Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zrób to sam/a

14950525455100

Komentarz

  • marudy idźcie spać abo co !

    ja tu sobie szperam po necie żeby się jeszcze bardziej zdołować że nie będzie przeprowadzki a te marudzą

    już wam nic nie wkleję ot co.
  • image
    Łomatkoscórkom! Toż ja takie sobie wymyśliłam ale jak stolarzowi próbowałam wytłumaczyć o co chodzi, to patrzył na mnie jakoś dziwnie... taa... schodoszafa.... rozuuuumiem...
    :)
    Teraz już przynajmniej wiem, że to stolarz bez wyobraźni był! :D
  • edytowano wrzesień 2012
    wlasnie sama robie kocyk/ mate dla maluszka :) Pewnie jeszcze kilka dni mi zejdzie, jesli mloda dalej bedzie taka mamincorka :| Albo nic nie bedzie, jak sie wkurze!!!
  • Schodoszafa super. Tylko u nas powinien być rozpięty batut w połowie drogi między łóżkiem a podłogą. Albo zjeżdżalnia jako wersja poręczy.
    k.
  • No ja właśnie coś takiego projektuję moim chłopakom - Sylwunia spadła mi z tym jak z nieba :)
  • mam nadzieje, że nie trafiłam w nikogo ;) 

    ja zagrożenie dla życia i zdrowia stanowię :D
  • E, nie kokietuj ;)
  • image

    Hurra w końcu jakiś hendmejd...  Mój Łucznik okazał miłosierdzie dla mojej ignorancji... troche rwał nić, ale w końcu albo on sie do mnie przyzwyczaił...albo ja do niego, była jakaś współpraca wreszcie...Jakie to przyjemne...

    Mam nadzieję że jeszcze uda mi się zrobić mniejszą dla drugiej

    :\">
  • Wielorybku fajna ta torba - sama bym taką ponosiła. Zrób jeszcze dla siebie i w trzy będziecie hulać po zakupy
  • I torba i zdjęcie, Wielorybku. Ucieszyły moje oczy. Bardzo ładne!
  • chcialabym takiego aniolka. sprzedasz mi? :)
  • brawo :) doceniam ogrom pracy i wykonanie, bardzo mi się podobają

    kiedyś zrobiłam 3 króliki i miałam dość :) pozostałe leżą wykrojone i czekają na lepsze czasy :)


  • Ojejuju - zbieram szczękę z podłogi.


    Suuuuuper są!
  • Ojejuju jejujeju ale CZADOWE!!!
  • Piękne króliki i aniołki :))

    aż mam ochotę maszynę do szycia odkurzyć ;)
    zwłaszcza, że najstarsza córka zapragnęła uczyć się szyć, może zaczniemy od królików ;)
  • Hej! Zdolniacha! P I Ę K N E!
  • Ojejuju ja też bym kupiła aniołka jak miałabyś jeszcze materiał  :x
  • Anioooołki są śliczne!!!
  • Tildy i aniołki przepiękne, jestem pod wrażeniem !!
    korzystałaś z jakiegoś netowego tutorialu?
  • Piękniusie
  • Ja tam już się cieszę na tegoroczne Mikołajki :D
  • A ja mam pytanie. Maluje trochę akwareli, robię rękodzieło, biżuterie na szydełku, korale itp. Mam zamiar pisać ikony, byłam na kursie. TYlkoe gdzie to sprzedać, bo jak na razie mega inwestuję w materiały. Może coś doradzicie?
  • asia-ch też się nad tym zastanawiam, jakoś trzeba przecież zarabiać

    na początek proponowałabym kontakt z galeriami, sklepami internetowymi np. artstacja, decofabryka itp. jest tego w sieci całe mnóstwo

    fajnie podobno funkcjonują własne sklepy internetowe ale taki sklep to już spory wydatek


    i zawsze możesz pisać bloga odwiedzający je ludzie często kupują wystawiane rękodzieło


    no tom się pomądrzyła ale niestety tylko toretycznie

    w październiku idę na kurs marketingu w sieci, e-sklepów itp, więc może dowiem się czegoś więcej to wtedy więcej napiszę,.
  • Ojeju, możesz też wysłać mi cennik?
  • @Ojejuju, niemożliwa jesteś! Tyle aż? I to takie ładne i staranne? Czy Wy wiecie, ile na to trzeba czasu - niemożliwa po prostu! Odpadłam.
  • @Kinga - kiedy zobaczyłam, że ostatni wpis w wątku Twój jest , przerażenie mnie opadło, że już skończyłaś hafty i się chwalisz :D

  • :D

    Nie, sparaliżowało mnie po królikach Ojejuju. Teraz muszę znaleźć terapeutę, zanim zabiorę się za coś nowego. Z haftów na razie tylko krzyżyk krzyżykami na szatce chrzcielnej. Wyszedł. Inni też uważają, że to krzyżyk krzyżykami, więc nie jest źle
    ;)
  • edytowano wrzesień 2012
    jakieś to zdjęcie niewyraźne  :-B



















    ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.