Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

17071737576111

Komentarz

  • [cite] agnieszkamamaani:[/cite]Tak sobie dumam, że może jak już się lista domknie pod koniec tygodnia, to też w tej nowennie będziemy sie modlić za siebie ezorcyzmem do św. Michała? Co Wy na to?

    Tak, tak jestem za - właśnie o tym wczoraj myślałam odmawiając egzorcyzm.
    To co każdy modli sie za osobę przed sobą i po sobie na liście?
  • @Iśka, chyba tak, ale zaczekajmy do soboty, bo ciągle kogoś dopisuję.
  • Poszłam do spowiedzi i od razu lepiej i sprawniej mi się modli!!!
    ps. Pamiętajcie o możliwości zyskania odpustu zupełnego codziennie dla jakiejś duszy. A na cmentarzu różaniec też się dobrze, spokojnie odmawia:wink:
  • Mi jeszcze zostało 5 dni nowenny...

    Co do odpustu za odwiedzenie cmentarza, można go uzyskać 8 kolejnych dni po Wszystkich Świętych, a wyspowiadać się też przez te 8 dni, żeby było ważne? Tak słyszałam. Fajnie, każdy może zdążyć, a odpusty się przydadzą.

    Czytam Wasze myśli i świadectwa, szczególnie wzruszyło mnie to o parze żyjącej w konkubinacie.
    Dziękuję za to, że się dzielicie. Jest czym, naprawdę. Dzięki!!!
  • Czy mieliście czasem tak, ze kudłatemu nie podobała się Wasza nowenna i wszystko stawało na głowie? dosłownie wszystko:confused:
  • Ja przy poprzedniej NP miałam wiele takich momentów, gdzie wszystko, dosłownie wszystko się waliło, dzieciaki to po prostu przechodziły same siebie, a ja wrzeszczałam na nie jak oszalała. Raz było nawet tak, że gdy odmawialiśmy wspólnie z mężem, miałam tego dość, byłam wściekła na ten "głupi różaniec", modliłam się przez zaciśnięte zęby, wściekła, że muszę to robić, miałam nawet taką myśl, żeby rozerwać ten różaniec (sama go sobie zrobiłam w czasie NP) na strzępy. To było straszne. Ale nie przerwałam modlitwy i po jakimś czasie przyszedł spokój. Płakałam wtedy jak bóbr.
  • Oj, tak, szatan cały czas czyha. Jednej nocy wprowadził mnie w stan nieprzyjemnej trwogi. Posłużył się obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej, której wizerunek mam nad lóżkiem... Ale egzorcyzm do Michała Archanioła pomógł.
    Trzeba być czujnym.
  • Muszę w takim razie wrócić do egzorcyzmu. Wczoraj chciałam tutaj napisać, że moja intencja zaczyna się wypełniać. Pan Bóg zmienił trudną sytuację, przez to że nowenna zmienia mnie i wtedy problematyczna sytuacja zanika, a tu proszę. Najpierw pół nocy nie spałam, bo ból w klatce piersiowej przeszkadzał i lęki jakieś, a dziś dziecko przechodziło samo siebie. Nic jeszcze nie mam odmówione, bo nawet mp3 nie słyszałam, w mieszkaniu bałagan, nic nie zrobione. W Michale Archaniele ratunek i w Gabrielu...
  • nie było mnie na forum bo chciałam mieć więcej czasu na odmawianie np, po trochu się udało, dziękuję Bogu i Maryi za łaski które spływały. Mniej krzyczałam na dzieci, byłam na tyskim wieczorze uwielbienia, było super, Pan uzdrawiał wielu cierpiących. Jest jeszcze tego dużo. A kłopoty tez były, z nerwów od razu miałam opryszczkę, tak się z początku przejęłam ta ilością tajemnic, łatwiej mi było z płytką cd wydaną z Gościem Niedzielnym: różaniec z Ojcem Świętym odmawiać.
  • Dziś pierwsza sobota miesiąca- tak tylko przypominam:bigsmile:

    troszkę o tym...
  • hmm, mi nie wchodzi jak dodaję
  • mi wchodzi za duże
  • izsa73:

    http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/305177_230432520351832_107010096027409_632234_578886424_n.jpg
  • zawsze jak chcesz wstawić zdjęcie - robisz tak

    1. Stawiasz kursor na zdjęciu.
    2. Klikasz prawym klawiszem
    3. Wybierasz: kopiuj adres URL grafiki
    4. Wklejasz ten link na forum, w miejscu pisania komentarzy
    5. Na dole zaznaczasz "Tekst"

    Już :D

    Na pewno to działa w przypadku adresów zakończonych na .jpg. Jak jest z innymi - nie wiem. Można próbować :)
  • No to co-zaczynamy modlitwę egzorcyzmem? Lista jest kilka stron wcześniej, zaraz zobaczę, który post. Niech jeszcze wszyscy sprawdzą, czy są dopisani.
    Może tak jak poprzednio-każdy modli się za osobę przed i po sobie?

    edit:lista osób post 2200
  • Tak, tak - egzorcyzm koniecznie, Agnieszkomomoani!!!Ja juz pamiętam o Tobie i omadlam gielki. Dobrze miec takie modlitewne plecy :-)
  • Po mnie jest agnieszkamamaani i Pompejanka. Przede mną nie ma nikogo, bo otwieram listę.

    Kto się modli za mnie? :wink:
  • Aga - mogę Cie wziąć...?:cool:
  • Agnieszka&5 ja Cie mam bo jestem ostatnia, a Ty pierwsza, więc masz podwójną obstawę
  • no i ja-ja się modlę za Pompejankę i Agnieszkę &5
  • W tej nowennie atak z innej strony:confused:

    "Co Ci z tego wszystkiego, rozejrzyj się, Twoi niewierzący znajomi wszyscy sobie super radzą, życie ułożone, a u Was co ?"


    :dc:

    proszę o podwójny egzorcyzm albo potrójny
  • Oni odbierają już swoją nagrodę.
  • Różaniec jest najpotężniejszą bronią, jaką możemy się bronić na polu walki.

    (Siostra Łucja z Fatimy)
  • [cite] agnieszkamamaani:[/cite]W tej nowennie atak z innej strony:confused:

    "Co Ci z tego wszystkiego, rozejrzyj się, Twoi niewierzący znajomi wszyscy sobie super radzą, życie ułożone, a u Was co ?"


    :dc:

    proszę o podwójny egzorcyzm albo potrójny
    Też tak często myślę jak patrzę na rodzinę i znajomych,u nich ok u mnie nie :-(
  • [cite] Tomira:[/cite]
    [cite] agnieszkamamaani:[/cite]W tej nowennie atak z innej strony:confused:

    "Co Ci z tego wszystkiego, rozejrzyj się, Twoi niewierzący znajomi wszyscy sobie super radzą, życie ułożone, a u Was co ?"


    :dc:

    proszę o podwójny egzorcyzm albo potrójny
    Też tak często myślę jak patrzę na rodzinę i znajomych,u nich ok u mnie nie :-(

    Przeczytajcie Psalm 73 - koniecznie!
  • [cite] proszę o podwójny egzorcyzm albo potrójny
    poszło prosto do nieba
  • Przede mną Namorowie,
    za mną balum
    - włączam do modlitwy egzorcyzmem.

    Też zauważyłam, że jest to bardzo pomocne wezwanie przy odmawianiu NP.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.