Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

13738404243111

Komentarz

  • Hej dziewczyny i chłopaki ale o co chodzi, bo chyba przeoczyłam? Jakaś nowa forma wsparcia?

    E.milio - dziękuję :bigsmile:
  • Ja mam dobrze, bo znam tę modlitwę na pamięć. W naszym kościele na zakończenie mszy św. zawsze odmawiamy modlitwę do Św. Michała Archanioła.

    Będę modlić się za Marcelinę i Anetę :bigsmile:
  • Buongiorno a Maria

    Jest nas nie tylko sześćdziesiąt parę osób, ale pewnie parę tysięcy...
  • Idę wydrukować sobie tą modlitwę i porozklejam w różnych miejscach domu - biorę zatem na siebie modlitwę za Arlettę i Aleks.
  • Ja też. :bigsmile:
    Mam MonikęMa i Arlettę.:bigsmile:
  • Ale o co chodzi. Pliss!!!
  • Modlisz się za dwie następujące po Tobie osoby na liście modlitwą do Archanioła Michała . :bigsmile:

    E: pokornie poprawiłam :shamed:
  • Tomira może jakie poczęcie Ci po głowie chodzi? :wink:
  • E.milia i Pustynny otaczam Was modlitwą :-)
  • a to też, już poprawiam żeby było lepiej już dziś odmówiłam więc to może taka Freudowska pomyłka.:shamed:
  • To ja mam Andzię25 i Małgorzatę32 :bigsmile:
  • Małgorzata32 i DOEtata otaczam modlitwą
  • Ja to wiem ,za kogo mam prosić i orędownictwo Aśka i agnieszkamamaani.A kto za mnie jak ciągle nowi dochodza:bigsmile::bigsmile:
  • Mam:

    Iśka
    Agusia
  • [cite] Bridget:[/cite]Ja to wiem ,za kogo mam prosić i orędownictwo Aśka i agnieszkamamaani.A kto za mnie jak ciągle nowi dochodza:bigsmile::bigsmile:
    Mogę ja jak chcesz? Jak nie chcesz to też.
  • Bridget 14.09.2011




    Szanowny Panie Gregorusie!




    Bardzo Pana proszę o zdjęcie Agaski z moich pleców ,bo ma swój numerek 40




    Z wyrazami szacunku


    Bridget
  • a gdzie jest ta lista? bo gdzieś mi umknęła
  • A ja mam Anetę i Lilę, ha!

    Olkowa, w wątku "nowenna - lista, nie ruszać!" Gdzieś na czwartej stronie foruma.
  • [cite] Tomira:[/cite]
    [cite] Bridget:[/cite]Ja to wiem ,za kogo mam prosić i orędownictwo Aśka i agnieszkamamaani.A kto za mnie jak ciągle nowi dochodza:bigsmile::bigsmile:
    Mogę ja jak chcesz? Jak nie chcesz to też.
    Bóg zapłać Tomira
    :bigsmile:
  • Bridget, już za Ciebie zmówiłam :kissing:
  • Celinko-Ty mnie zawsze zaskoczysz!:cz:
    Bóg zapłać:bigsmile:
  • lista zaktualizowana. Prosze o sprawdzenie
  • ja chyba nie do końca rozumiem. czy ten egzorcyzm za dwie osoby po mnie następujące czy za sąsiadujące ze mną?

    tzn ja za Izę a i Kowalową
    czy
    za Ulgę i Izę a ?
  • ja ta modlitwę odmawiam po każdym różańcu :)

    ale od dziś w sposób szczególny za Filipa i Magmonde :smile:

    Męzowi dziś przekaże, by on za Magmondę i Gregoriusa:smile:
  • Sylwunia po Tobie czyli Iza i Kowalowa :)
  • Witajcie- udał mi się odmówić całą Pompę, ale dzień mam taki, że ech...pod górkę. Z chęcią bym się zaszyła pod kocykiem do końca dnia. Ale postanowiłam i obiecałam Mszę św. dziś, więc kocyk musi poczekać.
  • a u mnie dziś kongo.

    Dopiero udało mi się odmówić Radosną, cały czas rwaną i pomiędzy innymi zajęciami.

    Usiłuję wklepać stos faktur z pracy (dopiero jestem na 5.08 a do 31.08 jeszcze ho ho), Antek cały czas wyje i chce na kolana, żeby oczywiście dorwać się do klawiatury. Szymek marudzi bo ma gorączkę. Co chwila ktoś do mnie dzwoni i mnie odrywa.

    Wrrrr
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.