Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Śmieszne powiedzonka

16791112

Komentarz

  • Mamy nawał imprez urodzinowych w rodzinie i nasza dwulatka podchwyciła śpiew: Nie zije,nie zije nam! Śto lat nie zije....:ct:
  • Pedro do Wojtka:
    Chodź, wysikamy się, ale pozwolisz, że ja będę pierwszy?:wink:
  • Franek by nie pozwolił, hy hy.
  • Złota myśl Filipa: Jedzenie Chinów nie jest dobre.

    a jego siostra wieczorem do niego: Panie bracie...
  • nasz synek nie mówi wujek, tylko zamiast w mówi ch....:cry:
  • Pawełek poprosił, by mu włączyć "Nie od razu". Ja, zastanawiając się: "nie od razu"? Synek: No, "nie od razu, miły, nie od razu" Grechuty.
  • Moj trzylatek odmawia pacierz : ...i modl sie za nami grzecznymi ... :bigsmile:
  • Sytuacyjne:
    Córka (lat 8) jadła delicje objadając wpierw je z czekolady, potem zjadając biszkopta, a galaretke obsysając i potem wsuwając i wysuwając z buzi (błe!) powiedzieliśmy jej, żeby nie pokazywała co ma w buzi, bo nas obrzydzenie bierze. Zaczem mówi: "Mogę wziąć ciasteczka do drugiego pokoju i tam zjeść?"Chwilę myślę i oświecenie! Pytam:
    "Bo chcesz w spokoju robic te obrzydliwości?"
    "Właśnie!!!"
  • Wysłaliśmy naszego gimnazjalistę do fotografa.
    Jadąc rowerem zauważył szyld :ZDJĘCIA 3 MINUTY
    Chłopak z zegarkiem na ręku odjechał od szyldu te trzy minuty w kierunku strzałki.
    P.K.
  • :bigsmile:
  • tata wprowadził dla wszystkich w wielkim poście zalecenie- piątek dniem bez komputera

    starsi buntowali się po cichu, a Piotr ( w maju 7 lat)

    bliski płaczu wykrzyczał, że nic mu w tym domu nie wolno i, że on nie ma piętnastu lat ,więc go post nie obowiązuje :bigsmile:

    wyedukowany ten mój syn:wink:
  • Marysia (4 latka ) i Karolek (2 latka) myją zęby. Mały pacnął siostrę szoteczką. Mania po namyśle: "Jak będę duża i wyjdę za mąż, to ci oddam!"
  • mama: o, zobacz Pedro. Ten rysunek zrobił Wojtuś jak ciebie jeszcze nie było na świecie.

    Pedro: Nieprawda, było mnie! i to dużo!
  • Pedro patrząc na niebo: Zobacz mamo, jakie super chmury 3D.
    :cool:
  • W piątek po drodze krzyżowej odmawiamy w kościele Koronkę do Bożego Miłosierdzia a mój syn
    Mamo dlaczego ksiądz się zaciął?
  • Starszy średniak Antek ma niesamowitą pamięć, toteż korzystając z przygotowań najstarszego Olka do I Komunii nauczył się tego i owego, nie wiedzieć czemu zaczął od 7 grzechów głównych, potem też m.in 10 przykazań, i odtąd zaczął je odmawiać w czasie wieczornego pacierza. Natomiast młodszy średniak Józio zawsze narzeka że bolą go nóżki i po kilkunastu sekundach pacierza ucieka na swój parter piętrowego łóżeczka. Uciekł więc jak zwykle ale słyszę że chce też swoje powiedzieć: "10 przykazań Bożych: pycha, chciwość, nieczystość..."
  • Agnieszka Barbara, no co Ty, tutaj przecież połowa dowcipów jest "pobożnościowych" :bigsmile:
  • ale lula :rolling:
  • I tak najgorzej jak ksiądz śpiewa alle-lu-hu-hu-hu-hu (nie dokończę...)
  • Dzieciaki bawią się w wojsko. Najstarszy woła:
    - BACZNOŚĆ !
    -CZOŁEM!
    wszyscy wykonują i krzyczą CZOŁEM!

    Tylko najmłodsza się wyłamuje i woła:
    -ja będę wołać CZOŁAM bo jestem dziewczynką!
    :bigsmile::cz:
  • Pedro patrząc na niebo: Zobacz mamo, jakie super chmury 3D.
    ---
    Ma chłopak plusa :cool:
  • Człowiek składa się z duszy, ciała i... kości strzałkowej. :shocked:
  • Mój syn Czarek mając ok 2 lat bardzo często targał swoje przyrodzenie. Chcąc go do tego zniechęcić powiedziałam żeby zostawił ptaszka w spokoju bo jak będzie niegrzeczny i będzie go męczył to mu ptaszek odleci. Na co mój pierworodny z pełną powagą:
    - A ty mamusiu masz ptaszka?
    - No nie mam.
    - A co - byłaś niegrzeczna i Ci uciekł?????

    Z kolei Kasiulka ma swój sposób na odmiane różnych części mowy i pomysły na nowe wyrazy. Kiedyś bardzo zrozpaczona, ze łzami w oczach woła: Mamoooooo, mamooooo, kapć mi się zdziurawił!!!!!
    Na pytanie Kasiu co robisz pada odpowiedż - No biegaje.... (wcześniej było rysuje)
    Do moich ulubionych należy też " ała - palc mnie boleje"
    To na razie tyle ... :bigsmile:
  • zalogowałaś się , jak widzę!!!!!!!!!!
  • Właśnie miałam pytać kim jest ta przyjaciółka, o której pisała Obisia.:wink:
    Ale napisała, że z Żywca, więc stawiałam na Ciebie!:clap:
  • GUTKA :bj::bj::bj:
  • [cite] Cart:[/cite]Właśnie miałam pytać kim jest ta przyjaciółka, o której pisała Obisia.:wink:
    Ale napisała, że z Żywca, więc stawiałam na Ciebie!:clap:


    obie jesteśmy w Beskidach element zdecydowanie napływowy, więc Żywiec byłby mylący :cool:
  • Wczoraj obchodziliśmy 10-tą rocznicę ślubu.

    Mąż od rana w dobrym humorze, przygląda się w lustrze i rzecze:
    - Żono, muszę Ci przyznać, masz świetny gust, naprawdę, jestem pełen podziwu!
    - :shocked:
    - wybrałaś sobie takiego faceta na męża!

    Po prostu mnie tym rozbroił:cf:
  • Myję Basi głowę (4 letniej) i woda dostaje się do oczu, Basia woła, ojeeej, ojeeej, nieszczęście! nieszczęście!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.