Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Śmieszne powiedzonka

168101112

Komentarz

  • Sylwio a już myślałam, że na forum nie zaglądasz.
  • Józinek (2+11/12) korzystając z feryjnej nieobecności 2 starszaków, słada Bionicle (lego); wyciągnął skądiś jakis nieznany mi rodzaj bionicle'owej broni i na moje pytanie o nią stwierdził że jest to broń "estetyczna".
    Skąd w patologicznej rodzinie poznał takie niesłychane słowo?!
  • Hania (2 latka) zrobiła kupę do majtek.
    Tata: - Oj, Haniu, Haniu, zobacz jak ta kupa brzydko pachnie. Jak ona pachnie...?
    Hania - Jak... jak kupa taty!
    :rolling: :rolling:
  • - Proszę księdza, ja bym bardzo chciała zostać akuszerką, która pomaga ludziom rodzić się do pełni życia?
    ??? - Co masz na myśli?
    - No, asystować im podczas agonii.
    - Aha. Dobrze, tylko nie mów tego głośno, bo będą przed tobą uciekać.
    (autentyk)
  • Ksiądz ma 33 urodziny. Podchodzą do niego z życzeniami, dostaje też pocztówkę (kupiona u trapistów) na której jest wydrukowane - rychła śmierć niech Ci codziennie stoi przed oczami.
    Po drugiej stronie napisano - śmierć w Jezusie jest fajna, przytulna i wypełniona miłością. Zyczę Ci jej jak najprędzej. :bigsmile:
    Spojrzał na ofiarodawczynię i drętwym głosem mówi - dzięki Bogu, to nie od ciebie zależy.
  • >>(kupiona u trapistów) <<

    to od strapienia po lekturze>>rychła śmierć niech Ci codziennie stoi przed oczami.

    a swoją drogą mogli unowocześnić np>> niech cię dopadnie świńska grypa
    lub tym podobne
  • Klarcia. Skończ o tej śmieci, bo przestanę czytać to forum :dc:
  • [cite] mona:[/cite]Klarcia. Skończ o tej śmieci, bo przestanę czytać to forum :dc:

    OK. Dla ciebie wszystko.:ih:

    Chociaż ja ten temat traktuję raczej na luzie, ale staram się przyjąć do wiadomości wrażliwość innych, szczególnie mających chorego dzidziusia.
    Jak Józek będzie chłopem na schwał - to sobie pofolguję.:fr:
  • Ufff, dzięki. I proszę, nie życz nikomu śmierci...
  • A w każdym razie, nie rychłej śmierci
  • Dziś na spacerze z Pedrem.

    Dostał od pani w sklepie kilka cukierków. Podziękował, wyszliśmy i Peio mówi: "dziś jest mój szczęśliwy dzień!"
    Idziemy dalej, jakaś dziewczyna mówi do niego: Cześć, maluszku!
    Peio kręci głową i mówi: ... i do tego wszyscy mnie znają!"
  • :bigsmile:
  • Marysia 3,5
    - chcę obejrzeć ten film o DINOZARŁAF :smile:
  • moja mówi:
    "Ala chce hilm"
    :bigsmile:

    - Alu mówi się "film"
    - chyyyyylm
  • Moja mówiła:
    'Hania chcie baje'
  • A moja(2) się rozgląda: dzie pilop?*

    *w wolnym tłumaczeniu-szuka pilota do tv
  • gdy wróciłam ze szpitala i zdążyłam już trochę nakrzyczeć i ustawić towarzystwo
    Piotrek ( 6lat) powiedziała do mnie poważnie :

    z jednej strony cieszę się ,że wróciłaś , ale z drugiej już widzę ,że będę miała za dużo opieki wychowawczej :shocked:
  • :ag:

    Zastanawia mnie tylko TO imię dla dziewczynki...:bu:
  • Antoś jak miał niecałe 2 latka i chciał żeby włączyć "Króla lwa" krzyczał na cały głos: kulwa!!!
  • Jak to w patologii :bigsmile:
  • :bj::bj::bj:
  • [cite] knrdsk1:[/cite]Antoś jak miał niecałe 2 latka i chciał żeby włączyć "Króla lwa" krzyczał na cały głos: kulwa!!!


    :crazy:


    10 lat temu, moja dwuletnie wówczas córka biegła przodem na plac zabaw , a ja zagadałam się z sąsiadką i ona mnie poganiała:
    "no dalej cipko, cipko....."
    :shamed:
  • :rolling::rolling::rolling:

    Moja Jagienka nie mówi tw tylko h.
    I jak na przykład na cały głos krzyczy nie tw(h)ój, to nie wiem gdzie oczy podziać :tooth:
  • czyli patologii ciąg dalszy........:cool:
  • i właśnie w takich chwilach cieszyłam się, że moja Mania nie wymawiała przez dłuższy czas litery K - tylko T :er:
  • Mój siostrzeniec też nie wymawiał. Mojej siostrze (mieszkali wtedy w Stanach) upadł kiedyś talerz. Warknęła pod nosem "Fuck!". Na co Bobiś, wówczas trzyletni, spytał: "Cy powiedziałaś: tujwa?"
  • Javi (10 lat) tłumaczy młodszym braciom:
    -Ze wszystkich zwierząt najdłużej w ciąży chodzą ssaki.

    Pedro: a nasza mama jest ssakiem?

    :cool:
  • [cite] Katarzynka39:[/cite]nasz najmłodszy na każdego ze swoich braci mówi "dzik"
    :rolling::rolling::rolling:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.