Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

atak Macierewicza i TVP na Rząd i Prezydenta RP

1235712

Komentarz

  • beatak powiedział(a):
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    @beatak

    Spójrz. Nie wyzywam Prayboya od ch...w, k...w, i co tam jeszcze napisał. Nie wchodzę do jego rynsztoka. Nie epatuję bogoojczyźnianym, tanim, pseudopatriotycznym kiczem. Warto obdarzyć prawdziwą twarz soli tej ziemi. 
    Jak to prawaki mawiają? Prayboy orze się sam. Hahaha. 

    T :)
    Skoro sam się orze, to Ty już nic nie musiasz pisać.
    To, co pisze, świadczy tylko o nim. I każdy kto to czyta i ma trochę oleju w głowie - widzi to.
  • edytowano kwiecień 2021
    Mogę przestać nie mam z tym żadnego problemu w odróżnieniu od interlokutora. Będzie dalej powtarzał kłamstwa i kalał pamięć tych którzy nie mogą się bronić bo nie żyją. To typowy cienki Bolek. Znam takich. Pełno ich w sieci. Przeważnie siedzą z zagranicą. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Prayboy powiedział(a):
    Mogę przestać nie mam z tym żadnego problemu w odróżnieniu od interlokutora. Będzie dalej powtarzał kłamstwa i kalał pamięć tycb którzy nie mogą się bronić bo nie żyją. To typowy cienki Bolek. Znam takich. Pełno ich w sieci. Przeważnie siedzą z zagranicą.
    Skoro mozesz przestać, to przestań. Zwłaszcza zaprzestań wulgarnych wyzwisk.
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Mogę przestać nie mam z tym żadnego problemu w odróżnieniu od interlokutora. Będzie dalej powtarzał kłamstwa i kalał pamięć tycb którzy nie mogą się bronić bo nie żyją. To typowy cienki Bolek. Znam takich. Pełno ich w sieci. Przeważnie siedzą z zagranicą.
    Skoro mozesz przestać, to przestań. Zwłaszcza zaprzestań wulgarnych wyzwisk.
    Za dużo wymagasz od człowieka. „Szambo nie perfumeria” (takich slow użył redemptorysta o. T. Rydzyk komentując stanowisko M. Kaczyńskiej wobec dopuszczalności aborcji). 

    I znowu kłamstwo. Powiedział to o Magdalenie Środzie 
  • Prayboy powiedział(a):
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Mogę przestać nie mam z tym żadnego problemu w odróżnieniu od interlokutora. Będzie dalej powtarzał kłamstwa i kalał pamięć tycb którzy nie mogą się bronić bo nie żyją. To typowy cienki Bolek. Znam takich. Pełno ich w sieci. Przeważnie siedzą z zagranicą.
    Skoro mozesz przestać, to przestań. Zwłaszcza zaprzestań wulgarnych wyzwisk.
    Za dużo wymagasz od człowieka. „Szambo nie perfumeria” (takich slow użył redemptorysta o. T. Rydzyk komentując stanowisko M. Kaczyńskiej wobec dopuszczalności aborcji). 

    I znowu kłamstwo. Powiedział to o Magdalenie Środzie 
    Prayboy, kolejny raz nie masz racji.

    https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/213397,rydzyk-ma-przeprosic-za-porownanie-do-szamba.html
  • edytowano kwiecień 2021
    Kolejny raz mam rację ponieważ chodziło o spotkanie na którym była obecna Kaczyńska i Środa. Chodziło mu o to spotkanie. O atmosferę szamba a nie perfumerii. Powiedział prawdę. Środa należy do masonerii i zwalcza kościół katolicki nie ukrywa tego i chwali się tym. Spotkanie takie można nazwać szambem nie perfumerią. Reszta to nadużycie i nadinterpretacja dziennikarzy.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Prayboy powiedział(a):
    Kolejny raz mam rację ponieważ chodziło o spotkanie na którym była obecna Kaczyńska i Środa. Chodziło mu o to spotkanie. O atmosferę szamba. 
    Jak wspaniale po raz kolejny przeinaczasz fakty. Nawet powołana przez sam Episkopat Rada Programowa Cię nie przekonuje. Wiem, ciężko się zmierzyć z prawdą i przyjąć do wiadomosci, że uwielbiany redemptorysta obraża i wyzywa od czarownic stawianą na piedestale p. Kaczyńską.
  • Nie. Czarownicą nazwał Środę.Odsluchaj nagranie. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Prayboy powiedział(a):
    Nie. Czarownicą nazwał Środę.Odsluchaj nagranie. 
    Słyszałam. Nie masz racji. Ale nie dziwi mnie to - dysonans poznawczy jest bolesny.
  • edytowano kwiecień 2021
    "Pani Prezydentowa? Z taką czarownicą?" 
    To o Środę chodziło która jest czarownicą sama o tym mówi i należy do kościoła Szatana ( oficjalne informacje).
    Goebelsowskie kłamsto wielokrotnie powtórzone.
    Podziękowali 1Klarcia
  • beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Nie. Czarownicą nazwał Środę.Odsluchaj nagranie. 
    Słyszałam. Nie masz racji. Ale nie dziwi mnie to - dysonans poznawczy jest bolesny.
    Nie słyszałaś.
  • Prayboy powiedział(a):
    "Pani Prezydentowa? Z taką czarownicą?" 
    To o Środę chodziło która jest czarownicą sama o tym mówi i należy do kościoła Szatana ( oficjalne informacje).
    Goebelsowskie kłamsto wielokrotnie powtórzone.
    Pomyliłeś cytaty:
    - Pani prezydentowa z taką eutanazją? Ty czarownico! Ja ci dam! Jak zabijać ludzi, to sama się podstaw pierwsza - 
    Podziękowali 1Prayboy
  • Prayboy, wiecej Cię przekonywać nie będę. Nie przyjmujesz prawdy, gdy jest ona bolesna, więc ja pasuję.
  • edytowano kwiecień 2021
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    A teraz oddam głos sł.b. kard. Hlondowi. 

    Fragment listu z dnia 29 lutego 1936r. 

    "Poza bezbożnictwem największą potwornością naszych stosunków jest wyniesienie

    nienawiści do hasła, zasady, obowiązku. Trafiały się zawsze wypadki

    nienawistnego nastawienia i nienawistnych czynów. Dzisiaj atoli przeżywamy okres

    gloryfikacji, kanonizacji nienawiści. Nienawiść rozsadza społeczeństwa. Wyziębia

    świat.

    U nas rozpanoszyła się nienawiść głównie w życiu publrzeciwnik musi być

    zły. Do niego stosuje się bez skrupułu kłamstwo, podejrzenie, oszczerstwo. W

    swoim obozie wszystko się toleruje, u przeciwników niemal wszystko się potępia.

    Wyklucza się nawet możność zgody i współpracy. Tak było w okresie walki klas.

    Tak aż zbyt często bywa w walce o władzę i wpływy polityczne. Taka bywa nieraz

    zwykła polemika niepolityczna."

    _________

    To czemu stosujesz jako pierwszy w tym oszczerstwa wątku kłamstwa i podejrzenia wobec załogi samolotu i osób na pokładzie panie Sędzio?

    A potem ubierasz się w szaty sprawiedliwego i prowokujesz dalej gdy ktoś wybucha słusznym gniewem?


    Wojując mieczem sam od niego polegles. 

    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano kwiecień 2021
    beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    "Pani Prezydentowa? Z taką czarownicą?" 
    To o Środę chodziło która jest czarownicą sama o tym mówi i należy do kościoła Szatana ( oficjalne informacje).
    Goebelsowskie kłamsto wielokrotnie powtórzone.
    Pomyliłeś cytaty:
    - Pani prezydentowa z taką eutanazją? Ty czarownico! Ja ci dam! Jak zabijać ludzi, to sama się podstaw pierwsza - 
    Pomyliłem ale nie cytaty ale epitet. Wszystko jedno. Ty czarownico to było do Środy.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano kwiecień 2021
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Kolejne wredne kłamstwo. Nie sama się poddaj ale sama się podstaw pierwsza. Aby zabijać. A nie żeby zostać zabita. Macie zryte mózgi ludzie współczuję wam. Mam tą przewagę że słuchałem całego wystąpienia a nie fragmentów .
    Podziękowali 1Klarcia
  • Pragnę zauważyć kto dalej prowokuje i obraża. Tylko tyle mu pozostało. Zaczynasz znowu.
  • Oni nie lądowali tylko odeszli jak możesz tak kłamać. Może po prostu nie wiesz. Zatrzymałeś się na 2010 roku. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano kwiecień 2021
    Może @beatak teraz zaapelujesz do swojego kolegi który jak widać nie może powstrzymać swojej perystaltyki?
  • edytowano kwiecień 2021
    Okej sam przestał. Nie zapomnij pupci wytrzeć przed snem bo prześcieradło powalasz.
  • A jednak... cóż. Pomidor dzidziusiu.
  • Prayboy powiedział(a):
    Może @beatak teraz zaapelujesz do swojego kolegi który jak widać nie może powstrzymać swojej perystaltyki?
    Apeluję. Do obu Panów. To jest niegodne,  niezależnie od poglądów. 
  • Do obu? Apeluj do kolegi.
  • Prayboy powiedział(a):
    Do obu? Apeluj do kolegi.
    Oboje przeginacie, każdy w swoim stylu.
  • Przewin do tyłu i zobacz kto znowu zaczął obrażać i prowokować.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Tak typowe...i celowe. A teraz Ostatni Sprawiedliwy i Jego Obrońcy.
  •  Bałagan wtedy, bałagan teraz
    Prayboy przeżywa trudne chwile bo nie chce wierzyć, że ta ukochaną przez niego opcja to kretacze, doją państwo jak kiedyś pgry
    Prayboy to bardzo dobry, skromny, wielkiej wiary człowiek. Nie umie przyjąć że ci których uważa za moralne kryształy to w gruncie rzeczy hipokryci.
    On nadal uważa, że najgorsze co było to komuchy i nie dochodzi do niego, że co teraz to prymitywy dojące państwo jak ta lala niczym się od ortnitywnego aktywu komunistycznego nie różnią 
    Podziękowali 1joanna_1991
  • Prayboy
    Tam zginęło 96 osob
    Nie tylko Błasik, którego nawiasem mówiąc nie bardzo szanowali i lubili po różnych nieprawidłowościach. I może nie pamiętasz ale katastrofa casy też była z powodu nieprawidłowości. .
    Tylko żona, jako strażnik pamięci mówi o nim to, co chciałaby by było prawda. Dla niej był ukochanym dla innych... No Cóż 

    Zadna krew. Serio. Jako dama jak byłeś uprzejmy okreskuc potrafię nieźle miechem rzucać i serio ten ring nie robi na mnie wrażenia. 
    Po prostu zupełnie niepotrzebnie przelewasz bardzo silne  emocje za sprawę, która nie jest tego warta. 
    Z Twoimi przekonaniami nie będę dyskutować bo zachowujesz, się jak oszalały i zaprzeczasz faktom. I ie mówię tu teraz o katastrofie 
    Wierzysz w wykreowany mit bo tak jest łatwiej. Serio rozumiem to


  • edytowano kwiecień 2021
    Kociara. Ty też uważasz że Błasik był pijany? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.