Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowa Miss Holandii

1457910

Komentarz

  • Z tym że najlepsze wychowanie związane jest z ilością dzieci ..  ;)
    Podziękowali 1Pioszo54
  • edytowano lipiec 2023
    dubel
  • "A ile to będzie, to już każdy niech sam decyduje."

    A jak ktoś zdecyduje, że będzie to troje a zdarzy czwarta ciąża? 

    (Wszyscy głosiciele tolerancji i wolności wyboru mają tak naprawdę bardzo pozamykane horyzonty)
  • @asiao No i jak się zdarzy to co? Raczej nikt nie abortuje. Tolerancja i wolnosc wyboru to rzeczy wazne i nie widzę u @Beta pozamykanych horyzontów.
  • M_Monia powiedział(a):
    @Wilfrid ;To lewacka propaganda tamtych czasów zniszczyła Deivida Reimera i cała jego rodzinę 

    https://www.fronda.pl/a/nieoczekiwana-zamiana-plci-historia-makabrycznego-eksperymentu,14803.html

    Takich ludzi jest bardzo wielu których lewacka i zakłamana propaganda niszczy nadal. 



    Czasami ta zmiana/korekta kogoś uszczęśliwi ale nie wątpię w to, ze nierzadko nie tu jest rozwiązanie problemu.
  • @M_Monia Tu się nie zgadzam, ale czasami to planowanie pozwala na wychowanie dziecka w dobrych warunkach finansowych, jak ktoś sobie przeliczy wszystko etc. Jednak większość rodzicow kocha każde dziecko, planowane czy nie.
  • asiao powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    PawelK powiedział(a):
    Wilfrid powiedział(a):
    Przywołuję żeby pokazać, jak się mogą czuć osoby trans, gdy zachęca się je do życia w sposób zgodny z niewłaściwą płcią.
    Niech sobie żyją jak chcą. Niech uważają, że są kobietą, żyrafą what ever.
    Ale niech nie oczekują, że będę się dostosowywał do ich fanaberii i robił sobie sieczkę z mózgu.

    Nic od Ciebie nie oczekują. Śmiem twierdzić że nawet nie wiedzą o Twoim istnieniu.
    Oczekują. Tolerancji. Racjonalnie nie da się tego tolerować 
    Jak ktoś ma zaburzone postrzeganie to nie powinno się mu przytakiwać i popierać brnięcia w jeszcze większe nieszczęście 
    Chyba raczej szacunku i braku hejtu. Wiem, to za dużo dla niektórych.
  • beatak powiedział(a):
    asiao powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    PawelK powiedział(a):
    Wilfrid powiedział(a):
    Przywołuję żeby pokazać, jak się mogą czuć osoby trans, gdy zachęca się je do życia w sposób zgodny z niewłaściwą płcią.
    Niech sobie żyją jak chcą. Niech uważają, że są kobietą, żyrafą what ever.
    Ale niech nie oczekują, że będę się dostosowywał do ich fanaberii i robił sobie sieczkę z mózgu.

    Nic od Ciebie nie oczekują. Śmiem twierdzić że nawet nie wiedzą o Twoim istnieniu.
    Oczekują. Tolerancji. Racjonalnie nie da się tego tolerować 
    Jak ktoś ma zaburzone postrzeganie to nie powinno się mu przytakiwać i popierać brnięcia w jeszcze większe nieszczęście 
    Chyba raczej szacunku i braku hejtu. Wiem, to za dużo dla niektórych.
    Szacunku do czego? 
    Teraz zwrócenie uwagi, że ktoś robi głupotę albo gada głupoty postrzegane jest jako hejt. 
    Nazywanie rzeczy po imieniu to nie hejt. 
    Podziękowali 1Berenika
  • @asiao Generalizujesz. Owszem dzisiaj są sytuacje, gdzie nieraz ludzie przesadzają. Personalnie jednak wątpię czy byś podeszła do szczęśliwej osoby po korekcie i powiedziała jakiej to nie zrobił głupoty.
  • paulaarose powiedział(a):
    @asiao No i jak się zdarzy to co? Raczej nikt nie abortuje. Tolerancja i wolnosc wyboru to rzeczy wazne i nie widzę u @Beta pozamykanych horyzontów.
    Dlaczego nie? Przecież to jest poza planem tego czego się chce.
  • asiao powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    asiao powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    PawelK powiedział(a):
    Wilfrid powiedział(a):
    Przywołuję żeby pokazać, jak się mogą czuć osoby trans, gdy zachęca się je do życia w sposób zgodny z niewłaściwą płcią.
    Niech sobie żyją jak chcą. Niech uważają, że są kobietą, żyrafą what ever.
    Ale niech nie oczekują, że będę się dostosowywał do ich fanaberii i robił sobie sieczkę z mózgu.

    Nic od Ciebie nie oczekują. Śmiem twierdzić że nawet nie wiedzą o Twoim istnieniu.
    Oczekują. Tolerancji. Racjonalnie nie da się tego tolerować 
    Jak ktoś ma zaburzone postrzeganie to nie powinno się mu przytakiwać i popierać brnięcia w jeszcze większe nieszczęście 
    Chyba raczej szacunku i braku hejtu. Wiem, to za dużo dla niektórych.
    Szacunku do czego? 
    Teraz zwrócenie uwagi, że ktoś robi głupotę albo gada głupoty postrzegane jest jako hejt. 
    Nazywanie rzeczy po imieniu to nie hejt. 
    Szacunku do człowieka, który podejmuje własne decyzje i ponosi ich konsekwencje.

    Ale po co mówić to obcym ludziom, którzy żyją swoim życiem i nie interesuje ich Twoja opinia? Ja uważam, że większość ludzi o prawicowych poglądach to hipokryci i osoby ograniczone i jednocześnie niebezpieczne. Czy mówienie o tym to hejt , czy nazywanie rzeczy po imieniu (oczywiście, moim zdaniem),?
    Zwracaj uwagę osobom, których interesuje Twoje zdanie lub tym, które znasz, np. znajomi, rodzina. 
  • M_Monia powiedział(a):
    A ja widzę. To co wygaduje o np wyższości planowanego rodzicielstwa. Ze trzeba powiedzieć dziecku że było planowane, wystarane. 
    I niby że miłość jest przez to większa. 

    Kłamiesz. Kolejny raz...  
  • @asiao Na ogół o aborcjach czytałam w przypadku pierwszych ciąż u młodych kobiet, bądź takich, które dzieci miec nie chciały. Jak ktoś ma kilkoro dzieci, to nie jest niemożliwe, ale jednak jest duża szansa, że tego nie zrobi. 
  • asiao powiedział(a):
    Z tym że najlepsze wychowanie związane jest z ilością dzieci ..  ;)
    Ale wymysł. 
  • Beta powiedział(a):
    asiao powiedział(a):
    Z tym że najlepsze wychowanie związane jest z ilością dzieci ..  ;)
    Ale wymysł. 
    Tez tak uważam, jakieś przekonywanie, że napewno ilośc dzieci świadczy o tym jakie jest wychowanie. Rownie dla mnie posiadanie jednego dziecka wcale nie oznacza, ze będzie ono lepiej zaopiekowane.

  • edytowano lipiec 2023
    @beatak Skrajnie prawicowe i skrajnie lewicowe osoby maja nieraz czarnobiale poglądy. Prawicowcy nie są zli, ale każda przesada jest zła.
  • Współcześnie głównym problemem jest, ze w imię rzekomego szacunku, tolerancji i empatii blokuje się udzielenie pomocy zagubionym ludziom 
    zanim narobią głupot w swoim życiu.
    I nie nie wynika to z misji ratowania świata tylko ze zdrowego rozsądku i zwykłej troski.
    I nie prawda, ze nie interesuje "ich" moja czy Grażynki opinia ..bardzo ich interesuje o czym świadczy nagłaśnianie medialne owych problemów. Agresywne wymuszanie szacunku kiedy sami do siebie nie mają szacunku i się okaleczają.

     "Ja uważam, że większość ludzi o prawicowych poglądach to hipokryci i osoby ograniczone i jednocześnie niebezpieczne" 
    Ja uważam że większość ludzi o prawicowych poglądach kieruje się zdrowym rozsądkiem i są to bardzo szlachetni ludzie i bardzo dużo jest takich ludzi tutaj na forum, więc twoja deklaracja o ludziach tutaj jest przejawem szaleństwa. Czemu tutaj przebywasz z takim towarzystwem ? 
    Nie musisz odpowiadać  ;) 
  • Beta powiedział(a):
    asiao powiedział(a):
    Z tym że najlepsze wychowanie związane jest z ilością dzieci ..  ;)
    Ale wymysł. 
    To nie wymysł. To fakty 
    Poczytaj sobie o rozwoju człowieka 

    Podziękowali 1Pioszo54
  • @asiao A co zrobiłaś aby pomoc takiej osobie np trans? Bo ja wiem ze niewiele mogę. Znam kobietę, która ma dziecko LGBT i co może z tym faktem zrobić? Nie zmieni jej orientacji. 
  • edytowano lipiec 2023
    @asiao Pamietam rodzeństwo, gdzie było ich z 9, które w autobusie zasłanialo zawsze miejsce plecakiem aby tylko nikt koło nich nie usiadł. Jedna z sióstr miała problem z socjalizacja. Inna znowuz nie. Moj były facet również miał z tym problem,  miał 3 braci. Ja lepsza znowuz nie byłam, tez bywało roznie. A moi kuzyni co jest ich dwoje, maja masę przyjaciół od lat i byli chowani bardzo odpowiedzialnie.
  • asiao powiedział(a):
    Współcześnie głównym problemem jest, ze w imię rzekomego szacunku, tolerancji i empatii blokuje się udzielenie pomocy zagubionym ludziom 
    zanim narobią głupot w swoim życiu.
    I nie nie wynika to z misji ratowania świata tylko ze zdrowego rozsądku i zwykłej troski.
    I nie prawda, ze nie interesuje "ich" moja czy Grażynki opinia ..bardzo ich interesuje o czym świadczy nagłaśnianie medialne owych problemów. Agresywne wymuszanie szacunku kiedy sami do siebie nie mają szacunku i się okaleczają.

     "Ja uważam, że większość ludzi o prawicowych poglądach to hipokryci i osoby ograniczone i jednocześnie niebezpieczne" 
    Ja uważam że większość ludzi o prawicowych poglądach kieruje się zdrowym rozsądkiem i są to bardzo szlachetni ludzie i bardzo dużo jest takich ludzi tutaj na forum, więc twoja deklaracja o ludziach tutaj jest przejawem szaleństwa. Czemu tutaj przebywasz z takim towarzystwem ? 
    Nie musisz odpowiadać  ;) 
    Ależ odpowiem. Zwróć uwagę na to, że napisałam ,, większość ". Nie znaczy to, że wszyscy. Na tym forum są na pewno ludzie bardzo szlachetni i nie o nich piszę. Mam na myśli osoby, z którymi miałam do czynienia i którzy mówili o sobie , że mają prawicowe poglądy i dlatego nienawidzą i nie będą tolerować (ich własne słowa) Żydów, feministek, LGBT i długo by jeszcze wymieniać. W najbliższej rodzinie mam słynnego senatora, który wlókł psa za samochodem, zdradzał żonę, a na bramie swej posiadłości ma napisane : żydom i komunistom wstęp wzbroniony. Szlachetny, prawda?
  • QM_Monia powiedział(a):
    Beta powiedział(a):
    M_Monia powiedział(a):
    A ja widzę. To co wygaduje o np wyższości planowanego rodzicielstwa. Ze trzeba powiedzieć dziecku że było planowane, wystarane. 
    I niby że miłość jest przez to większa. 

    Kłamiesz. Kolejny raz...  

    Nie kłamie bo nie lubię i nie umiem.
    Tak to zrozumiałam. 
    Wypisujesz na mój temat kłamstwa. Kolejny raz. Nie życzę sobie byś mnie oczerniała.

  • paulaarose powiedział(a):
    @beatak Ten z PiSu?
    Tak, ale nawet z PiS go wywalili po filmikach na temat tego jak Żydzi w getcie sami nawzajem się mordowali.
  • edytowano lipiec 2023
    @beatak Jeśli to bardzo bliska rodzina jak brat czy bliski kuzyn to wspolczuje, mierzylas się z jakaś krytyka na siebie z jego powodu? Wiadomo, Bóg kocha każdego człowieka, ale nie chciałabym miec takiej rodziny. 
  • Nie rozumiem tego odrzucenia planowania liczby dzieci. Przecież planowanie dotyczy ogólnie życia. Im coś ważniejsze, tym wymaga więcej rozwagi. Zawsze coś może pójść inaczej niż sobie planujemy, ale jednak człowiek to nie zwierzątko, które sobie żyje z dnia na dzień, bez żadnych planów. 
  • asiao powiedział(a):
    Beta powiedział(a):
    asiao powiedział(a):
    Z tym że najlepsze wychowanie związane jest z ilością dzieci ..  ;)
    Ale wymysł. 
    To nie wymysł. To fakty 
    Poczytaj sobie o rozwoju człowieka 

    Po co mi teoria, skoro dość żyję na świecie, by wiedzieć jaka jest rzeczywistość?
  • paulaarose powiedział(a):
    @beatak Jeśli to bardzo bliska rodzina jak brat czy bliski kuzyn to wspolczuje, mierzylas się z jakaś krytyka na siebie z jego powodu? Wiadomo, Bóg kocha każdego człowieka, ale nie chciałabym miec takiej rodziny. 
    Rodziny się nie wybiera. Spotykamy się sporadycznie, przy okazji dużych uroczystości rodzinnych. Nie odzywam się do niego odkąd skrzywdził swoją żonę. 




  • @Beta Planowanie dzieci nie jest złe, ale czasami może być tak, ze ktoś zaplanuje jedno a po latach chciałby więcej a nie może. Jednak jest to tez jakaś oznaka odpowiedzialności.
  • M_Monia powiedział(a):



    Ja uważam, że większość ludzi o prawicowych poglądach to hipokryci i osoby ograniczone i jednocześnie niebezpieczne.
     
    Beatak większość brzmi zle
    Większość to minimum 51%.

    I nawet nie napisałaś że chodzi ci tylko o skrajnych a o większość prawicowych. 

    Monia, bo większość prawicowców, których ja znam taka właśnie jest. Stąd ,, większość". 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.