Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

KOBIETY PO CESARSKIM CIĘCIU

1111113115116117

Komentarz

  • PaniWiosna dziękuję  :)

  • @Ka.tka. Ja dokładnie to samo usłyszałam od lekarza po trzecim cc. Jednak dosyć szybko pojawił się kolejny synek i oczywiście bardzo się bałam po takim nastawieniu przez lekarzy. Ale tym razem urodziłam naturalnie, dzięki Bogu to się udało  :) warto skonsultować się z mądrym lekarzem, który realnie oceni sytuację. Warto również rehabilitować bliznę. 
    Podziękowali 1Ka.tka.
  • Napisz coś wiecej o rehabilitacji blizny
  • mmaj333 dziękuję i jestem pełna podziwu dla Ciebie!  Vbac po 3 cc, ogromne gratulacje. Ze mna nikt nie chciał rozmawiać ze względu na odstępy między ciazami. Listopad 2014, marzec 2016, pocz listopada 2017. Choruje na arytmie, w ciąży dopadło mnie jeszcze nadciśnienie i dwoje pierwszych dzieci pośladkowo. Zobaczę co powie mój gin prowadzący..   

    No i pochwalę się -  wczoraj zobaczyłam dwie kreski  :)

  • Arletta blizne trzeba chwytać palcami i wyciagac do góry, ugniatac...  Najlepiej pierwszy raz wybrac sie do fizjoterapeuty żeby pokazał jak albo chociaż na yt są jakieś filmy 
  • Rehabilitacja blizny na skórze to wierzchołek góry lodowej. Odpowiednią fizjoterapią dużo można zdziałać i poradzić sobie ze zrostami na macicy, ale ja znam tylko jedną/ dwie osoby, która to robią.
    Ja swojej fizjoterapeutce w dużym stopniu zawdzięczam vba3c.
    Podziękowali 1Ka.tka.
  • Mam pytanie:

    To 2 dzień po cc. Dostałam grysik ale jestem strasznie głodna. Zupa dopiero w południe. Czy ja mogę coś płynnego na wlasną rękę zjeść? Umrę z głodu.....
  • @aga---p gratulacje :) i ile ważył Maluszek?? 
    Podziękowali 1aga---p
  • 3720 tylko a miał być ponad 4500.
  • Noo to trochę im się wkradł błąd pomiaru  :D ale cudny macie Prezent na święta  :)
  • Gratulacje @aga---p !!
  • aga---p, ja dostałam po cc normalne śniadanie, bułka, dżem, serek itp.
  • edytowano grudzień 2018
    U mnie wróżyli z USG duże dziecko do tego byłam po cc ale sprzed 3 lat. Ostatni poród był naturalny. Lekarz zapytał co chce. Czy sn czy cc. Wybrałam cc bez wahania bosię strasznie bałam po prostu. Wpadłam w panikę:(
    Nie dałam rady się nawet uspokoić. Trzęsłam się. Nie mogłam mowic. Lekarz od razu zobaczył że psychicznie jestem wrakiem i nie nadaje się na rodzenie. 
    Czuję trochę porażkę w związku z tym strachem, że nie umiałam go pokonać ale trudno.... U mnie to jakas trauma:(
  • U mnie cc w znieczuleniu tym od pasa w dol. 

    Zdecydowanie lepszy poród naturalny!!!!!!!!!!
    Podziękowali 2annabe mmaj333
  • @aga---p gratuluje! I wcale się nie dziwie. Strach zawsze jest- jak mi to powiedział dyrektor Żelaznej. To coś normalnego. Choć przy takiej małej wadze mogło pójść gładko  ;) 
    Pieknie ze już razem  <3
    Podziękowali 1aga---p
  • No właśnie próbuje wytłumaczyć, że ja nad sobą już wczoraj nie panowałam. Skurcze ustały a ja byłam jak w amoku. U mnie to coś więcej. Powinnam była iść na terapię za wczasu. Mogłam się spodziewać co będzie bo już ataki paniki książkowej z finałem w szpitalu przeżyłam....
  •  :) gratuluje serdecznie! Nie rób sobie wyrzutów, wiele dzieci urodziłaś naturalnie, jesteś bardzo dzielna kobieta!
    W naszym szpitalu po cc 24 godz po wypisują do domu z zaleceniem diety lekkostrawnej i różnorodnej, wiec pewnie możesz coś lekkiego zjeść :)
    rzeki mleka życzę i szybkiego powrotu do formy
    Podziękowali 3aga---p Felicyta Hope
  • Nie jest źle. Boli ale siedzieć i leżeć się da na luzie. Chodzenie boooooli
    Podziękowali 1Bridget
  • Piekna Mamo
    ciesze sie, ze juz po wszystkim
    i dzidziusia tulisz
    i cc spokojnie przebieglo  <3
    Podziękowali 1aga---p
  • Gratulacje! Jedz co tam masz ochotę, jak dzieci nie mają problemu z jakimś składnikiem, ja nie jadam nabiału bo mi po nim kolkują. A tak to wszystko.
    Podziękowali 1aga---p
  • No to zdjęcie poprosimy. ( i nie myśl ze jak Beniamin to najmłodszy, u nas nie podziałało ;-)) 
    Podziękowali 1camille
  • @aga---p gratuluję!  Z każdym dniem będzie lepiej! 
    Podziękowali 1aga---p
  • M_Monia powiedział(a):
    Dlaczego cc gorsza niż naturalny?
    SN zdrowszy dla matki i dziecka. 
    I owszem są czasem komplikacje po sn, ale cc, to jest poważna operacja. 
  • Gratulacje!!!
  • edytowano grudzień 2018
    mialam dwa cc a potem naturalne. Nigdy nie poszłabym na cc z własnej woli. Dla mnie niemile doświadczenie. Rzucają Tobą jak mięsem na tym stole operacyjnym, ruszyć się człowiek nie może, jest bezwładny i zależny od personelu. Potem rana na brzuchu. Dziekuje. 

    Edit: Agus @aga---p oczywiście nie bierz niczego do siebie. Taki paniczny strach przed porodem jest jak najbardziej wskazaniem do cc, z tego co wiem. 
    Piszac powyższe mam na myśli mamy, które „dla wygody” decydują się na cc..
    Podziękowali 1Mamuska
  • M_Monia powiedział(a):
    To wiemy od ginekologow. Jednak wolę opowieści matek, dlaczego lepiej wspominają sn a nie cc a mimo to tyle kobiet woli cc.
    Widzisz moje zdanie niewiele się różni od lekarzy ginekologów, a jestem po dwóch cc i jednym sn :).

    Jakieś tam doświadczenie w temacie mam ;).
    Podziękowali 1annabe
  • @aga---p mi po cc zaskoczyło dopiero w domu (4 doba chyba to była), w szpitalu karmiłam sondą po palcu a młody i tak się darł. W domu problem się rozwiązał sam, bo nie chciał pić mm z butelki i sobie wyssał.  Czego i Wam życzę, jeszcze świątecznie (chociaż jestem spóźniona).
    Podziękowali 1aga---p
  • Joanna36 powiedział(a):
    Gratulacje! Jedz co tam masz ochotę, jak dzieci nie mają problemu z jakimś składnikiem, ja nie jadam nabiału bo mi po nim kolkują. A tak to wszystko.
    Teraz można jeść od razu po cc?
  • Dobę po plynne
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.