Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

17172747677111

Komentarz

  • no to ja omadlam Gielki i Joannę Marię :smile:
  • Małgorzata32 i E.milia pamiętam o Was w modlitwie
  • Cart@Pud, MonikaN i Agnieszka@5 - mój egzorcyzm i modlitwa za Was. :bigsmile:
  • No ludzie, w kategoriach totalnego cudu - wczoraj skończyłam część błagalną. Podsumowanie takie - raz tylko zostały mi dwie dziesiątki na drugi dzień, bo zasnęłam. Dlaczego uważam to za kompletny cud? Bo od czasu jak mam bliźnięta to często moja jedyna modlitwa w ciągu dnia to była wieczorna z dziećmi, a i to nie zawsze. A tutaj taka łaska - cały różaniec, trzy części, codziennie przez 27 dni. JA TEJ!!!
  • Bogna!

    :clap::clap::clap::clap::clap:

    A jednak można ... z Łaską Bożą, oczywiście!
  • Kiedyś Balum wstawiała taką tabelkę ułatwiającą ogarnianie odmówionych części NP. Ja tym razem korzystam z wersji nr 2 - z kratkami na każdą dziesiątkę. Super się sprawdza, bo mogę powiesić w widocznym miejscu i wykreślać kolejno (co mnie dodatkowo mobilizuje), bo rzadko kiedy udaje mi się odmówić w jednym ciągu więcej niż dziesiątkę i potem się gubię. Z przyjemnością wklejam:

    nowennapompejaskadziesi.jpg
  • ja informuję, że odpadłam


    intencja się jakoś nie wykrystalizowała
    a nawał zajęć w ostatnich dniach podróże itd nie pomogły


    szkoda mi , ale jakoś nie widzę w sobie możliwości by zacząć znów :cry:
  • Sylwunia nie łam się tylko zaczynaj ze mną od dziś.
    U mnie też za przeproszeniem dupa, ale chcę zacząć dzisiaj od nowa.
    Nie dajmy satysfakcji Złemu, skoro tak mu zależy żebyśmy nie odmawiały, to widać, że jest to bardzo ważne.
    Sylwunia - mój plan jest taki - zaczynamy dziś i kończymy 31 grudnia, co ty na to???
  • Ja tylko upewnić się chcę, że mam odmawiać egzorcyzm za osoby MonikaN i izsa73, tak?
  • Sylwunia, to jak?
    Będzie nam raźniej
  • mój mąż zabarłożył i od wczoraj zaczął dopiero nowennę
  • dzięki mama_asia(Aśka)

    zacznijmy


    ale bardzo proszę o wsparcie Archanielską modlitwą
  • czy mógłby ktoś ogarniający drugą edycję, napisac w jednym poście kto odmawia i jak to leci po kolei

    tzn kto za kogo przez św.Michała się modli
  • [cite] Sylwunia:[/cite]dzięki mama_asia(Aśka)

    zacznijmy


    ale bardzo proszę o wsparcie Archanielską modlitwą

    Jasne!
    To zaczynamy!
  • [cite] agnieszkamamaani:[/cite]Dziś Nowennę Pompejańską za Ojczyznę zaczynają:
    Agnieszka&5
    agnieszkamamaani
    Pompejanka
    gielki(nasz peleton ;) )
    basja
    Joanna Maria

    pozostałe osoby rozpoczynają również we własnych intencjach
    :
    Lilia
    Elżbieta(siostra basji)
    mąż basji
    Andzia25
    MonikaN
    Aneta
    Namorowie
    Iśka
    balum
    Arletta
    ArturN
    Sylwunia
    Małgorzata32
    Celinka
    E.milia
    Katia
    Kerima
    Gavia
    Cart&Pud
    Olesia
    Monika N
    Aśka
    izsa73

    edit:nowe osoby

    Prosimy o wsparcie modlitewne!!!:wink::wink:
  • Melduję, że trwam i pamiętam : Iśka i Arletta.
  • Dokładnie Sylwuniu, jak basja wkleiła. A egzorcyzm odmawiasz za osobę PRZED i PO Tobie.
  • Ja odpadam....Wymiękam....Nie daje rady...
    Wykreślcie mnie...
    Przez pierwsze dni szło mi nadzwyczaj dobrze. Az się nadziwiś nie mogłam, że tak sprawnie odmawiam. Przez sudia i intensywny weekend zawaliłam jeden dzień (dokładniej- dwie części). Myslałam, ze nadrobię w poniedziałek. Ale wczoraj nie dość, że nie nadrobiłam zaległości, to jeszcze nie odmówiłam nic z dnia wczorajszego. A więc zaległości urosły.
    A dziś...Dziś mam takie treudności na modlitwie, że nie jestem w stanie ruszyć z miejsca...:cry::cry::cry:
    W południe wpadła sąsiadka na herbatę. W samo południe. Zaproponowała wspólny Anioł Panski. Odmówiłyśmy. Ale nie byłam w stanie skupić się nawet na tym.:cry::cry::cry:
    Mam jakąs blokadę na modlitwę...
  • Małgorzata32:hugging:
    którą cześć rózańca zmówic za Ciebie?. Mogę nawet 2
  • Małgosia a może Ci pomóc? Odmówiłabym za Ciebie sobotę?
  • Małgorzato nie wygłupiaj się. Ja za Ciebie egzorcyzm mam przydzielony, nie chcę tego zmieniać. Podaj którą część za Ciebie odmówić, chcę Ci pomóc.

    "Jedni drugich, brzemiona noście!" :hugging:
  • Zaległe mam dwie części z niedzieli- bolesną i chwalebną, cały wczorajszy dzień i cały dzisiejszy.
    Nie wiem czy próbować odmawiać dzisiejsze części(dotychczasowe próby skończyły się fiaskiem)? Czy najpierw uzupełniać zaległosci? Czy może zacząć z dziewczynami nowennę od początku? Czy zrobić sobie przerwę? .

    Naprawdę nie daję rady!

    A intencja mega ważna nie tylko dla mnie.
  • Małgorzata- jak masz problem z różańcem w dzień zjazdu to daj znać. Mogę pomagać częściej.Siedzę na macierzyńskim i mam sporo wolnego czasu:bigsmile:
  • zatem ja biorę bolesną i chwalebną za niedzielę :)
  • To może ja wezmę bolesną i chwalebną z niedzieli dzisiaj.Kontynuuj sobie spokojnie. Polecam te mp3. wszystko można robić , a jednocześnie trwać w modlitwie. Nawet zatrzymywać co chwilę jak listonosz przyjdzie czy cóś- no rewelacja dla mnie
  • Wszystko mi się myli, plącze, myśli uciekają...Czuję, że to nie ma sensu...Wątpię...
    Dawno tak miałam...

    Wiem, że to zły tak działa. Ale w obecnej chwili nie znajduję w sobie sił, aby mu się przeciwstawić. Tym bardziej, ze okoliczności zewnętrzne temu nie sprzyjają..
    Jedynie egzorcyzm rano poszedł...
  • haha
    to ja poniedziałek
  • a próbowałaś mp3?Myśli nie uciekną raczej
    http://www.mater-caritatis.org/pl.html
  • izsa73, poniedziałek cały...?
  • prawda te mp3 czasem mnie ratują - zwłaszcza jak wszystko się wali na głowę :smile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.