Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

12930323435111

Komentarz

  • Różańcomaniacy :wink:
  • normalnie dewocja się szerzy:jumping:
  • To jak Lila cos zostalo?
  • Lila - done
  • Dziś dzień czwarty!
  • Szczęść Boże po części {edit:chwalebnej} radosnej i brewiarzu.
    Piękny dzień pełen łask się zapowiada!
    :swingin:
  • Ja za chwile zaczynam,potem na Msze .Dzis tez różaniec z Róży Matek+moje stałe modlitwy.Iście piekny dzień niezmarnowany dzien sie zapowiada.
  • A ja jeszcze nie zmówiłam trudno będzie bo mąż po wczorajszym dniu pracy i nocce w pracy także odsypia a młoda już się drze.
  • Radosne zmówione:bigsmile: Dziś muszę dobrze czas zaplanować, bo urządzamy ognisko popołudniu! Powodzenia Pompejanie:ad:
  • Różańcoholizm. Nic, tylko to. Dzięki za wczoraj. Jak siadam do bolesnych, to z rozpędu i chwalebne poszły... :shocked::bigsmile: Więc dziękuję za jeszcze większą pomoc modlitewną, agnieszkomamoani :rainbow:

    A Olesia... no Olesia wymiatasz. :whorship::whorship::whorship: :rainbow: Dzięki.
  • Świadectwo Heleny Quinlan o nowennie pompejańskiej
    http://www.youtube.com/watch?v=cQ6xV4N3xcc&feature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=e_foKdZ4D9o&feature=related
  • a ja, jak sie okazalo, w trakcie trwania nowenny bede miala 3 razy gosci - dwa razy na dziesiec dni, i trzeci raz tez na dziesiec dni, ale ci sie zalapia tylko na 2 ostatnie dni nowenny (koncze na drugo dzien po ich przyjezdzie).

    Jak ja dam rade?????????????

    AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Pustynna Ty to masz dobrze - przecież karmisz w nocy:wink:
  • e, wlasnie nieduzo i b. krotko (nie zebym narzekala).
  • [cite] E.milia:[/cite]Różańcoholizm. Nic, tylko to. Dzięki za wczoraj. Jak siadam do bolesnych, to z rozpędu i chwalebne poszły... :shocked::bigsmile: Więc dziękuję za jeszcze większą pomoc modlitewną, agnieszkomamoani :rainbow:

    A Olesia... no Olesia wymiatasz. :whorship::whorship::whorship: :rainbow: Dzięki.


    Bez Ciebie nie byłoby i mnie.:bigsmile:


    Edit: zawsze do usług.:bigsmile:
  • [cite] pustynny_wiatr:[/cite]a ja, jak sie okazalo, w trakcie trwania nowenny bede miala 3 razy gosci - dwa razy na dziesiec dni, i trzeci raz tez na dziesiec dni, ale ci sie zalapia tylko na 2 ostatnie dni nowenny (koncze na drugo dzien po ich przyjezdzie).

    Jak ja dam rade?????????????

    AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!
    A jakby gości na modlitwe namówić?
  • O, to, to, to...!:bigsmile:
  • [cite] Tomira:[/cite]A ja jeszcze nie zmówiłam trudno będzie bo mąż po wczorajszym dniu pracy i nocce w pracy także odsypia a młoda już się drze.

    Tomiro droga, odmówiłam jedną tajemnicę robiąc dla rodzinki śniadanko. Zaraz odmówię drugą, a wieczorem trzecią. Nie martw się, że nie dasz rady, u nas mąż jest i nie odsypia, ale mały jakiś taki marudny i niegrzeczny dziś.

    W razie czego masz przecież Nowennowiczów Pompejańskich na forum dasz znać wieczorem na pewno ktoś za Ciebie odmówi.
  • [cite] Bridget:[/cite]
    [cite] pustynny_wiatr:[/cite]a ja, jak sie okazalo, w trakcie trwania nowenny bede miala 3 razy gosci - dwa razy na dziesiec dni, i trzeci raz tez na dziesiec dni, ale ci sie zalapia tylko na 2 ostatnie dni nowenny (koncze na drugo dzien po ich przyjezdzie).

    Jak ja dam rade?????????????

    AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!
    A jakby gości na modlitwe namówić?

    wiekszosc z nich niewierzaca, niestety :sad:
  • ja już po bolesnych, jeszcze tylko chwalebne "okrążenie" mi zostało.
    @pustynny- zawsze się znajdzie ktoś, kto Ci pomoże odmawiać, jak będzie kiepsko z czasem.:bigsmile:
  • [cite] pustynny_wiatr:[/cite]
    [cite] Bridget:[/cite]
    [cite] pustynny_wiatr:[/cite]a ja, jak sie okazalo, w trakcie trwania nowenny bede miala 3 razy gosci - dwa razy na dziesiec dni, i trzeci raz tez na dziesiec dni, ale ci sie zalapia tylko na 2 ostatnie dni nowenny (koncze na drugo dzien po ich przyjezdzie).

    Jak ja dam rade?????????????

    AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!
    A jakby gości na modlitwe namówić?

    wiekszosc z nich niewierzaca, niestety :sad:
    Pamiętam wspominałaś o tym..to tym bardziej zagoń .
  • Pustynna u nas zawsze jak odmawiamy Pompe sa goscie, bo u nas goscie sa non stop prawie - w zasadzie najdluzej to chyba z 3 tygodnie udaje nam sie byc tylko w 5!

    Dawaj znac jak nie bedzie Ci szlo, ale moja rada - mowic podczas gotowania, prysznica itd. Przynajmniej ja tak robie, bo inaczej bym nie dala rady
  • http://www.youtube.com/watch?v=w-7faUoHkGo
  • a tu podobny obraz - Dominikanie krakowscy, Wielkanoc 2011

    DSC_0989.JPG
  • Wróciłam z pielgrzymowania, wymodliłam się za wszystkie czasy, ale jakby co to jestem do dyspozycji :bigsmile:

    Olesia, tak szybko to nawet ja dzisiaj nie uporałam się z Pompą, jestem pod wrażeniem :ay:
  • niedawno wróciliśmy i wrócił też net :-) Trochę z opóźnieniem, ale potwierdzam, że 8 września rozpoczęłam Nowennę :-)

    wszystkich wpisów nie dałam rady przeczytać, nadrobię później :wink:
  • @Celinko - modlę się, jak ProMama - tzn. pierwsza część zawsze rano, druga i trzecia w dzień podczas prac domowych (dziwnie na mnie patrzą, gdy chodzę taka "milcząca" - ale już wiedzą, o co chodzi:bigsmile:). Wtedy jest wieczorem jeszcze czas na kolejną część albo i dwie.:wink:


    Edit: Celinko, coś mi się nie zgadzało i wiem, co. Pomyliłam w poprzednim wpisie chwalebne z radosnymi.:shamed: Byłam wówczas dopiero po Brewiarzu i Tajemnicach Radosnych. Pozostałe odmawiałam w dzień.:smile:
  • [cite] Agusia:[/cite]niedawno wróciliśmy i wrócił też net :-) Trochę z opóźnieniem, ale potwierdzam, że 8 września rozpoczęłam Nowennę :-)

    wszystkich wpisów nie dałam rady przeczytać, nadrobię później :wink:

    Jesteś pod nr 18.
  • Witam, witam, mam za sobą bardzo miły dzień i cieszę się, że jeszcze chwalebne "pompki" duchowe przede mną :bigsmile:
    ps. świetne fotki wkleiłyście!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.