Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

12728303233111

Komentarz

  • Witam Pompejanie! I ja się zaraz zabieram "do roboty":bigsmile:
    znalazłam taki ciekawy link dla nasna temat obrazu
  • Tomira gdy Ty odmawiałaś, to ja spałam jeszcze grzecznie.
  • nowenna-sztafeta:bigsmile:
  • część radosną za mną:clap:
  • Za mną także.:bigsmile:
  • jestem przy drugiej części... blog zaktualizowany, tzn kogo tam na liście brakuje. podawać.
  • nie wiem czy ania49 się nie deklarowała, tylko teraz nie pamiętam, w którym wątku, bo w co drugim już jest coś o nowennie:iw:
  • O13 w Radiu M będą odmawiać chwalebne, więc do nich dołączę przy sobocie.
  • Została mi już tylko część chwalebna:fj:
  • Podesłałam koleżance link do wątku, kiedyśmy kompletowali 54 osoby.
    Wczoraj dowiedziałam się, że odmawia - więc może dopisać Paulę, która i tak nas podczytuje :wink:
    Zwłaszcza, ze się boi, że nie wytrwa (jak wszyscy!)

    My z mężulem odmawialiśmy wczoraj o 4 w nocy ostatnia część - po powrocie z parapetówki - jeszcze w samochodzie
  • Witajcie witajcie!!! Dwie części już za mną:bigsmile: Chwalebna będzie pewnie wieczorem. Wytrwałości wszystkim życze, zwłaszcza,że jest weekend:di:
  • Wczoraj wieczorem chwalebną musiałam na głos odmawiać, żeby nie zasnąć.
    Dziś się postaram wyrobić przed wieczorem z wszystkimi częściami.
    Na razie radosna za mną.

    Jutro będzie ciężko- dom pełen gości. Jakbym widziała, że nie daję rady, to z kim się kontaktować z prośbą o pomoc?
  • ze mną na przykład
  • ok, możesz mi na maila wysłać swój nr telefonu?
    Jak będę w potrzebie jutro, to się odezwę na niego, ok?
  • Dziś ciężko było, ale całość za mną. Mówiłem od rana z przerwami, bo to kawę dla żony zrobić i śniadanie, a potem dziećmi się zająć (bo żona na zakupy pojechała). ufff.

    @DOEtata: kogo brakuje? a po za tym, Ty też masz uprawnienia do zmian.

    Impresja z dnia dzisiejszego:
    rozaniecmszalik.jpg
  • @ Greg, no i znów dobry obrazek, ja jednak trochę wzrokowcem jestem.

    I jak Haku mam prośbę - Magda z Bielska, z DN odmawia z nami NP, zaczęła w czwartek, jak jej napomknęłam. Więc prosimy o dopisanie:br:
  • Mi chwalebne zostały. Zaraz lecę.:wink:
    Greg - dzięki.:smile:
  • ja też, będę mówić z RM
  • Juka!to samo pomyslalam!kryzys bedzie musial dostac inną nazwe?
  • Ja już dziś odmówiłam. Co mnie dziś uderzyło: mimo, że ciągle "mówi się" o Maryi(Zdrowaś Mario, Zdrowaś Mario, Zdrowaś Mario), to ,moja myśl ciągle szły ku Bogu w Trzech Osobach. Matko Boża nie skupia na sobie, jest prawdziwie pokorna,przezroczysta, Jej celem jest doprowadzenie mnie do Boga i Jego tajemnic.
  • Jutro wraz z mężem i maluchami wybieram się w autokarową pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej i Jodłówki, miejsca Kultu Maryjnego na Podkarpaciu.
    Zawiozę wszystkie intencje forumowe przed Tron Maryi.
    Oddam trudy i wyrzeczenia jakie ponosimy przy odmawianiu NP.


    Ja również mogę w dniu jutrzejszym podjąć za kogoś modlitwę nowennową, bo czasu będzie dużo...
    Jeśli ktoś boi się, że nie podoła... proszę o kontakt na priv. podam nr tel. :bigsmile:

    Dodam, że ostatni raz skrzynkę mailową sprawdzę dzisiaj o 21.30, jakby co...:wink:
  • [cite] agnieszkamamaani:[/cite]Ja już dziś odmówiłam. Co mnie dziś uderzyło: mimo, że ciągle "mówi się" o Maryi(Zdrowaś Mario, Zdrowaś Mario, Zdrowaś Mario), to ,moja myśl ciągle szły ku Bogu w Trzech Osobach. Matko Boża nie skupia na sobie, jest prawdziwie pokorna,przezroczysta, Jej celem jest doprowadzenie mnie do Boga i Jego tajemnic.

    tez takie odkrycie mnie znokautowalo ktoregos dnia...
  • A ja dziś full hardcor - zmówiłam ciągiem trzy koła + dwie dziesiątki, które mam już na stałe i zakończyłam Aniołem Pańskim.
  • toś się zaróżańcowała:bigsmile:
  • Witajcie Pompejanie!!!

    My jeszcze dzis nic nie zrobilismy, ale wieczorem damy glos:wink:
  • Witaj ProMamo, czyli że najfajniejsza część dnia jeszcze przed Wami:bigsmile:
  • [cite] agnieszkamamaani:[/cite]toś się zaróżańcowała:bigsmile:

    ja na to mówię: zapacierzyłam :wink:
  • za mna 2/3.

    od 2 dni duzo rozproszen, nie jest latwo sie skupic przy brzdacach. ale twardo nawracam mysli na wlasciwe tory :wink:

    na spacerze lub przy myciu naczyc odmawiam czasem 9, a czasem 12 zdrowasiek pewnie, bo nie uzywam koralikow do liczenia i czasem trace rachube :shamed:
  • Wpadłam dziś do firmy (2 dni mnie nie było) głównie po to, żeby zajrzeć na forum:wink:

    Póki co, daję radę. Tak naprawdę mam sporo wolnego czasu, tylko "time management" szwankuje.
    Dzięki, dzięki za Wasze posty, ogromnie dodają ducha:ip:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.