Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

15354565859111

Komentarz

  • Czy ktoś może wziąć moje chwalebne,nie dam rady dziś....jakiś okropny dzień.
  • Odwołuję-spanikowałam,przepraszam, emocje mnie poniosły. Już się wzięłam w garść...sama odmówię...:shamed::shamed::shamed:
  • Ostatnia część chwalebna- wielka łaska, odmówiona spokojnie, bez nerwów, szamotania...
    łaska wierności i trwania....
  • a my wróciliśmy właśnie z Mszy z Modlitwą o uzdrowienie i idziemy pompować..
    ciężko mi ten tydzień idzie, oj cięzko, ale najważniejsze że do przodu :)
  • My wczoraj zasnęliśmy i zmówiliśmy tylko radosne. więc dziś było dokończenie-wczorajsze bolesne i chwalebne, radosne z dzisiaj - razem.
    Bolesne z dzisiaj miały być osobno - mąż z wrażenia zmówił raz jeszcze radosne zamiast bolesnych...
    chwalebne razem.

    Udało się - 5 tajemnic jednego dnia :bigsmile:
    poza tym zgubiliśmy klucze-tzn mąż zgubił swoje na łączce w trawie po pas.

    Ja obecnie bardzo lubię 1 bolesną - modlitwa w ogrójcu koresponduje z moim oczekiwaniem na ból porodowy :wink: poza tym z lękiem pierworódki o to jak to będzie
  • Haku -lęk pierworódki powinien być mniejszy od wielorodki:cool:
  • Blog niezaktualizowany, zablokowali nam konto na kuglu i chcą jakieś piniądze czy dowód osobisty tera...
    Grag, Olesia i inni - do dzieła!
  • [cite] Haku:[/cite]
    Ja obecnie bardzo lubię 1 bolesną - modlitwa w ogrójcu koresponduje z moim oczekiwaniem na ból porodowy :wink: poza tym z lękiem pierworódki o to jak to będzie

    Jak? Biczowanie skurczami, ukoronowanie cierniem przy głupich pytaniach, samotności i lęku, droga krzyżowa na łóżko porodowe, śmierć przy parciu i ZMARTWYCHWSTANIE kiedy dotkniesz Życia. Normalna kolej rzeczy. Trzeba tylko wytrwać. +Jezu, ufam Tobie!+
  • I jeszcze św. Hieronima dzisiaj, Doktora Kościoła. Jest patronem eremitów, biblistów, egzegetów, księgarzy i studentów.

    Przez 24 lata (382-406) przetłumaczył na łacinę całe Pismo święte. Jego przekład, tzw. Wulgata (co oznacza "powszechnie przyjmowane"), został przyjęty przez Sobór Trydencki jako tekst urzędowy.
  • z tym " o to jak będzie" to nie chodzi o ból - bo tego faktycznie nie wiem - ale o to jak będzie z dzieckiem.
    Czego też nie wiem :confused:
  • no są jeszcze aktywni blogowcy :-)
  • Gregorius to chyba dopracowuje tort dla Helenki :bigsmile:

    W dniu urodzin córeczki :ax:
  • [cite] magmonda:[/cite]I jeszcze św. Hieronima dzisiaj, Doktora Kościoła. Jest patronem eremitów, biblistów, egzegetów, księgarzy i studentów.

    Przez 24 lata (382-406) przetłumaczył na łacinę całe Pismo święte. Jego przekład, tzw. Wulgata (co oznacza "powszechnie przyjmowane"), został przyjęty przez Sobór Trydencki jako tekst urzędowy.


    Wiem, że bardziej znana Zofia z 15 maja, ale chyba ze względu na wnuczkę dzisiaj wybrałam ją, a nie świętego Hieronima.:wink:
    Można w zasadzie o Hieronimie także napisać dwa słowa.:bigsmile:
  • Uzupełnione. :)
    Może być tak?
    :bigsmile:
  • Pewnie! ten opis od magmondy można też dodać :)
  • No, ok. ok.
    Się byłam dostosowałam tylko do poprzednich wpisów. :bigsmile:
  • pięknie Olesia - blog w dobrych rękach!
  • :shamed::shamed::shamed:

    Dziękuję... (cichutko)


    :bigsmile:
  • właśnie spojrzałam w blogu, że już za momencik, już za minutkę...kończymy część błagalną...może w końcu coś(a raczej kogoś) wybłagam w tym miesiącu....:shamed:
  • Tylko po cichutku powiem, że na jutro mam już post gotowy...:shamed:
  • Celinko:rainbow:
  • Bridget :rainbow:
  • Pompejanki i Pompejanie!!!
    czy Wy wiecie, jaki jutro miesiąc się zaczyna....?
    :cool:
  • Zaczął się!!!:bigsmile:
  • A moja prośba w inencji już została wysluchana:di::di::di:
    Kocham Cie Boże....
  • Moja jest zbyt ...hmmm... długofalowa...:wink:
  • Celinko jako ,ze podziękowanie związane z Wąteczkiem
    Znów
    :iq:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.