Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

12526283031111

Komentarz

  • Greg: lista do apdejta (Wątek Lista...)
  • Ja będę pewnie miała problemy z Nowenną 18. 17 dam radę raczej rano, ale na następny dzień tuz przed Chrztem Świętym Zosi może być trudno...
    Jakbym miała kłopoty dam znać telefonicznie ProMamie, ok.?
  • OK Olesia! :-)
  • A może intencje tych, co się ujawnili, koło ich imion/nicków na liście uczestników? Jak by ktoś za kogoś odmawiał, to prościej będzie znaleźć, niż w tych wszystkich wątkach? (Już po części radosnej, mam nadziejęna bolesną znów przed Najśw. Sakramentem... )
  • E.milia - szacun jesteś moim fanem :-)
  • [cite] DOEtata:[/cite]Greg: lista do apdejta (Wątek Lista...)
    sdiełajet.
  • ale, jest nas już 62 !:gq:
  • Ha. mam pomysła. Może fajnie by było w jakiś sposób (bardziej uroczysty bądź tylko przez przypomnienie imienia) - wspominać świętych i błogosławionych, których spotkamy na naszej nowennowej pielgrzymce?
    Ale to może lepiej na blogu.
    Dziś bł. Anieli Salawy... nam szczególnie bliska... ciążą z M. :) Mamy ikonkę w domu.
    U Franciszkanów w Krakowie są jej relikwie.

    Bł. Anielo Salawo - módl się za nami!
  • Greg miszcz jesteś - napisałem posta zanim na bloga wlazłem. Git!
    Ewentualnie można jakieś własne świadectwo dokładać do wspominanych św/bł. danego dnia.
  • mi wczoraj przez cały różaniec towarzyszyła św. Tereska :)
    to jedna z moich ulubionych świętych i bardzo trafiają do mnie jej słowa :)
  • Kochani, w razie problemow, wyjazdow, slubow, porodow itd - Jestesmy wspolnota i podzielimy sie modlitwa!

    Co trzeba zrobic?

    - Dac znak:wink:

    - Podac intencje!

    Anielko Kochana...Anielko Słodka... Anielko Najmilsza...
  • [cite] DOEtata:[/cite]Greg miszcz jesteś
    A Ty czeladnik? :wink:
  • Terminator:ij:
  • Zanim coś ktoś tu napisze, niech sprawdzi czy na blogu jego pomysł nie został już zrealizowany.
  • Dobra, znikam z forum. Trzeba przecież dokończyć modlitwę.
  • Sluchajcie moze by ten watek lub watek o Łaskach dac na topa na gore???


    Hmmm????
  • Eh - i tak wam zazdroszczę że się podjeliście, też chciałam tak pocichu i jak ię uda to się przyłączyć, nawet wydrukowałam wszystko przepisałam, bo z różańca słaba jestem i gdybym tak wczoraj zaczeła rano a nie wieczorem to by się udało - a tak nie zdążyłam całości (może jakbym mężowi powiedziała - byłoby łatwiej - ale sama nie wiem czemu tak jakoś mi głupio):cry::cry:

    ale beznadziejna jestem - nawet jednego dnia :( ale spróbuję jeszcze dzisiaj zacząć, można tak? jest rano cały dzień mam więc napewno się uda - a jeśli nie to przecież modlitwa się nie zmarnuje prawda?
  • pewnie, że się nie zmarnuje! Próbuj i nie poddawaj się. :smile:
  • Przeniosłam do wątku z łaskami:wink:
  • Odmówiłam już część radosną. Ledwo skończę jedną część odmawiać, tęsknię już do następnej...Ciekawe, kiedy zaczną się schody, bo coś to zbyt piękne:wink:
  • Radosne i bolesne za mną. Wkraczam w ostatnią część.
  • a ja zmówiłem radosna z radiem Maryja
    cos sie im sie zle wpisało bo pisze Różaniec - tajemnice chwalebne
    a było odmawiane radosne
    program
  • Odmówiłam też cz. bolesną, zostałami chwalebna, więc jeśli ktoś ma dziś jakiś mega- kyzys, to ja mogę kilka dziesiątek za tę osobę odmówić.
  • Dopiero teraz wpadam na chwilę. Udało się - tak wierzyłam, że się uda zebrać komplet. A nawet Bóg łaskawie "przepełnił" ten kielich!

    Ja w nocy - tylko część radosną. Ale nie poddam się. Kartka od balum wisi na lodówce, aby wszystko było jasne, bo to jest szturm do nieba, w którym uczestniczą też nasze dzieci, ale na swoją miarę. Jaka była intencja, to już napiszę w formie świadectwa po nowennie :smile:
    Tylko modlitwa została, bo po ludzku - przez wakacje zobaczyłam to jasno - to tylko :dc::dc:
  • Uff, przebrnąłem. Wszystkie 3 części za mną
  • Jestem po Radosnej i Bolesnej - przy sprzxataniu kuchni:wink:


    Gdyby ktos nie dawal dzis rady jedna moge wziac na siebie
  • nowenna na dziś zmówiona.
  • Świetnie się modli przy spacerze z Jurkiem. I chyba nawet mały zadowolony, bo mama w jakimś normalnym tempie idzie a nie leci jak wariat po wertepach.:tooth:
    Dwie części za mną- jedna w drodze na plac zabaw, druga w drodze powrotnej. Chwalebną zostawiłam na wieczór.
  • a ja trzecia 3 zostawiłem na wieczór
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.