Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

17475777980111

Komentarz

  • Dziewczyny, dziękuję za wsparcie. Dziś się troszkę wzięłam w garść i odmawiam od rana.
  • UWAGA: dopisałam do listy Letni Poranek, więc kilku osobom się zmienił egzorcyzm.
    @Letni-wpisałam Cię w intencje własną, czy Ty za Ojczyznę mówisz?
  • Jako, że noszę od lipca szkaplerz, to czuję się związana z Karmelem, więc trochę prywaty. Dziś zakony karmelitańskie wspominają wszystkich swoich świętych.
    1411-ocd.jpg

    "Na miłość Pana naszego, proszę was, pomnijcie, jak prędko wszystko na tym świecie się kończy, jak wielką łaskę uczynił nam Pan, powołując nas do tego Zakonu, jak ciężka kara spotkałaby każdego, kto by dał początek jakiemu tej świętej Regule naszej zwolnieniu. Miejmy raczej wciąż przed oczyma ten ród święty, z którego pochodzimy. Jesteśmy duchowym potomstwem tylu chwalebnych przodków, którzy tu na ziemi nosili ten nasz habit, a dziś chwałą przyobleczeni czekają na nas w niebie. Zdobywajmy się na świętą zuchwałość, postanówmy sobie i usiłujmy, za łaską Boga, stać się świętymi jak oni. Walka nie będzie długa, a koniec jej wieczny."
    z dzisiejszej LG
  • Agnieszkamamaani- czułam że mi blisko do Ciebie- a tu proszę siostra szkaplerzna:di:
  • I ja też :wink:

    Kochani Pompejanie i Pompejanki!
    Mam wielką prośbę - czy ktoś mógłby mi pomóc i choć troszkę za mnie odmówić? Już nie daję rady, mam dwudniowe zaległości, usypiam z różańcem w ręku...
  • Mama_asia, jeśli do wieczora wyrobię się ze swoimi, to wezmę jedną Twoją część,ok? Dam znać później!!!
  • mamaAsia- biorę Twoją Chwalebną za wczoraj- może być?Moze uda mi się więcej, ale to wieczorem podejrzę na forum
  • [cite] agnieszkamamaani:[/cite]UWAGA: dopisałam do listy Letni Poranek, więc kilku osobom się zmienił egzorcyzm.
    @Letni-wpisałam Cię w intencje własną, czy Ty za Ojczyznę mówisz?


    Agnieszko chciałam za Ojczyznę (bo pod rząd w tej samej intencji to chyba nie ma sensu, lepiej trochę odczekać, a tez i nie chce już zupełnie wszystkiego pogrążać, a taki mam efekt po tej pierszej Nowennie), ale skoro u Ciebie występują pewne trudności domowe, to postanowiłam za Ciebie, żeby wszystko się dobrze ułożyło.


    Aaaaaaaaa, i przez jakiś czas będę mieć dostp do netu tylko w weekendy (dzisiaj jeszcze przez jakiś czas wyjątkowo jestem :P), ale zamierzam odmawiać jeszcze jedną część dodatkowo(chwalebną) każdego dnia za kogoś, kto nie da rady tego dnia. Tak więc jeśli ktoś ma trudności jakiegoś dnia, niech uważa, że Chwalebną tego dnia ma odmówioną.
  • Letni Poranku, jestem wzruszona i nie zasługuję chyba na taką modlitwę:sad:

    ale dziękuję Ci z całego serca...............................:ba:
  • Dziewczyny bardzo, bardzo Wam dziękuję!!!:whorship:
  • Przeklejcie listę bliżej - bo pewnie mi się zmieniło :ih:
  • [cite] agnieszkamamaani:[/cite]Letni Poranku, jestem wzruszona i nie zasługuję chyba na taką modlitwę:sad:

    ale dziękuję Ci z całego serca...............................:ba:


    Zasługujesz, załugujesz :bigsmile:

    Zresztą, to moja intencja i mogę wybrać jaką chcę :cool:
    I chcę właśnie taką :wink:
  • [cite] agnieszkamamaani:[/cite]Dziś Nowennę Pompejańską za Ojczyznę zaczynają:
    Agnieszka&5
    agnieszkamamaani
    Pompejanka
    gielki(nasz peleton ;) )
    basja
    Joanna Maria

    pozostałe osoby rozpoczynają również we własnych intencjach
    :
    Agusia
    Letni Poranek
    Lilia
    Elżbieta(siostra basji)
    mąż basji
    Andzia25
    MonikaN
    Aneta
    Namorowie
    Iśka
    balum
    Arletta
    ArturN
    Sylwunia
    Małgorzata32
    Celinka
    E.milia
    Katia
    Kerima
    Gavia
    Cart&Pud
    Olesia
    Aśka
    izsa73

    edit:poprawka

    Prosimy o wsparcie modlitewne!!!:wink::wink:



    aktualna lista
  • wykresl mnie
  • mama_asia, odmówię część bolesną za Ciebie-Ty już będziesz wiedziała za kiedy itp.Tylko Ty intencję i modlitwę końcową,oki?
  • Bardzo Ci dziękuję!
  • mama_asia - ja dziś wyrobiona jestem , to spróbuję za ciebie radosne. Jutro dam znać jak poszło :wink:
  • A mi się udało odmówić dziś cała NP mimo 39 stopniowej gorączki. Byłam pewna, że nie podołam, że będę musiała kogoś prosić o pomoc, a jednak nie, jednak podołałam.
    Nie ma rzeczy niemożliwych.
  • brawo Monika. Ja jakoś cienko przędę, ale do przodu:wink:
  • agnieszkamamaani dasz radę, może to jakiś chwilowy kryzys, dobrze będzie.
  • U mnie tragedia, ale nie chcę się poddawać.
    Moja senność ciążowa jest nie do opanowania :sad:
  • mama_asia,wczoraj odmówiłam Twoją część bolesną.

    ps. włącz sobie na necie mp 3 z różańcem,albo w radiu M , może będzie Ci łatwiej.
  • no właśnie przedwczoraj włączyłam mp3 i obudziłam się, jak już wszystkie części przeszły :-(
    Dziękuję Ci
  • Przerwałam ale i tak codziennie odmawiam różaniec choć jedną tajemnicę np. całą radosną dziś o dziwo prawktycznie NP mi wyszła ale to przypadek :-)
  • O to to mnie muza też usypia dość szybko. Mama asia dasz radę. Wierzę w Ciebie.
  • Ja sobie odpuściłam:cry:. Na razie...
    za dużo się wokól tej nowenny dzieje. Ale odmawiam egzorcyzmy za swoje sąsiadki.
    Do nowenny wrócę. NA PEWNO!
  • Małgorzata-mam Cię wykreślić?
  • Nie wykreślaj...
    Lada chwila wznowię NP.
  • Może już jutro...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.