białoruska komisja zakończyła prace, powiedział w poniedziałek Robert Rochowicz, rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej. Według niego możliwość przedstawienia raportu tylko przez stronę białoruską wynika z międzynarodowych przepisów obowiązujących Polskę.

    - Mówią one jasno, że to strona, do której należał samolot, decyduje o tym, w jakim stopniu, kiedy i czy w ogóle udostępnione zostaną opinii publicznej informacje na temat ustaleń ko-misji - stwierdził.

    https://echodnia.eu/radomskie/juz-wiadomo-co-bylo-przyczyna-katastrofy-su27-ale-czy-raport-zostanie-ujawniony/ar/8615334
    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.