Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej / Post Daniela

191011121315»

Komentarz

  • Brne przez wątek i mam pytanie. Czy trzeba się jakoś przygotować, tj. Np kilka dni wcześniej nie jeść mięsa, chleba itp, czy poprostu postanowic, że dzisiaj zaczynam? Jak to robicie? Help!!!
  • @MonikaN, nie wiem.
    Chciałabym, ale dla mnie to trudne- zdecydowanie nie mam czasu na przygotowywanie posiłków. Zwykle jem cos w biegu...
    Ja myslałam o 2-3 tygodniach.
    Moze od jutra spróbuję wrócić?
    Przyznaję sie bez bicia- coraz słabiej mi to wychodzi.

    No i kawa oraz słodycze- moja słabosć.
  • @Laf2011 warto stosowac przez kilka dni diete lekkostrawna
    Dla mnie osobiscie duzo trudniejsze bylo wychodzenie niz wchodzenie ;)
  • Ja zawsze "z marszu", bez przygotowania.
    Podziękowali 1MAFJa
  • edytowano kwiecień 2016
    @MonikaN
    ja mam zamiar 13 skończyć, bo 14 jest Komunia córki ;)
    potem coś tam będę kontynuować, ale raczej nie dietę w-o
    tylko to zdrowe żywienie, nie wiem jeszcze

    @Laf2011 - to chyba zależy, jak Tobie łatwiej. Ja jestem zwolenniczką radykalnych cięć i bardzo twardego trzymania się zasad. Poprzednim razem zrobiłam 6 tygodni bez żadnych wyłamów. Tym razem mam tortowy wyłam i widzę, że jest przez to trudniej.
    Przed podjęciem diety/postu nastawiam się raczej psychicznie/duchowo zbieram intencje i motywacje. W tym roku przez kilka tygodni piłam codziennie zielone koktaile (zamiast jednego lub dwóch posiłków), bo czułam że po zimie mój organizm jest jakiś taki nieodżywiony.
  • @malaga i @Joanna dziękuję. Zastanawiam się i skłaniam się do opcji radykalnej.
  • Halo, czy ktoś wie gdzie jest wątek z dietą Dąbrowskiej, ten, w którym były przepisy etcc., bo wydaje mi się, że był taki jeszcze obszerniejszy. Zgodziłam się Mę zowi dietę zapodać i nie mogę wątku odnaleźć. Macie to?
  • @Anna78, dzięki serdeczne!:)
  • Moze być to kryzys ozdrowieńczy lub reakcja organizmu na oczyszczanie się lub jeszcze coś innego. 
  • @natalinka może to być objaw zakwaszenia,przy drastycznej diecie-możliwy.
    Jeśli będziesz u lekarza poproś o receptę na milurit i poproś o badanie krwi,gdzie będzie oznaczony poziom kwasu moczowego.
    Jeśli będzie podwyższony to łykaj milurit,po 3 dniach powinno ustąpić.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.