Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

17576788081111

Komentarz

  • :clap::clap::clap:
  • @mama_asia
    - jedne radosne dla Ciebie odprawione :bigsmile:

    Rzeczywiście usypiająca ta Twoja Nowenna - musiałam rozłozyć na dwa razy :wink:
  • @Iśka - Dziękuję Ci!!!
    Ja wczoraj jak zaczęłam około 23, to skończyłam około drugiej w nocy :wink:
    Trzy części oczywiście, nie więcej.
    Usypiałam, budziłam się, usypiałam, budziłam się i tak w kółko......
  • Dziewczyny, a możecie się podzielić tymi rozważaniami do słuchania?
  • Małgosiu ja nie mam rozważań tylko sam różaniec. Jeśli będziesz chciała, to zaangażuję męża w przesłanie mailem.
  • Małgorzata, część jest w wątku pod tytułem"różanie-rozważania" czy jakoś tak, są podlinkowane. Ja dość często korzystam z tych bolesnych
  • Sam rózaniec to ja mam na płycie z GN.
  • a to chodzi o to, żeby ktoś tylko rozważnia mówił, tak? To ja czegoś takiego jeszcze nie znalazłam....
  • Najlepiej i rozważania i różaniec...:bigsmile:
  • no to w tych bolesnych przed każdą dziesiątką jest rozważania-nawet długie. i w tych mp3 innych też są jakieś z rozważaniami.chyba na mater caritatis, o ile się nie mylę.
  • Zajrzałam "na chwilkę" :wink:

    Po półgodzinie pytam więc Pompejan:

    JAK LECI, KOCHANI?

    Wczorajszy odpust tak mnie wymęczył, że kończyłam Pompę w drodze do pracy (teraz z przesiadką, zamiast iść 10 minut - mam więcej czasu na Różaniec :bigsmile:). Miałam zamiar po tej zrobić przerwę do Popielca, ale...































    chyba wsiąkłam :surfing:

    Przy okazji, dla fanów ładnych dat:
    Popielec -> Święto Miłosierdzia Bożego (koniec części błag. w św.Józefa)
    Św.Józefa Robotnika (01/05;) -> Św.Jana (albo wigilia św.Jana, nie pamiętam) (koniec bł. - Zesłanie Ducha Św., pocz.dz. - Matki Kościoła)
    31/07 (św.Ignacego) -> wigilia o.Pio (i moich urodzin;) (MBCzęstochowskiej i św.Moniki)
  • Katia- jakoś......:wink:
    Ja chyba też po tej zrobię [rzerwę, ale nie aż tak długą.

  • w dziale Księgarnia do ściągnięcia za darmo :)
  • Proszę Was odmówcie dziś za mnie wszystkie 3 części NP. Nie dam rady właśnie jadę do szpitala. Mononukleoza potwierdzona.
  • Monia, ja nie dam rady chyba, ale jeśli dziś nikt nie weźmie, to może jutro spróbuję!Trzymaj się!
  • Lekko nie jest:cx: Jak tu O. Pio naśladować to nie wiem
    Monika wziąć jedną część za Ciebie?
  • Ale wiesz, o.Pio miał łatwiej, przecież miał dar bilokacji :wink:

    Nie wiem, czy MonikaN będzie miała możliwość się odezwać... Może na wszelki wypadek podzielimy się jej wczorajszą Pompą? Chętnie wezmę Bolesne.
  • Odmówiłam całą NP dodatkowo - to może być za wczorajsze Moniki.
  • Łał, siłaczka :bt:


    Ktoś ma kontakt z MonikąN? Czy dziś też potrzebne wsparcie?
  • podgladam Agnieszka dziekuje
  • [cite] Agnieszka&5:[/cite]Odmówiłam całą NP dodatkowo - to może być za wczorajsze Moniki.
    jesteś wielka:bigsmile:
  • sluchajcie, to dalo mi sile by odmawiac. Nadal sie zle czuje. W szpitalu robia badania, nic nie mowia, kroplowki i tabsy daja. Goraczka spadla inne objawy zelzaly troche, ale i tak zle sie czuje.
  • NonikoN, może na czas choroby pomogłabym Ci w odmawianiu NP, powiedzmy codziennie jedną część, aż do momentu Twojego lepszego poczucia/wyjścia ze szpitala?
    Zastanów się. Miałam już okazję pomagać jednej osobie z forum podczas jej pobytu w szpitalu i wywiązywałam się z danej obietnicy. Tak więc, daj znać tu lub na priw.
    Oczywiście życzę Ci jak najszybszego powrotu do zdrowia +++
  • Dobrego weekendu, Pompejanie! :gt:
  • [cite] izsa73:[/cite]
    [cite] Agnieszka&5:[/cite]Odmówiłam całą NP dodatkowo - to może być za wczorajsze Moniki.
    jesteś wielka:bigsmile:


    E tam! Jakbym częściej w korkach stała to i 3 dałoby radę odmówić :bigsmile:
  • Celinko, to wspaniale,. Bede pamietac. Dzis juz odmowilam jedna czesc. W razie klopotow odezwe sie do Ciebie. Na chwile obecna czuje, ze dam rade wczoraj byl slabszy dzien.
  • Mam nadzieję że my jutro zaczniemy kolejną Pompę.
    tak mi pusto bez różańca :sad:
  • Mi się znowu uzbierały 2 części do tyłu, ale jutro jestem sama w domu, więc może uda się naDROBIĆ.
    :fq::fq::fq:
  • Pompejanie, Pompejanki, czy wiecie, że zaczęliśmy już trzecią nowennę błagalną? :swingin:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.