Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Śmieszne powiedzonka

1235712

Komentarz

  • Łucja (prawie 3 lata) uczy się śpiewać piosenki "jedzie pociąg z daleka". Słyszymy za którymś razem: "Jedzie kondukt z daleka, na nikogo nie czeka..."
  • [cite] _Joanna _:[/cite]Przepraszam za ten off, ale tak mi się przypomniało jak przeczytałam o tej "szczypce" :wink:

    To może byc po komarze?

    Tak wyglądało na początku imgp2397.jpg potem rozwijało się i nieleczone za dwa dni było tej wielkości imgp2398.jpg ta druga fota po leczeniu detromecyną ale wyglądało fatalnie (jak oparzenie)

    (dopisane 19.08.2009)Były (są) jeszcze cztery ogniska. Detromecyne zmieniliśmy na ARGOSULFAN... a nazywa się to Liszajec Zakaźny.
  • Taw u nas tak się zaczęło od komara, potem córka z zadrapanym ugryzieniem wykąpała się w jeziorku...i się zaczęło ...drobne pęcherzyki dookoła ugryzienia poprzenosiły się na całe ciało, głównie twarz i się okazało jakaś bakteria - bestia - leczenie maścią z antybiotykiem trwało 6 dni
  • @ Taw a kleszcz???
  • [cite] ana:[/cite]@ Taw a kleszcz???
    Nie było na początku śladu po ukąszeniu tzn wyraznej ranki tylko brak skorki na srednicy ok 5mm i mokre jak po pęcherzu po obtarciu. Teraz to z pierwszej fotki jest trzy razy wieksze ale nie ma nowych ognisk.
  • przed chwilą
    Dominika podśpiewując: Pan jest pasterzem moim...
    Kuba: Pan jest pasterzem twoim, a ty jesteś baran!
  • czarny humor mojej dwulatki, która usypiam od godziny - ja już zasypiam a ona podnosi głowę i pyta : a po co spać?

    no i nie śpi ......bo nie odnalazła sensu
  • Kuba krzyczy do mnie z pokoju........ Mamoooo,nie mogę zasnąć ! ja na to;A połżyłeś sie?? No,prawie.
  • 3-letnia Basia rano zaspana: mamusiu, tak mnie tu plećki bolą baldzio!
    ja: może źle spałaś?
    Basia: taaak, tyłem!
  • moja Sara - 16mc- co prawda mówi tylko "po swojemu" ale ostatnio uśmieliśmy się do łez na Eucharystii WNMP gdzie do spowiedzi ciągnęła ją 2 letnia siostra cioteczna:bigsmile:
  • Ja nie wiem, czy wypada mi przytoczyć w tym dziale fragment mojej rozmowy z mężem (dla niezorientowanych- Hiszpanem)

    mąż- w sobotę pojadę do Kazika pomóc mu przy przeprowadzce. Masz coś przeciwko temu?
    ja- nic a nic
    mąż- to jest odpowiedź pozytywna czy negatywna?
    :wink:
  • Dominika - kiedyś, Basia - nadal -

    "módl się za nami grzecznymi"

    Wieczorny rachunek sumienia, Basia:
    "dziękuję że byłam na wakacjach, a przepraszam że wróciliśmy do Warszawy"
  • [cite] bessonHD:[/cite]Zosi przeinaczanki (miała wtedy 2-3 lata)

    supełek - mapełek
    banany - gabany
    dlaczego - dlaczemu
    równa się - lulu
    tygrys - klydys
    chmura - chruma
    Kopciuszek - Kapciuszek
    winogrono - wigronono

    skarpetki - pataty
    chipsy - pipi
  • [cite] Politata:[/cite]
    [cite] bessonHD:[/cite]Zosi przeinaczanki (miała wtedy 2-3 lata)

    supełek - mapełek
    banany - gabany
    dlaczego - dlaczemu
    równa się - lulu
    tygrys - klydys
    chmura - chruma
    Kopciuszek - Kapciuszek
    winogrono - wigronono

    skarpetki - pataty
    chipsy - pipi



    Marysia:
    pępek - pempenek.
  • tramwaj - bamaj

    Dobrusia - Bobusia
  • Mateusz: Papierosy-Bajkiki, Pokój-Patula Kogut-Kukuryca Śróbokret-Kień
  • nie wiem czy już tego nie pisałem, ale tak mi się podobało że powtórzę:
    byłem świadkiem wejścia mężczyzny z dzieckiem około 7-8 letnim do kościółka na osiedlu wojskowym.
    Mężczyzna (chyba ojciec?) przeżegnał się wodą święconą i kiwa chłopcu głową, żeby też to uczynił.
    Chłopiec spojrzał pytająco.
    Mężczyzna zachęcająco i z wyczekiwaniem: no...
    Chłopiec ma wielkie oczy.
    Mężczyzna bierze rękę chłopca i "przeżegnał" go:
    - No... - raz, dwa, trzy, cztery -
  • Piękne :bigsmile: :rolling:
  • Dzisiaj, przy kolacji, rozbawiła mnie żona pytając Kingę (buntującą się na widok plasterka pomidora na kanapce):
    - A czy Ty dzisiaj w ogóle jadłaś jakieś warzywa, poza babcią* x1xuo84afr3669w7.gif

    ___
    * - gdy my byliśmy w pracy, Kinga wraz z rodzeństwem byli pod opieką babci
  • W wakacje byliśmy świadkami wykluwania się piskląt.

    Wczoraj Pedro w czasie kąpieli, oglądając uważnie swoje klejnoty:
    Mamo, a z moich jajeczek też wyklują się kurczaczki?
  • Hania modli się za moją Mamę, czyli swoją Babcię:
    "Wieczne odpoczywanie racz Babci Gieni dac Panie, a świat i okulista niechaj jej świeca...":wink:
  • Wczoraj żona była na grzybach z naszą trójką. Najstarszy Filip (6) zauważył duże ilości żuków gnojnych w swoim ulubionym środowisku. Zaskoczony woła do mamy: Mamo patrz! Żuki mają imprezę!
    Komentarz babci: trochę gówniania ta impreza...
  • Dziś po szkole Javier rozmawiał z kolegą ze starszej klasy.

    Kolega: muszę zrobić doładowanie
    Javi: a co to jest doładowanie?
    K: No co ty, frajerze, nie wiesz co to jest do-ła-do-wa-nie???
    J: No nie wiem, a ty wiesz, co to jest ne-o-ka-te-chu-me-nat?
    K: :shocked:
  • ROTFL

    A kon-wi-wen-cja? He? Myślę, że kolega w starciu na długie słowa z młodym Neonem nie ma szans :bigsmile:
  • dzieci oglądają film przyrodniczy, mama - dromader urodziła właśnie małe dromadziądko. Syn (6):
    Mamo zobacz - dziecko jej się wylało.
  • A jak dzieci nazywaja czas,kiedy rodzice jadą na konwiwencję???? KONBIBA:pirate:
  • Mój teść śp. ma na imię Walerian, mówimy mojemu prawie 4 latkowi ze dziadek jest w niebie.
    W wakacje jechaliśmy do rodziny męża i mówię synkowi, jedziemy do Walerianka (kuzyna). On na to - co?, spadł z nieba?

    podaj mi to wieczko, co? owieczko?
    ale tu ciasno, synek jakie ciastko?

    w gorący dzień na spacerze, Panie Jezu wyczaruj nam cień:)

    wieczorem przy modlitwie wymieniamy, módlmy sie o zdrowie cioci.... synek przyśpiesza i za wszystkich ludzi
  • W podobnym temacie. mój chrześniak, pyta mamy w ciąży "a jak ten dzidziuś tam sie znalazł, ty go połknęłaś?"
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.