Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

17980828485111

Komentarz

  • Agnieszko&5 - też boję się jak będzie w święta, bo weekendy są najtrudniejsze, ale z drugiej strony myślę sobie, ze byłaby to strata dwóch dni ...
    W ramach świętowania mniej modlitwy :confused: oj chyba nie!
    Zróbmy Panu Jezusowi prezent urodzinowy i zacznijmy kolejną Nowennę w Jego Urodziny :bigsmile:
  • Iśka - ale mnie rozmiękczasz :tooth:
  • @mamo_asiu - nie wiem...
    Sama biję się z myślami...
    Chciałabym od razu, mam podobnie jak Iśka - szkoda mi dwóch dni... Jakoś tak czuję przynaglenie do modlitwy ciągłej... No i ten etap w NEO...:wink:

    I coraz bardziej jestem przekonana, że tak trzeba, że to dobre...

    :smile:
  • I ja będę modlić się trzeci raz NP, ale dopiero od nowego roku... Boję się, że w święta mogę nawalić, choćby z powodu gości...
    No i intencji na razie brak...
    A może ktoś potrzebuje pilnie modlitwy od nowego roku???
    Piszcie, piszcie... jak mi któraś przypadnie do serca to się z radością podejmę. Poważnie!
  • Olesiu - jak się zastanowisz to daj znać. Ja znowu poległam.
  • Ja też bym spróbowała od 1 stycznia - mam już nową intencję. Choć trochę mi żal, że przerwałam tamtą. Mimo że po ludzku się nie da prosić w tamtej intencji, mogłam chociaż zawierzyć Panu i po prostu trwać. Może Maryja podpowiedziałaby inne rozwiązanie?

    Przez święta nie chcę zaczynać, bo rzeczywiście weekendy i dni wolne to najtrudniejszy czas. W pracy modlę się i modląc się pracuję :bigsmile: Może po prostu nie powinnam mieć dni wolnych? :wink:
  • Taka lużna propozycja:
    może zamiast od 1 stycznia od 30 grudnia? To Niedziela Świętej Rodziny, tylko wypada w piątek :wink: Świetny dzień na rozpoczęcie Pompy za kogoś z rodziny :bigsmile: Zakończylibyśmy w Ostatki, Podkoziołek czy jak tam to-to nazwać (franc. Mardi Gras, ang. Shrove Tuesday), a dzień później, w Popielec...

























    NOWA POMPA :fm: :fm: :fm:
  • no w sumie ten 30 grudnia może być. Zwłaszcza, że ja właśnie za kogś z rodziny...
  • Propozycja Katii mi osobiście też najbardziej leży, bo ja też za najbliższych teraz.
  • Ktoś chce dołączyć do Agnieszek i uniżonej sługi? :wink:
  • A tak marginesie, to przy moich tyłach przejdę z jednej nowenny w drugą:shamed:
  • Lepiej z tyłami niż wcale :bigsmile:

    Ja dopiero teraz zauważam jak dużo miałam kiedyś czasu. PRZED Pompami :tongue:
  • Ja w sumie wolałabym wcześniej, ale chyba przystanę na propozycję
  • Super! :fi: To fajny sposób na to, żeby nie mówić: "Święta, święta i po świętach" (w mojej Rodzinie taki tekst padał w Wigilię :angry:)
  • Ja też z przerwą świąteczną, czyli od 30 grudnia. Tym bardziej, że wtedy ci, którzy mają jakieś zaległości mogliby je odrobić w tym czasie i zacząć nową NP z nami.:bigsmile:

    Pierwszą nowennę zaczynałam prawie bez intencji, klarowała mi się po drodze, drugą z jasno określoną intencją, a teraz mam ich tyle, że się zdecydować nie mogę. :cool:
  • Cart - u mnie podobnie, jak już zawisłam na tym różańcu to chyba długo z niego nie zejdę :tooth:
  • ooo to ja też zacznę 30 grudnia!!!
    jak się znowu wspólnota zbierze, to super będzie!!!
    I też za kogoś z rodziny, najważniejszą osobę :ba:
  • Zaczynanie od razu też mnie zmroziło lekko. Ale od 30 to i ja dołączę znów. Też tak mam, że im dłużej odmawiam tym więcej intencji mam. Heh co robić trza odmawiać dalej.:wink:
  • To ja się dostosuję i też z Wami zacznę 30.:smile:
    Jak wspólnota, to wspólnota.:bigsmile:
  • No to muszę to poważnie przemyśleć - wysuwać się przed szereg czy poczekać na Was :wink:
    Myślę, że decyzja zapadnie w święta - w zależności jak mi pójdzie. Trochę się obawiam, ze jak zrobię sobie przerwę, to będzie trudno wrócić potem do tego stałego rytmu - tak niestety zawsze mam:shamed:
  • Zawsze ten wysiłek powrotu można ofiarować dodatkowo.:wink:
  • ja tez się zapisuję od razu na 30 grudnia do wspólnoty pompejańskiej :smile:

    Katia - pamiętam, napisze jak się całkiem wyklaruje sytuacja :smile:
  • To i ja od 30 grudnia :bigsmile:
  • To ja też od 30 grudnia, będzie mi łatwiej, wiedząc, ze inni też sie modlą
  • Zrobić listę?
    A co mi tak robię.

    30 grudnia 2011 Nowenna Pompejańska

    1. Katia
    2. agnieszkamama
    3. Agnieszka&5
    5. mama_asia
    6. Cart&Pud
    7. Haku
    8. MonikaN
    9. Olesia
    10. Iśka
    11. Basja
    12. celinka
    13. Aneta
    14. izsa73
    15. Anieszka
    16. MonikaMa
    17. Pompejanka
    18. ArturN ??
    19. Aleks
    20. Arletta
    21. Kasia_M
    22. Ewa (Tomasz i Ewa)
    23. gielki
    24. Predikata
    25. Kerima
    26. pustynny_wiatr
    27. Joanna9
    28. Elwik
    29. Agusia
    30. aginia
    31. Bridget
    32. ProMama
    33. Elżbieta (siostra Basji)
    34. Filip (mąż Basji)

    Oczywiście jakby ktoś chciał się wypisać, bo przez pomyłkę został wpisany, albo jak kogoś pominęłam, to dajcie znać.
    Listę będę uaktualniać.
  • tym razem, to już mi się tak nie chce, że szok !!!
    ale..........











    INTENCJA !
  • Monika N- można mnie dopisać
  • Będę, do rostrzygnięcia zostaje kwestia czy zacznę wcze sniej czy poczekam na Was :wink:
  • [cite] Iśka:[/cite]Będę, do rostrzygnięcia zostaje kwestia czy zacznę wcze sniej czy poczekam na Was :wink:

    Stąd też masz dwa gustowne znaki zapytania. :cool:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.