Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

16970727475111

Komentarz

  • Ja tez zaczynam dziś kolejną NP. We własnej intencji.
    Aktualna moja intencja została wysłuchana.
    Bóg jest WIIIIIEEEELKI!
  • nadrobiłam wczorajsze zaległości

    i niniejszym ukonczyłam :bigsmile::bigsmile:

    intencja niewysłuchana i widoków nie ma by była


    zaczęłabym, ale jakoś się nie mogę zdecydować
  • [cite] Olesia:[/cite]Skończyłam i zaczynam nową NP.:bigsmile:

    Spełnienia mojej intencji też nie widać, wręcz przeciwnie... Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na coś wręcz przeciwnego...
    Mimo to podejmuję kolejną NP w kolejnej intencji - bo ufam.
    Wierzę, że modlitwa nie idzie na marne, nawet tak ułomna, jak moja...
  • Dziś Nowennę Pompejańską za Ojczyznę zaczynają:
    agnieszkamamaani
    Pompejanka
    gielki(nasz peleton ;) )
    basja
    Joanna Maria

    FOCH


    a mnie to czemu tu nie ma :dv:
  • A co do poprzedniej pompy to mam dokładnie tak jak wyżej. Mogę uznać, że intencja wysłuchana, choć rezultat owocowy zaskakujący :bigsmile:
  • Dziękuję za wpis na listę - uprzejmie donoszę, że pierwszą nowennę skończyłam i "ojczyźnianą" szczęśliwie zaczynam. Sił i wytrwałości nam życzę!
  • Agnieszko, już poprawiam.
  • no dobra, to ja się też określę :bigsmile:


    zaczęłam dziś (jeszcze mi co prawda dwie dziesiatki zostały, ale liczę, że zdążę ;) )

    na ten moment tylko do konca intencji nie mam:confused:

    ale mam nadzieję, że się skrystalizuje:bigsmile:
  • Mi się intencja dziś w nocy przyśniła, nie mogłam się zdecydować na nic.

    A BTW mój mąż (ArturN) też rozpoczął NP (znów).
  • Ja od jutra w kolejnej intencji.
  • ok, dopisuję. Bo ja stworzyła, listę z osób, które się zdeklarowały w wątku za ojczyznę.
  • jeśli którąś z Was źle wpisałam odnośnie intencji, dajcie znać.
  • wpis 2195 był - zaczynam kolejną NP, intencja prywatna. Rodzinna.
  • Też proszę o dopisanie do nowej NP wg własnej intencji.

    A wszystkich proszę o modlitwę byśmy wytrwali
  • My bez przystanku w kolejnej edycji, czyli od 1.11. Intencje własne.

    Czy uzależnienie od różańca można leczyć?
  • Ja też startuję z nową, ale dopiero od dziś - trzeba mi było nadrobić zaległości. Intencja własna. Proszę o dopisanie do listy.
  • [cite] Namor:[/cite]My bez przystanku w kolejnej edycji, czyli od 1.11. Intencje własne.

    Czy uzależnienie od różańca można leczyć?

    Dobre pytanie. Hmm budzę się w nocy i odmawiam, czegokolwiek nie robię odmawiam. Gubię się przy tym i odmawiam dużo więcej niż ma NP.
    Zaczynam odmawiać w nocy gdy karmię synka, zasypiam, budzę się zaczynam od początku. Często zaczynam się modlić nieświadomie i muszę sobie mówić przestań. nie teraz nie czas i nie miejsce na to. To jest jakieś wariactwo.

    Ktoś też tak ma?
  • ja mam podobnie :)



    w zasadzie tylko jak korzystam z nagrania to wiem, że dokładnie odmówiłam
  • ja :bigsmile:
  • Ja też zaczynam od wczoraj nową nowennę, znowu w intencji kogoś bliskiego z rodziny (pierwsza nie wiem czy została wysłuchana - o dar spowiedzi dla bliskiej osoby), chciałabym żeby jeszcze kolejna była w naszej intencji... o Franciszka, no i może o Tymka też)
  • Czy ktoś ma może linki do nagrań różańca? Znalazłam tylko tajemnice radosne...
  • Wczoraj skończyłam :swingin::swingin::swingin:
    Dziś zaczynam kolejną NP w intencji prywatnej.
    Bogu niech będą dzięki za łaskę tej modlitwy:ih::ih:
  • Monika, jaaaaaaaaaaaaa!
  • Jako że nie było mnie na forum od poniedziałkowego popołudnia









    dopiero teraz mówię wszystkim Pompejankom i Pompejanom










    B??G ZAPŁAĆ


    :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile::bigsmile::bigsmile: :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile:


    Nie wytrwałabym bez Was :ay: A intencja b.ważna, o nawrócenie :cz:

    Jesteście super! :bt:
  • Tak sobie dumam, że może jak już się lista domknie pod koniec tygodnia, to też w tej nowennie będziemy sie modlić za siebie ezorcyzmem do św. Michała? Co Wy na to?
  • Nadal modlę się codziennie tym egzorcyzmem.
    Komuś na pewno się przyda.:wink:
    Może mnie samej? A może omadlanym dotąd przeze mnie...?:wink:
  • ja też uzależniona już jestem od rózanca :bigsmile: Z różnych przyczyn od wczoraj zaczęłam nowennę dopiero.
    Najśmieszniejszy był mój mąż - szuka wczoraj rano kartki z modlitwą nowennową i mówię do neigo nowenna już się skończyła,a on ale zaczęła sie nowa. Prosze zatem dopisać i jego. Dopytam go tylko wieczorem czy za Ojczyznę czy w swojej intencji się modli.

    Agnieszko możesz dopisać moją siostrę do nowenny. Modlis ie w intencji swojej. Na imię ma Elżbieta, od wczoraj zaczęła :bigsmile:
  • Basju, moja siostra też "złowiona" :bigsmile:

    I pod uzależnieniem też się podpisuję.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.