Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

14041434546111

Komentarz

  • Kryzys. nic nie idzie. To przez te dwie nieodmówione zdrowaśki.
  • @Monika Ma- nie będę mogła, bo będziemy na chrzcinacth pewnie cały dzień, więc zaocznie rano zmówię modlitwę i intencję, ok?

    @Gregorius-ale chodzi o to, że masz wyrzuty sumienia? To może zmów to, na czym wczoraj zasnąłeś i dopiero zacznij dzisiejszą pompę?
  • Ok Agnieszko!

    A ja jak się zabieram za różaniec, to od razu mnie skurcze zaczynają męczyć... Jutro to chyba urodzę... :wink:
  • Mam wyrzuty sumienia, łeb mi napier..., dzieci niegrzeczne, w łazience stoi woda, żony nie ma... :sad:
  • Ja się właśnie biorę za radosne - Zdaje się Kresowianka podała w tym wątku z rozważaniami link do mp3- może Wy też włączcie to fulla, to może dzieci się też uspokoją?

    No i zaraz się pomodlę za Ciebie!
  • @Greg - zaczynam za moment swoją NP - będę pamiętać szczególnie o Tobie w dzisiejszych modlitwach. Rogaty się wkurza, bo zaczynasz drugą cześć błagalną...
  • Radosnq część za mną, mąż jeszcze odsypia tydzień pracy. Tomira i Aśka, pamiętam o Was u Michała Archanioła.
  • Greg: nie mogę z domu publikować postów na blogu... jest przygotowany - możesz opublikować?

    co do nowenny do o. Pio to testy mam w agendzie - mogę wpisywać na bloga
  • Jesli cos komus zostaje z poprzedniego dnia. to mozna nastepnego odmowic. Jesli idzie o Aniola Stroza, to trzeba mu kazac/poprosic. Samo nic sie nie dzieje.
  • U nas same problemy, choć nie piszemy (już) o tym... Pamiętajcie dzisiaj o nas, nie wiem, czy dam radę, dopiero dwie dziesiątki za mną...
  • Olesia, ja za Was cały dzień egzorcyzm w kółko. Nie dajcie się.
  • [cite] agnieszkamamaani:[/cite]Ja się właśnie biorę za radosne - Zdaje się Kresowianka podała w tym wątku z rozważaniami link do mp3- może Wy też włączcie to fulla, to może dzieci się też uspokoją?

    No i zaraz się pomodlę za Ciebie!

    najlepiej puścić po łacinie :tooth:

    EDIT:post 14.
    http://wielodzietni.org/comments.php?DiscussionID=10628&page=1#Item_15
  • [cite] Olesia:[/cite]U nas same problemy, choć nie piszemy (już) o tym... Pamiętajcie dzisiaj o nas, nie wiem, czy dam radę, dopiero dwie dziesiątki za mną...

    W razie czego masz na kogo liczyć (odnośnie NP).
  • Olesiu, Cart dzwonila wlasnie do mnie, ze odmowi za Ciebie Chwalebne!

    W razie czego daj znac jak z reszta
  • Potwierdzam, wykonane.
  • Wiem, miałem tu nie pisać, ale może jest okazja - moja żona zaczęła
  • :clap::clap::clap:
  • Nie masz co klaskać, nie piszę tu:bigsmile::tongue:
  • A czy ja Tobie klaskam?
    :cool:

    Ja tak sobie, z radości. Mańkę wycałuj od mię.:kissing:
  • Ale skoro ja nie piszę, to ona też nie może:cool:
  • Jakoś mi przeszło wcześniej niezauważenie. Moniko i Arturze od dziś zwrócę uwagę Św Michała na Was.:bigsmile:
  • witajcie-ja mam dziś trudny dzień i moja Pompa jest jak "na odwal":cry:
    może choć chwalebne wieczorem w wyciszeniu odmówię....
  • czy ktoś może wziąć moje 3 ostatnie tajemnice chwalebne? Już nie mogę dziś:cry:
  • ja mogę - tylko Aga odmów modlitwę i wspomnij intencję :

    EDIT: rozumiem, że tak po prostu mi zostanie odmówienie trzech tajemnic, bez dodatkowych modlitw? (bo się nie znam) :bigsmile:
  • dziś wszystko przede mną, cały dzień jestem sam z dzieciakami więc o Nowennie nie ma co marzyć, przypominam sobie wiersz "Powrót taty" t ylko zamiast "tata" wstawiam "mama" i czekam...
    ale na spacerze po kasztany byliśmy:bigsmile:
  • MonikaMa, Kresowianka-jutro w Waszej intencji ofiaruję Komunię Sw, i dziękuję...
    Kresowianko,tak, tylko 3 tajemnice,resztę ja.
  • a może z dziećmi?
    (w ramach rozważania kolorowanka :)

    presentation.gif


    EDIT: i znowu za duży obrazek...
  • Agnieszka: to ja dziękuję, bo będę miała motywację, żeby się pomodlić różańcem :)
  • Jednak ta wspólnota to jest coś. Dużo mnie kosztuje proszenie o pomoc..Zatem znikam, błogosławionej niedzieli wszystkim!!!
    ps/ chyba mnie coś bierze(wypieki, uczucie zimna)
  • Aga - kuruj się! a jak ktoś spoza wspólnoty, to też może odmówić?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.