Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

12829313334111

Komentarz

  • [cite] agnieszkamamaani:[/cite]Ja już dziś odmówiłam. Co mnie dziś uderzyło: mimo, że ciągle "mówi się" o Maryi(Zdrowaś Mario, Zdrowaś Mario, Zdrowaś Mario), to ,moja myśl ciągle szły ku Bogu w Trzech Osobach. Matko Boża nie skupia na sobie, jest prawdziwie pokorna,przezroczysta, Jej celem jest doprowadzenie mnie do Boga i Jego tajemnic.
    A ja jak odmawiam Różaniec patrzę na obrazek Matusi Bożej Częstochowskiej...po mojej prawej stronie( jak siedzę sobie podczas modlitwy), i mój wzrok często ucieka na drugą stronę, ścianę, gdzie wisi obraz Pana Jezusa Miłosiernego...to teraz już rozumiem czemu zachowuję się jakby coś nie halo...:)
  • OT+przepraszam za literowki, ale cos zrobilam i mam takie tyci literki jak wchodze na forum:confused: plus jeszcze zamienilam Y z Z i w ogole...:ac:
  • A ja za też wszystko naraz odmawiam,bo jak wczoraj próbowałam na raty podzielić to zbyt wielka tęsknota była za następną częścią :cool:
  • Musisz zmienic rozmiar czcionki ctrl i + razem naciskajac
    i zmienic jezyk w control panel (Start -> Settings/ Ustawienia -> control panel)
  • U mnie dziś także po wszystkim.:wink:
    Plus pozostałe codzienne.
    I jakoś tak pusto...:wink:

    Rozkręcam się z dnia na dzień, wkrótce przed południem będę po Pompejańskiej, bo lepiej idzie organizacja i skupienie.
    I chyba drugą zacznę odmawiać codziennie...?:bigsmile:
  • Olesiu ja identycznie:bigsmile:
  • U mnie troszkę skupienie szwankuje, ale jutro mam nadzieję odmówić jedną część w kościele przed Najśw, Sakramentem.(co niedziela w parafii jest), więc może będzie mi łatwiej.
  • Może wez buerlecitin:bigsmile:
  • :shocked:













    :crazy:
  • [cite] agnieszkamamaani:[/cite]OT+przepraszam za literowki, ale cos zrobilam i mam takie tyci literki jak wchodze na forum:confused: plus jeszcze zamienilam Y z Z i w ogole...:ac:

    na mieszanie się Y z Z polceam - ctrl i Shift nacisnąć razem:smile:
  • [cite] Olesia:[/cite]U mnie dziś także po wszystkim.:wink:
    Plus pozostałe codzienne.
    I jakoś tak pusto...:wink:

    Rozkręcam się z dnia na dzień, wkrótce przed południem będę po Pompejańskiej, bo lepiej idzie organizacja i skupienie.
    I chyba drugą zacznę odmawiać codziennie...?:bigsmile:

    To co, Olesia, weźmiesz moje chwalebne dzisiaj? Ja ledwo co radosne skończyłam... I zamiast kulki, to na forumie siedzę...:shamed::shamed::shamed:
  • E.milia, jeśli nie Olesia, to ja. Tylko daj znać tak do 22,ok?
  • Dzięki, pewnie Olesia się zaraz odezwie. Ja jeszcze kwadrans i spadam sprzątać i na bolesne.
  • No ja już po. Teraz mam chwilę dla siebie. Dzieci poszły spać.
    Uwielbiam Różaniec. Normalnie czuć że to potęga. W żadnej innej modlitwie nie odczuwam takiego skupienia myśli i zaangażowania.
  • Ja już odmówiłam i... jeśli ktoś byłby w wielkiej potrzebie to mogę pomóc.
  • [cite] agnieszkamamaani:[/cite]E.milia, jeśli nie Olesia, to ja. Tylko daj znać tak do 22,ok?

    Agnieszko, będę wdzięczna. Olesia się nie odzywa, a ja spadam. Dzięki serdeczne.
  • E.milia, spox!
  • My po - czekalam na DOE.
  • Ja też. Cuda na kiju.
  • PompaDone Siniora Siniori :-)
  • ja tez


    ale dzieci pokazały dziś klasę :cool:

    do tego : M chora, T marudna, Miś nieustannie na rękach , J jak zwykle

    do tego sobotnie porządki i ciacho i prasowanie itditditd

    to że odmówiłam dziś - uważam za cud sam w sobie
  • Lila daj znac, ze nie dasz rady w razie czego
  • Lila ja tez moge wspomoc:)
  • Emilia - nie było mnie, przepraszam...:cry:


    Jeśli to aktualne, to idę do modlitwy.:bigsmile:
  • A jeśli wziął ktoś inny, to tez idę.:bigsmile:
    Chwalebne, to moje ulubione.:cool:
  • ja w sumie też


    gawiedź już w końcu śpi
    a kwiatki mogę zrobić później :bigsmile:
  • No to jak ktos nie daje rady, to niech napisze, gwardia czeka!!!
  • dobra Lila

    to idę
  • Emilia, Twoje chwalebne odmówione.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.