Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gry planszowe

1235742

Komentarz

  • [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Kresowianka:[/cite]
    [cite] Kresowianka:[/cite]a ja zamówiłabym w grudniu Abalone... Jest szansa na jakąś zniżkę/zmniejszone koszty przesyłki na hasło "2+ â?ž" ?

    ponawiam :)
    do tego czasu moge byc juz zrujnowany... jak uda mi się miec w zapasie to nie ma problemu... abalone (ale ta europejska na cztery osoby czy ta na dwie?)

    super! Jakby się udało, to świetnie, jak nie to też ok. Tę na cztery - bo tam też można grać we dwie osoby :)
  • [cite] Milagro:[/cite]Kurde, rynek się normalnie zrobił :wink:
    Szkoda, że kaski już nie mam na gry- wszystko co miałam (a nawet więcej niż było do tego przeznaczone) wydałam na Carcassonne i WSZYSTKIE dodatki, ale to na targach gier i parę groszy zaoszczędziłam. No i teraz czekam, bo nie mam z kim grać, sama siedzę i karty oglądam :cry:
    Nie, kasków nie mam. A jakie mają byc?
  • Ok, biore dostawkę do carcassone :)
  • [cite] Anka:[/cite]Ok, biore dostawkę do carcassone :)
    Juz odłożone... tylko na Faune czekam...
  • Bosko :bigsmile:
  • Dobra - to czyj to w końcu sklep?
    potrzebuję z 20- 30 sztuk gier w dobrej cenie, do kogo mam się odezwać?
    Taw czy Namor? czy dzwonić bezpośrednio do sklepu?
  • Do mnie. Prezes Namor interesuje się grami od 300 szt. Masz tam skypa.
    Napisz jakie Ciebie interesują.
  • Na skype to ja się wstydzę :tongue:
    maila bym Ci napisała - na jaki adres? priv z forum czy sklepowy? tylko wiesz ja to na już potrzebuję.
  • Z tych co tam są nie mam chyba tylko fauny no i tych nowych o których była mowa wczoraj wieczorem.

    Dostępne:
    Blockers
    Wsiasc do pociagu Europa.
    Rattle Snake
    Cathedral
    Bet Your Brian
    Osadnicy z Catanu.
    Carcassonne.
    (opactwa, kupcy,hrabia)
    SHADOWS OVER CAMELOT
    Katamino
    SCRABBLE ORYGINAL - WYDANIE POLSKIE
    Agricola
    Pantheon
    Puerto Rico PL
    Geniusz
    Jungle Speed
    Abalone Quattro edycja europejscka
    Go
    szachy
    Karty do gry z władcami Polski
    Władca Pierścieni

    Właściwie wszystkie polecane na wielodzietni. Moge wysłac we wtorek kurierem. Mozesz wyslac widomosc ze strony. To odpisze ile za to. Ze dwie z tych co wymieniłem są bez mozliwosci domowienia tzn. nakład sie wyczerpał.
  • [cite] uJa:[/cite]Na skype to ja się wstydzę :tongue:
    maila bym Ci napisała - na jaki adres? priv z forum czy sklepowy? tylko wiesz ja to na już potrzebuję.
    Jezeli moge cos poradzic... zdradzic to ceny nie bedą malaly... czesci gier juz nie ma w hurcie... sklepy juz zaczynają trzymac pod cene na swieta wiec z tą promocją za jakis czas moze byc ciezko.
  • przeklejone w wątek "Gra w trupie kości"

    konkurencja nie śpi, ciekawe czy Paradidel będzie miał w ofercie.
  • Wielu produktów nie mam i nie mam zamiaru miec. Staram się kreowac potrzeby klienta i w miare możliwości nie kierowac sie popytem(jezeli jest niezgodny z moją "wizją"). Zdaje sobie sprawe ze jest to walka z wiatrakami. Ceniłem sobie na przykład xlm zanim zaczeli miec wszystko.
  • Taw - nie mogę dodać do koszyka Carcassone. :cry:

    Nie ma już?
  • Teoretycznie to nie ma znaczenia bo jest ustawione tak by mozna bylo. Jednak faktycznie nie ma ale juz idzie.

    Wiec jak Tobie nie przeszkadza gdyby wyszło 7 grudnia (nie wiem co się na tę datę uparłem) to zamow, pewnie i tak wyjdzie wczesniej...
  • To co? Mam zamówić Faunę i żółwie i dopłacić za Carcassone - a Ty dołożysz jak dojdzie?
  • Acha tamte paczki z FAUNĄ już poszły... bez jednej... bo nie zdążyłem zapakowac.
  • Nie pali mi się - to dopiero na Boże Narodzenie.
  • [cite] Agnieszka&5:[/cite]To co? Mam zamówić Faunę i żółwie i dopłacić za Carcassone - a Ty dołożysz jak dojdzie?
    A faktycznie nie mozesz dodac?

    Zobacz teraz... moze to dlatego ze miałem carcassonne w edycji w panelu admina.

    Poprawiłem ceny żółwi i carcassonne zobacz teraz czy pójdzie.
  • "Nie można dodać tego produktu"
  • Ja widze jakis niezamkniety koszyk z fauną i 2x carcassonne... to nie Twój?

    A jak nie mozesz to napisz w przelewie za co to i tyle... ktoś juz tak robił jak chciał cos tam dobrac. Ale jak masz checi i czas to chciałbym wyjaśnic ten problem...
  • Ja mam otwarty koszyk z fauną i żółwiami. Mam czas :bigsmile:

    Próbowałam starego myku z wylogowaniem się i ponownym zalogowaniem ale nie pomogło.
  • Wizualnie mi carcassone przesuwa do koszyka, po czym pojawia się powyższy komunikat i go nie dodaje.
  • Juz wiem: wpisalas kod a to tak jakbys zamknęła koszyk, wiec wywal to co tam masz zamow to co chcesz i wtedy wpisz kod. Tylko ze on jest do jutra do 24oo.
  • Yes, yes, yes - poszło :bigsmile:
  • Ja bede zamawiac faune i fasolki. Muszę jutro? Chcialam poczekac do wyplaty....:sad:
  • zaplacisz po wyplacie hehe
  • [cite] Agnieszka&5:[/cite]Yes, yes, yes - poszło :bigsmile:
    Ma dla Ciebie znaczenie by edycja była Polska..., a nie na przykład Niemiecka(instrukcje ma po Polsku)?
  • Ty Adminu to może napisze, że gra polecana przez portal wielodzietni.org zamiast jakieś tam Zoo...?
  • gra planszowa z Zielonej Góry
    żużel
    przed chwilą widziałem na poczcie mają

    eb3846a68f2908feead8ed1f1421c5f5,10,1.jpg

    a nie - to taka była:
    3e073a56d2235955a61bdf35905058c4.jpg
  • [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Agnieszka&5:[/cite]Yes, yes, yes - poszło :bigsmile:
    Ma dla Ciebie znaczenie by edycja była Polska..., a nie na przykład Niemiecka(instrukcje ma po Polsku)?

    Tak tak - niemieckiego to my ni hu hu
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.