Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

edytowano grudzień 2010 w Ogólna
Malgorzata "straszyła", że założy taki wątek, więc czekałem, czekałem.......... no i zrobiłem to wreszcie sam. Bo jestem zadowolony i nie chce mi się narzekać(to podobno dla mnie nie typowe).
«134567125

Komentarz

  • Maniek dzięki za ten wątek. ja się też dopisuję :bigsmile:
  • Wpiszę się, może się zarażę od Was?:cool:

    Wczoraj cały dzień marudziłam, choć powody miałam takie sobie. Dziś rano też.
    A po Godzinie Łaski jakoś mi tak lekko.:gt:
  • A gdyby ktoś z was znalazł na progu mieszkania wsuniętą kopertę z biletami NBP to co?
    Nie wiem kto to zrobił, Cart twierdzi, że Bóg, tu się z Nią zgodzę. Doczesny dodatek do łask, które otrzymuję. Aha Basia była w domu, nikt nie dzwonił domofonem, nikt nie pukał, cud. Ale zadowolony byłem już wcześniej , dobry dziś był dzień. Dziękuję Bogu ńajwyższemu, że się o mnie troszczy.
    Nie mogę o tym milczeć
  • Liluś, całym jestestwem potwierdzam, że działa!
  • [cite] Lila:[/cite]
    a... godzinę łaski oczywiście... przespałam:shamed:

    ale prawda, ze Duch działą też przez sen? no powiedzcież... ?
    Pewnie,że działa, wielu miało we śnie objawienia np. św. Józef, św. Piotr
  • Lila, tym bardziej, że Ty jesteś razy dwa :) więc na bank działa :)
  • Skoro powstał taki wątek to mój wpis też musi tu zaistnieć.
    Jestem zadowolona tak bez przyczyny... Zazwyczaj zawsze mnie coś cieszy... choćby najmniejsza rzecz. A teraz mam Was, Wielodzietnych! I czuję się jak w Wielkiej Rodzinie :bigsmile:
  • Dobranoc, niech Wam się przyśni Niebo
  • Maniek wzajemnie :D
  • O, ja też jestem zadowolony. Deszcz zaczął pukać w okno, a na dworze stały nieosłonięte deski na opał. Udało mi się je schować pod dach zanim zmokły :)
  • Ja też jestem zadowolona z takiej małej rzeczy mój synek znów przesypia 12 godzin i ja się wysypiam, a to mi do szczęścia wystarcza no i oczywiście ten Jego cudny uśmiech na dzień dobry.
  • Codziennie budzik śpiewa mi tę piosenkę:bigsmile:
  • Ja też na ogół zadowolona jestem "bez przyczyny"... Zaraziłam się od mojego Pana Męża:bigsmile:. I dobrze mi z tym. :bigsmile:
  • a ja zadowolona, choć prawdopodobnie stracę pracę od stycznia :shocked:
    chyba sama tego nie rozumiem
  • Tylko B??G to jeden wie,jak ja jestem zadowolona,Mąż wrócił cały i zdrowy,jak fajnie mieć takiego Boga co daje,takiego fajnego męża!!!!!!!!!!
  • Maniek wielkie dzięki. Nie wyobrażasz sobie, jak się ucieszyłam, gdy zobaczyłam tak optymistyczny wątek.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • [cite] Agax4:[/cite]a ja zadowolona, choć prawdopodobnie stracę pracę od stycznia :shocked:
    chyba same tego nie rozumiem

    Pewnie dostaniesz lepszą za jakiś czas.:wink:
  • A u nas za oknem jest tak pięknie, że tylko chwalić Pana!

    Kocham życie i cieszę się, że nie wyjechaliśmy:cool:

    Jest mi tu naprawdę dobrze :bigsmile:
    K
  • Przeczytać z samego rana taki wątek, super! Dzięki Maniek!
    Muszę przyznać, że kiedyś więcej marudziłam, ale teraz mam wspaniałego męża, cudowne dzieciaki z którymi mogę być w domu i codziennie proszę Boga, bym potrafiła cieszyć się każdą chwilą i doceniać to co mam.
    Poza tym odnalazłam to wspaniałe forum, dziękuję za to, że jesteście



    :bigsmile:
  • Jestem zadowolona tak po prostu. :bigsmile:
  • :bigsmile:
  • i właśnie dlatego, aby nieść pomoc sobie nawzajem, nie wolno rezygnować z Forum! można zawiesić swoją działalność, przemyśleć, odpocząć, ale nie rezygnować! ci, którzy się wykruszyli (oczywiście nie mówię o intruzach) przez ten czas, odkąd Forum istnieje nie wiem, czy sami wiedzą, ilu ludziom pomogli, jak zmienili ich postępowanie, jak wpłynęli na podejmowane decyzje. jakim byli i są wzorem. nawet jeśli tematy dyskusji się powtarzają, nawet jeśli są najazdy trolli.
    dobrego dnia dla wszystkich :wink:
  • To ja przyznam, ze generalnie jestem zadowolona z wszystkiego - wiele łaski dostajemy. Marudzę raczej rzadko, częściej się złoszczę, ale tak krótko...
  • Maniek przypomniałeś mi piosenkę, o której zapomniałam na jakiś czas, a którą kiedyś często nuciłam...
    Teraz jestem jeszcze bardziej zadowolona:bigsmile:
  • :bigsmile:
  • Ja zazwyczaj bywam zadowolona do południa..później to różnie bywa :)
  • Bardzo, bardzo fajny watek!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.