Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

12425272930111

Komentarz

  • Ja także już dzisiaj odmówiłam, podzieliłam na dwa razy w ciągu dnia i chwalebną już wieczorem jak dzieci poszły spać.
    Intencję zachowam dla siebie jest zbyt osobista.
    Dzięki wszystkim za wsparcie.
  • Jestem już, dałam radę , dałam radę :-) ale się cieszę.:bigsmile:
  • Ja sobie myślę, że jakby ktoś miał trudną sytuację - np. jakby E.mili wypadł poród :bigsmile: - to żeby podzielić jakoś jego Nowennę na 15 osób i każda zmówi po 10tku - żeby stresa nie było, że z jakiegoś powodu się nie zmówi i przerwie.

    Powiem Wam, że mi z mężem się rewelacyjnie odmawia.
    2/3 za nami :bigsmile:
  • Ale naprawdę myslicie, że to działa?
  • jakbyśmy nie myśleli(wierzyli) to byśmy się nie modlili! :) Mam rację? ;)
  • Rosea modliwtwy działają tylko czasem nie tak jak sobie wyobraziliśmy ale jestem pewna że tak jak dla nas jest najlepiej.
  • [cite] DOEtata:[/cite]jakbyśmy nie myśleli(wierzyli) to byśmy się nie modlili! :) Mam rację? ;)
    Masz!
  • No właśnie ja już niczego nie jestem pewna...
    To się módlcie
  • Rosea: jak mówił Pan Jezus: modlitwa, post, jałmużna
  • @Rosea,
    czy działa - to nie list do św. Mikołaja.

    Po ślubie doświadczyłam czegoś, co mną wstrząsnęło - jakby nasze siły to nie było 1+1=2 czego się spodziewałam, ale 1+1=3 a nawet 4. Wg mnie to "coś" to działanie łaski.
    Z Nowenną Pompejańską jest podobnie.
    Prosiłam o jedną rzecz, a dostałam pakiet powitalny za który nikt nie domagał się wpisowego.
  • [cite] Tomira:[/cite]
    [cite] DOEtata:[/cite]jakbyśmy nie myśleli(wierzyli) to byśmy się nie modlili! :) Mam rację? ;)
    Masz!
    Tomiro tak sie ciesze.
  • A swoją drogą, to przydałby się wątek "łaski, których doświadczyliśmy podczas NP" aby to było takie wyraźne świadectwo
  • Ja już wpisałam tutaj ale to właściwie zanim zaczęłam bo dziś w południe, myślę jednak że się liczy.
  • skończyłem wracając do domu rowerem o 21.00 (pozdrowienia dla Małgorzaty 32 której męża spotkałem)
  • [cite] DOEtata:[/cite]Rosea: jak mówił Pan Jezus: modlitwa, post, jałmużna
    a na to wszystko potrzebny czas, czas, czas...Nie jestem pewna, czy modlitwa w moim życiu coś zmienia.
    @Haku - jak ja dostałam parę rzeczy w "pakiecie" to się do tej pory pozbierać nie mogę. Nie chce św. Mikołaja, mam po prostu szalone wątpliwości i nie rozumiem wysiłku wkładanego w sprawy, na które i tak nie mam wpływu ani pewności...
  • Tak wogole to za łaskę uważam ,to ze akurat w ten dzień zaczełam a nie inny.W dzien urodzin Maryi.To taki prezent od Nas.
  • Ja też się bardzo cieszę, że zaczęłam z Wami! Intencję na razie zostawiam dla siebie, ale w odpowiednim czasie ujawnię się w wątku z łaskami :bigsmile: Ja też poproszę o wsparcie w odmawianiu, jeśli gdzieś w trakcie przytrafi mi się poród i mój stan "po" uniemożliwi mi odmówienie całości.

    Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim za świadectwo wiary!
  • Udało mi się dzisiaj (tzn. właściwie to już wczoraj) zmówić około 5 części różańca, tzn. obowiązkowe trzy na siedząco, a dwie w drodze, czyli przy okazji różnych zajęć.
    Modliłam się też za Was na Mszy św. i przed Najświętszym Sakramentem - będzie dobrze:bigsmile:

    Nawiasem mówiąc ostatnio z trudem udawało mi się przy okazji zajęć domowych zmówić kilka dziesiątek, wieczorami już nie miałam sił i czasu - tzn. nie chciało mi się...
    Czyli muszę odmawiać nowennę, żeby mieć motywację i łaskę.

    Tak przy okazji - chodzi mi po głowie, zeby poprosic proboszczów, biskupów o codzienną modlitwę za Ojczyznę podczas Mszy, może napiszecie do swoich kapłanów?
    Ja juz wysłałam dziś maila do mojego biskupa w tej sprawie.

    Pozdrawiam, trza wreszcie iść spać:smile:
  • Tajemnice radosne za mną przede mną bolesne i chwalebne. Sursum corda!
    300px-Hb_1987.290The_Fifteen_Mysteries_and_the_Virgin_of_the_Rosary.jpg
  • Gregoriu dzieki za oprawe i upieknienie naszej Nowenny.Najbardziej sie ciesze ze Tomira jest tu.Dzielna dziewczyna.
  • ja się przyłączam. zaczynam od dzis.
  • [cite] Odrobinka Leśna:[/cite]ja się przyłączam. zaczynam od dzis.
    Zaczynaliśmy wczoraj. :wink:
  • Witam i ja! W nocy się kilka razy przebudziłam i pierwsza zaspana myśl :nowenna. Nawet zaczęłam mówić CREDO, ale zasnęłam:bigsmile: nic to, dzień jest długi.
  • Uzupełniłem dział "Modlitwy"

    Pytanie: co chcielibyście widzieć w dziale "linki" ?
  • może linki do fajnych rozważań różańcowych? nie wiem co reszta na to.
  • Greg, w wątku obok zadeklarowali się: D-ska, C&P, Namorowa, więc trzeba ich dopisać do listy:bigsmile:
  • W którym wątku, bo nie przeglądam wszystkich.
  • "BArdzO proszę"
  • @Gregorius, dzięki Ci za całą pracę przy blogu! I za obrazki, bardzo są piękne.

    @Haku, smark, smark... się popłakałam, dzięki za propozycję. Jak pojadę rodzić, to Sylwunia, Lila i ProMama się na pewno dowiedzą, któraś sytuację ogarnie:wink:

    Moja intencja - a co, a co! - o łaskę powrotu do Kościoła dla mnie i Janusza. Uprasza się w razie modlenia "zastępczego" o głośne i wyraźne wymawianie prośby, coby Matka Boża na pewno usłyszała :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.