Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej / Post Daniela

1910111214

Komentarz

  • A dwa tygodnie to nie za krótko?
  • @MonikaN, Ty zaczynasz teraz?
  • W sumie to nie wiem.

    Wczoraj jadlam same warzywa, żeby się odmulic po Świętach. A dzis już się lzej czuję.

    Nie wiem czy 2 tygodnie Dąbrowskiej, czy po prostu kilka warzywnych dni.
  • Moze bym się na te dwa tygodnie skusiła?
    Tylko czy to ma sens?
  • ma... prokoncepcyjny ;) schudlam przed ciaza... a w tej ciazy tyle ze waze tyle co w liceum ostatnio... i cieszyc mi sie wszyscy kaza ze linia... mam w nosie te linie :)
  • Ja już robiłam taką dietę po 2 tyg i oczywiście, że jeżeli celem jest np. próba pozbycia się jakichś dolegliwości poważniejszych lub odchudzanie to myślę, że nie ma szans się udać, bo organizm potrzebuje więcej czasu. Ale dla mnie te 2 tygodnie wystarczyły żeby czuć się lżej, zdrowiej, mieć odrobinę lepszą skórę, trochę więcej energii, trochę lepiej spać. Po tych dwóch tygodniach (jeśli teraz zacznę) planuję kolejne dwa głównie na warzywach, ale z dodatkiem kasz, strączków, orzechów, owoców. Też nie wiem jeszcze czy robić te 2 tygodnie bardzo ściśle na w-o, czyli stosować się do restrykcyjnych ograniczeń warzywnych (bo teraz ciężko o dobre warzywa) czy trochę rozszerzyć od razu. Wydaje mi się, że od razu zacznę na większym luzie, czyli dodam od siebie jakieś warzywka, bo tak to marne powodzenie na sukces.
  • Wątek czytam... rozumiem że karmiąc nie można, pewnie chodzi o niedomiar kalorii, ale najgorsze że bez kasz tak?
    Jak mieć siły fizyczne przy diecie, da się?
  • @MAFJa prokoncepcyjnie to ja nie jestem zainteresowana.
    Bardziej mi chodzi i takie oczyszczenie wiosenne.
    Tyle, ze obawiam sie, ze swa rygodnie to za mało.
    I za2sze mam dylemat czy odstawic wtedy leki (eutyrox) czy tez nie?
  • @wiesia, da się, ale nie wiem jak Ty, bo jednak wyczynowcem jesteś.
    Ciąża i karmienie wyklucza dietę w-o.
  • @wiesia ja próbowałam karmić, drugiegoczy trzeciego dnia J. rzygal po mleku, miał 15 miesięcy
    Potem ściągałam, bo chciałam wrócić po diecie do karmienia, mleko bylo zielone, nie zielonkawe tylko zielone, ale moze to nic dziwnego. Ja mam teorie, ze niektore toksyny rozpuszczają sie w tłuszczach i w trakcie diety sa ta droga usuwane

    @Malgorzata32 jesli chodzi o wiosenne oczyszczenie , to podobno 2 tygodnie styka. Ja na czas diety zmniejszylam dwukrotnie dawkę letroxu, ale byłam tydzień i od niedawna brałam
  • @MonikaN to co? Startujemy?
    Samej bedzie mi trudno...
    Dwa tygodnie dam radę.
  • @M32 ja chętnie wystartuję od jutra :)
  • choć do końca oktawy Wielkanocy byście się wstrzymały z postem ;)
  • Tez myslalam od jutra.
    Zatem SUPER @Joannna!
  • Ja, juz jestem 2 dni, @Malgorzata32, ale u mnie nic pewnego, pisałam wyżej, że chciałabym 2 tygodnie, ale już myśle, czy do weekendu nie dojechać i starczy.
    Ciągle myślę ;). Jutro 3 dzień.
  • edytowano kwiecień 2016
    No i jak tam Małgorzata32?
    Chciałam Ci powiedzieć, że właśnie jem zupę krem z buraczków Marvitu, skład spełnia wymogi diety - można się wspomóc od czasu do czasu jak się nie lubi gotować, albo nie ma się czasu.
    Porcja kosztuje 5zł w Piotrze i Pawle koło szkoły, są różne smaki. Ta zupa jest w takim kubku i można ją podgrzać w mikrofali (ja akurat nie używam).
  • Ja dziś tylko piję.
    Trwam.
  • A co do zup...warto wiedzieć
    Dzięki!
  • U mnie też dzień buraka ;).
  • Buraki Wy jedne :P
    A dzis w ogole to dyspensa od postu jest.
  • U mnie w kuchni stałe post ;). Mięso rzadko.

  • @malagala dziękuję! W takim razie na razie odpadam. Kalorie schodzą na ssaka i sport.
    Spytalabym te Dąbrowska czy jaglanke chociaż można :)

  • Ja niestety wczoraj miałam falstart. :(
    Ale jutro wracam. Znaczy zaczymam od nowa.
  • U mnie już po. Muszę brać lekarstwa, odpadam.
  • Dzis jakos poszło
  • O. Właśnie szukam tego wątku, żeby zapytać M32, jak Ty?

    mi się udało tydzień trzymać dietę,
    a od czwartku mam dietę nietypową bo do Daniela dołączył tort - córka miała urodziny i taki smaczny zrobiłam ;) siła wyższa :D

    Jak tylko się go pozbędziemy to dietę będę kontynuować już w niezmienionym kształcie.

    Poza tym gimnastykuję się 3 x w tygodniu, co jest znacznie większym przełomem niż cała ta dieta.

    Efekty już jakieś tam są, więc jestem zadowolona.
    No i wszystko mi smakuje.
  • @Joannna u mnie podobnie. Kilka dni diety. A potem ciasto...itd.
    Chciałabym jednak się zmobilizowac.
  • Ruszam znów po "majowce" jako, ze 4 świętuje, to wiadomo, ze ciasto, lody, gofry czy co tam wymyślimy. Pierwszy piątek po 4 start!

    Rzucam się na 6 tygodni i.wyciągam męża, do tej zabawy ;).

    Dolaczycie, Malgorzata32, Joannna?
  • 6 lub 13 :) maja
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.