Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

13031333536111

Komentarz

  • brrr nie umiem bloga obsługiwać...
    Greg: apdejtuj listę z wg wątka Lista...
    my dziś jeszcze nie ruszyliśmy.
  • Pomóc...?:bigsmile:
  • Ruszlam, zostaly mi tylko Chwalebne. Biedny DOE... calosc przed nim...
  • Olesiu, Kochana Złota!!! Cudna!!! Pytalam meza,ale ona jak zawsze honorowy... "Nie trzeba" :wink:
  • Olesia... Weźmiesz moje chwalebne...? Bo cały dzień byliśmy w ruchu i poza domem i boję się, że zasnę...
  • My tez byliśmy poza domem (patrz dla zadowolonych), ale chętnie wezmę. Chwalebne zawsze i wszędzie.:bigsmile: Zaraz idę.:kissing:
  • [cite] ProMama:[/cite]Olesiu, Kochana Złota!!! Cudna!!! Pytalam meza,ale ona jak zawsze honorowy... "Nie trzeba" :wink:


    Jak honorowy, to ok.
    Rozumiem.
    da radę.
    W końcu to DOEtata.:bigsmile:
  • Hahahha dobrze, ze ktos ma o nim takie dobre zdanie, bo marudzi, ze zona nie zawsze:wink:

    Moje ukochane to 2 ostatnie z Chwalebnych i 3 pierwsze z Radosnych:bigsmile:
  • Olesia prosi Marcelinę o intencję. Najlepiej na tel. ProMamo- podasz?

    :wink:
  • done:bigsmile:
  • Podac czy podane ???:wink:
  • ProMamo- podać Marcelinie numer Olesi.

    O raju.

    Sylwunia, nabroiłaś! :gx:
  • Mamy, dziękujemy :wink:
  • Dorotko poszlo
  • lece na czas honoru, dajcie znac czy cos mam jeszcze podawac
  • czas honoru rulezz:cool:
    sorki za OT
  • :shocked::shocked::shocked:

    Macie telewizor w domu?!:shocked::shocked::shocked:
  • Mamy, nie nasz, ale mamy. 3 kanały.
  • Zmówiona cała za jednym podejściem a bałam się że już nie dam rady i zasnę. Rogaty widać niezbyt skutecznie mnie kusił tym spaniem. :-) Teraz jeszcze placek polukrować, kompot ochłodzić do lodówki na jutro i mogę iść spać. A nieeeee jeszcze pakowanie Kuby i obłożenie ze trzech podręczników bo mi papieru zabrakło i dziś opiero zakupiłam jakiś sensowny.
  • No to ruszam do chwalebnych
  • Ja już dzisiaj także odmówiłam, chociaż (tak jak myślałam ) było najtrudniej.
  • Powiem Wam: czapki z głów, naprawdę:)
  • done- ale jednak wieczorna pora to nie dla mnie.
  • Kompletne wariactwo dziś. Jedna dziesiątka w Kościele przed Msza Świętą. kolejne zdrowaśki porozsiewane: podczas podlewania ogrodu, w samochodzie, itd. ale dałem radę.
  • My jeszcze z mężastym mamy chwalebne przed sobą.
    Bolesne ja prowadziłam, bo mi smutno :sad:
    Zdałam sobie sprawę, że powodzenie mojej intencji zależy od pewnej osobistej straty u mnie :wink:
    Ale z mężem się mówi rewelacyjnie.

    @ProMamo - modlicie się czasem na głos wspólnie?
  • Nawet mnie się udało! :bigsmile:
    Radosną przed Najświętszym Sakramentem przed Mszą. Bolesną przygotowując imprezkę Jasiową a chwalebną przy wieczornym usypianiu Żurka.

    Dziś miałam dwa ważne dla mnie fakty- po pierwsze, nasza Marysia (dla tych, co nie wiedzą- siostra z naszej wspólnoty, opiekunka naszych dzieci, wdowa, kobieta święta i zaprawiona w bojach wszelakich) jak usłyszała, że odmawiam NP to popatrzyła mi w oczy głęboko i powiedziała: przygotuj się na trudności.
    Tylko tyle, a mnie po kręgosłupie przeszedł zimny dreszcz...

    A druga rzecz.
    W czasie modlitwy czwartą tajemnicą bolesną przyszła mi myśl, że Maryja nie niosła krzyża Jezusowi. Że jako matka mu nie pomagała w tej ostatniej drodze, że się nie wyrywała.
    Powaliła mnie ta myśl!
  • Doe jeszcze mowi,mamy gosci na tydzien,ale damy rade mam nadzieje.

    Haku kiedys tak, teraz nam trudniej...

    Cart - super ta Twoja MArysia
  • Cart,myślałam o Tobie bo wczoraj obawy miałaś.Czekałam na Twój wpis w razie czego bym pomogła a tu proszę.Zyczenia prosze synkowi złóż.
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]
    Dziś miałam dwa ważne dla mnie fakty- po pierwsze, nasza Marysia (dla tych, co nie wiedzą- siostra z naszej wspólnoty, opiekunka naszych dzieci, wdowa, kobieta święta i zaprawiona w bojach wszelakich) jak usłyszała, że odmawiam NP to popatrzyła mi w oczy głęboko i powiedziała: przygotuj się na trudności.
    Tylko tyle, a mnie po kręgosłupie przeszedł zimny dreszcz.

    kurde, czy wy musicie pisać takie rzeczy... normalnie jak to słyszę to mam ochotę spalić wszystkie różańce w domu.... już mam dość pod górkę

    Jak narazie odmawiam, tylkom niewyspana
  • polecam zakładkę z modlitwą do Michała Archanioła na naszym blogu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.