Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Janusz Korwin-Mikke jakiego nie znacie.

123457»

Komentarz

  • Jak widzę, niektórym panom tutaj imponuje wzięcie jakie miał (ma?) Korwin-Mikke.
    Nigdy nie byłam pruderyjna i nadal należę do osób wyrozumiałych, ale uważam, że ten pan co najmniej kompromituje konserwatystów. Przy tym - jest wzorcem, którego obraz ostrzega przed decyzją zostanie tzw. "kurą domową", bo wszystko fajnie do czasu.. I niby co miała robić jego żony, gdy on sobie hulał z kobietami? A co może zrobić teraz, zdana na jego łaskę i niełaskę.

    Korwin chwali się: Miałem 200 kochanek!

    http://www.fronda.pl/a/korwin-chwali-sie-mialem-200-kochanek,69593.html

    Inną sprawą jest, że takie przechwałki są typowe dla bardzo mocno zakompleksionych facetów.
  • Szkoda, że tego typu przechwałkami JKM kompromituje ciekawe idee, które głosi.
    Wygląda na to, że rację mieli ci, którzy twierdzili, że Mikke jest szkodnikiem dla prawicy.
  • Tola, najnowsza, trzecia żona Korwina, ma tylko 29 lat!
  • Cóż, diabeł się cieszy. Dlaczego u polityków tyle skłonności do wiarołomstwa? Czyżby demokracja była z natury diabelskim wynalazkiem?
  • polityka w sensie władza czy demokracja?
  • A ja mysle, ze to i to. Tzn ze idzie tez specyficzny typ ludzi, chociaz na prawicy strasznie duzo tego. Albo po prostu tylko na nich zwracam uwagę.
  • Nowe zony tego panachyba maja cos nie teges z oczami i uszami
  • Oj tam. Od czasu, kiedy zobaczylam nowe zony Rysia Kalisza, nic mnie nie zdziwi.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.