Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

12467125

Komentarz

  • Ja też jestem zadowolona, tak co do zasady (mam nieprzyzwoicie cudowne życie) i w szczegółach... Wczoraj wszystkim udało nam się powrócić do domu, starszaki spędziły 22 godz w autokarze i w ogóle nie marudziły, węcz odwrotnie. Zaczyna się nowy tydzień, jestem w kompletnym lesie prezentowym, nic nie mam przygotowane na święta, a wigilia u nas, nawet nie mam wystarczającej ilościowo zastawy, ale co tam - w ogóle się tym nie przejmuję:bigsmile:
  • spędziliśmy miły weekend
    - sobota z dziećmi w kinie + małe zakupy imieninowe dla córek - mundurek zuchowy dla Łucji, czapka i szalik dla Natalii; a ja kupiłam sobie wreszcie buty zimowe
    niedziela - spotkanie modlitewne naszej wspólnotowej "komórki", na którym była nasza dawno nie widziana znajoma z dziećmi :bigsmile:
  • Dostałam właśnie maila od klientki i jestem bardzo podniesiona na duchu ludzką uczciwością i życzliwością:

    ...pisała Pani abym nie wysyłała pieniędzy, ja jednak wysłałam pieniądze za transport. Pani zapakowała fiołeczka solidnie i to nie jest ani Pani ani moja wina. Reklamacja reklamacją ale uznajmy, że Pani dała mi jeszcze raz fiołka i gratis a ja choć zapłacę za transport. Naprawdę jeszcze nie spotkałam się za tak solidna osobą jak Pani.

    (Pani kupiła ode mnie sadzonkę fiołka, która niestety zmarzła w transporcie, więc dosłałam jej drugą gratis w ramach reklamacji.)

    Jest mi bardzo, bardzo miło.
  • Wreszcie pojawił się kurier po przesyłki które nadaliśmy w piątek nad ranem. Co prawda na allegro swieci mi juz za to negatyw, ale przynajmniej poszły.
    Ach i w sobote była u mnie Kowalowa:) To był miły wieczór, choc krótki. Moja Karolka po wizycie powiedziała że po takich wizytach chce miec brata:bigsmile:
  • Zośka wróciła dziś ze szkoły z radosną nowiną, że na semestr nie grozi jej żadna pała. Z polskiego będzie miała dwóję, na moje pytanie, czy dało się lepiej, odpowiedziała: Tato, są 3 trójki, 14 dwój i 17 pał, pan od polskiego twierdzi,że za duża jest klasa i trzeba coś z tym zrobić>
  • Może Pana zmienić, żeby dzieci do pracy motywował piątkami a nie jedynkami :wink:
  • [cite] maniek:[/cite]Zośka wróciła dziś ze szkoły z radosną nowiną, że na semestr nie grozi jej żadna pała. Z polskiego będzie miała dwóję, na moje pytanie, czy dało się lepiej, odpowiedziała: Tato, są 3 trójki, 14 dwój i 17 pał, pan od polskiego twierdzi,że za duża jest klasa i trzeba coś z tym zrobić>

    Dobre!
  • zaglądam tutaj by się pozytywnie doładować :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    dzięki za wszystkie wpisy
  • [cite] Agnieszka&5:[/cite]Może Pana zmienić, żeby dzieci do pracy motywował piątkami a nie jedynkami :wink:
    Im więcej potu na poligonie, tym mniej krwi w boju.
  • A ja jestem straszniście szczęśliwa, kiedy sobie tak patrzę na moje dzieciaczki malujące właśnie ozdoby na choinkę z masy solnej :bigsmile: Już czuję Święta :cheer:

    I nic to, że po Maluchach będę mieć mycia na kilkadziesiąt ładnych minut (trzy buźki upaćkane farbami i brokatem i cała okolica stołu w promieniu 2m) - jestem SZCZĘŚLIWA!!! Święta z dziećmi są FANTASTYCZNE!!!
  • Dziś jestem zadowolona, bo mimo okropnego przeziębienia dałam radę być na pełnych obrotach cały dzień.
  • Jestem zadowolona, bo noga nadwyrężona w sobotę lepiej :smile:
  • [cite] Agnieszka:[/cite]Może Pana zmienić, żeby dzieci do pracy motywował piątkami a nie jedynkami :wink:
    ja z mojego doświadczenia jestem przeciwna - pamiętam, jak rodzice w podstawowce nam tak zmienili takiego matematyka - cudownie uczyl. meczaco (zadania domowe - słupki w ilości od a do z przynajmniej), ale efektywnie. na tyle, ze kolega ledwo wyciągający na dwoje, nagle u nowej nauczycielki przy pierwszej okazji 4 dostał.
  • Gdy piszemy tutaj, to widzimy, ile jest rzeczy, za które możemy dziękować każdego dnia :smile:
  • Jestem zadowolona, bo dziecko zdało egzamin z gry na instrumencie.
  • Nie obniżą mi pensji od stycznia, mimo przekształcenia, warunki pracy i płacy zostają te same
  • W niedzielę byliśmy na pierwszym spotkaniu DK. Mąż się dał namówić :bigsmile:
  • A nas dzisiaj zasypało. Mimo, że walczyłam z odśnieżaniem samochodu:devil:, to zadowolona jestem, że i u nas spadł śnieg. Dzieci szczęśliwe. Może wyjdziemy jutro na sanki. O ile nie stopnieje...
  • JA też jestem zadowolona dziś, tak bez powodu,może to już atmosfera świąt na mnie działa.:di:
  • Zdążyłem na laudesy
  • Mamy już wodę(rano nie było)
  • Dziś mogłam posłuchać bicia serduszka mojego maleństwa!, poza tym na dworze zimowo a ja z dzieciakami w ciepłym domku :smile:
  • Zważyłem się dzisiaj(bez podtekstów, nie chodzi o upicie się) - piórko!!! - szczegóły na dukanie.
  • Ja tez byłam dziś na wizycie u lekarza dzieciątko zdrowe ,,,,i chłopcy będą mieć siostrzyczkę :bigsmile: bardzo się cieszymy będzie 4 do 2
  • A ja dzisiaj chora, co samo w sobie radosne nie jest, ale za to mąż rano mi oświadczył, że nie idzie do pracy i bierze opiekę na żonę, znaczy się na mnie.

    Słuchajcie!!!
    On mnie naprawę kocha!!!
    :crush:
  • Wyzdrowiałam :di:
  • A u mnie na prześwietleniu wyszło, że nie ma pęknięcia w potłuczonej nodze :smile:.
    I małżonek opiekował się mną rycersko podczas podróży tramwajami przez zaśnieżone miasto :cool:
  • Jestem zadowolona, bo mój najstarszy syn zdał wczoraj egzamin na prawo jazdy, przy drugim podejściu :bigsmile:
  • Celinka - zuch chłopak!!!:bigsmile:
  • moja średnia córcia Łucja zdała właśnie egzamin z fortepianu na 5 :bigsmile::bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.