Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

13940424445111

Komentarz

  • My znowu będziemy bolesną i chwalebną odmawiać pod rząd wieczorem... wolę rano :sad: tak modlitwa wydaje mi się bardziej doniosła itp - bo się bardziej skupiamy
  • Powiem Wam, że ten mój różaniec to taki kulawy, że szok:confused:
    Pocieszam się, że głównie o wolę chodzi, bo sama siebie oceniam na 2+:confused:
  • Ktos dzis moze udzwignac nadprogram?
  • [cite] ProMama:[/cite]Ktos dzis moze udzwignac nadprogram?
    Ile i czy muszę znać intencje mam nadzieję że da się bez.
  • Moze m sie uda. Lila dobrego!
  • ProMamo ale ja naprawdę chętnie się podejmę :bigsmile:
  • ProMamo też mogę tylko powiedz co mam za Cię odmówić
  • Tomiro, ogromne dzieki. Nie mam w zwyczaju poddawac sie bez walki. :bigsmile: Ogromnie Ci dziekuje. Ide pompowac...
  • Done! Ogromnie dziekuje za wsparcie !!! :flowers:
  • Właśnie pisałem do Namorowej o pompie. I w rozmowie wyszło mi że 5/15=1
  • no tak, skreślasz "5":tooth:

    EDIT: dwa posty niżej
  • Kresowianka - chyba skreślasz a nie skracasz:wink:
  • noo, najpierw tak napisałam - ale chciałam żeby było bardziej "fachowo" - i tak, jak już skracać, to "przez" coś, rzeczywiście

    ale fakt - skreślasz lepiej pasuje :)

    Edit: letirwóezcki
  • Jakby co ja już po :-)
  • Dziś ofiaruję koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich Pompejan.
  • Czy ja mogę prosić osoby które modlą się za mnie Egzorcyzmem o dorzucenie westchnienia do Świętych - Ignacego z Loyoli oraz Ojca Pio o dobry poród? Po dzisiejszej wizycie i konfrontacji z lekarką... :hz:
  • Ja też się pomodlę, Ojciec Pio uratował mi córkę.
  • E.milia - nie wiem czy czytasz naszego bloga, ale dziś jest 3 dzień nowenny do o. Pio.

    blog
  • E.milia obiecuję +++
  • [cite] DOEtata:[/cite]E.milia - nie wiem czy czytasz naszego bloga, ale dziś jest 3 dzień nowenny do o. Pio.

    blog
    Przegapiłam :shamed: i co teraz?
  • Tomira... rozeznaj w sumieniu i - albo mów od dziś (zaczynając od dnia 3), albo nadrób minione 2 dni, albo czekaj na następną, albo zaczynaj od dziś (zaczynając od dnia 1) :)
  • Nadrobię wieczorkiem :-) Dzięki
  • Hejka, a jak odmawia się tę Nowennę? Trzy Tajemnice czy cztery jednego dnia???
  • Dla mnie wyzwaniem :shamed: jest zmówienie CODZIENNE dziesiątki w ramach R??ŻY w intencji znalezienia pracy przez męża i inne osoby, które są w żywej róży.
  • [cite] AgaMaria:[/cite]Hejka, a jak odmawia się tę Nowennę? Trzy Tajemnice czy cztery jednego dnia???
    Trzy chyba że czhcesz to możesz cztery.Radosne, bolesne i chwalebne.Oczywiście możesz też światła jeśli chcesz.
  • przeszukałam blog i nie znalazłam tej nowenny do O.Pio

    źle szukam, czy jej tekstu i instrukcji :wink: tam nie ma ?
  • Porażka, wczoraj w nocy (de facto już dziś boi była pierwsza nad ranem) odmawiając przedostatnią tajemnicę chwalebną zasnąłem i właśnie teraz się obudziłem.
  • Gregorius...:thumbup:\
    ale skoro Anioł Stróz Cię nie obudził, żebyś skończył, to chyba sam skończył za Ciebie.
    Ja nie odmówiłam wczoraj 2 razy tej modlitwy błagalnej, bo mi net odcięło i dopiero teraz to zrobię na poczet wczorajszego dnia.
  • I jeszcze prośba, czy ktoś mógłby jutro odmówić moje radosne?Proszę..
  • Biorę! Odmówię jeszcze przed południem, więc proszę byś wcześniej zmówiła intencję, a ja zamelduję się tu po skończonym różańcu i wtedy odmówisz modlitwę końcową. Może być? :bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.