Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

12357125

Komentarz

  • :clap::clap::clap:
  • Mój ma jutro egzamin z akordeonu, ale tak zawalił w tym roku, że będzie walczył o dostateczny.:confused:

    Trochę mi żal, ale z drugiej strony niech ma nauczkę.
    Szkoda, że dziecięce nauczki najbardziej bolą rodziców.:wink:
  • Brawo dla Łucji i gratulacje dla Rodziców :bi: :ay:
  • jestem szczęśliwa,
    bo miałam duże obawy co do oceny, wczoraj, kiedy ćwiczyła ciągle jej coś staccato nie wychodziło :confused:
    a zdolna jest "bestyjka",
    to był jej pierwszy egzamin przed komisją - 2 klasa podstawowa
  • [cite] maniek:[/cite]Mamy już wodę(rano nie było)
    My też mamy i to w nadmiarze, muszę wypompowywać z piwnicy, a raczej wylewać wiadrami bo piec zaleje, a pompa zamarza. Ale nic to na dworze jest tak pięknie:bigsmile:
  • [cite] Berenika:[/cite]Jestem zadowolona, bo dziecko zdało egzamin z gry na instrumencie.

    I znów mogę napisać to samo!
  • Byłem pewien , że już wpisałem, ale... dobra.. wszedłem dziś w garnitur, w który nie wchodziłem. Będzie na Swięta
  • U nas też piękna zimowa pogoda.:bigsmile:
  • [cite] Berenika:[/cite]
    [cite] Berenika:[/cite]Jestem zadowolona, bo dziecko zdało egzamin z gry na instrumencie.

    I znów mogę napisać to samo!
    I ja też. x2 :bigsmile:
  • [cite] Malgorzata:[/cite]
    chodzi o jednych rodziców do 8 dzieci
    Hardcory jesteście i tyle!:bigsmile:
  • Udało mi się zrobić dziś trochę pierniczków.
    Mary z zapałem robiła origami.
    Jestem zadowolona, że stale są nowe wpisy w tym wątku.
  • [cite] Lila:[/cite]a 4-letni Karol posprzątał swoje 3 półki z samochodzikami, każdego wycierał i układał równiutko :)
    Ja też chcę takiego Karolka!!!:cry:
    Mój Pedro za to sam z siebie poodkurzał salon. Tyż coś, nie?:wink:
  • Cart, nasz Kuba też na akordeonie!
    Dziś miał swój pierwszy publiczny koncert (w szkole muzycznej) po niecałych 4 miesiącach nauki.
    Najbardziej obawiał się, że siedząca na widowni młodsza siostra będzie go rozśmieszać.
    Na szczęście Dominice jak zwykle w najmniej właściwym momencie zachciała się siusiu. Wyszła więc do toalety tuż przed występem Kuby. Zdążyła na oklaski :wink:
  • A ja dziś dostałam pierniczki od mojej uczennicy, to było bardzo miłe.
    Pierniczki są w formie samochodzików, choinek, gwiazdek, aniołków i serduszek, wszystkie polukorwane albo poczekoladowane.
  • U nas koncerty zwane popisami organizowane są dopiero dla drugorocznych akordeonistów. W pierwszym roku mało co umiał zagrać. A po czterech miesiącach...:shocked:

    Tak więc wielkie gratulacje dla Kuby i zasłużone oklaski!
    :clap:
  • Grał walczyka, pojedziemy na łów i jedno dłuższe ćwiczenie
    Spróbujemy jutro zamieścić filmik, na którym widać też Dominikę wracającą z toalety:bigsmile:
  • gratulacje dla zdolnych dzieci i rodziców którym się chce rozwijać talenty włąsnych dzieci
    szacun:whorship:
  • Jestem zadowolona z siebie,bo...udało mi sie poskladać pranie,które mialam nieposkładane od 1 listopada.Wyobrażacie sobie ta ilość???
  • A ja jestem zadowolona, że prasuje za mnie Tata, który opiekuje się Wojtkiem jak jestem w pracy. W dodatku pogania, żeby nie gromadzić i prać na bieżąco, żeby miał co robić.
    Dzięki, Tato!!!:whorship::rainbow:
  • Nooo!:bigsmile:
  • I tak ma być do końca kwietnia:bigsmile:
  • Lilka,ja mialam kilka takich kupek w różnych miejscach w domu. jak jedna znalazla sie na moim miejscu przy stole,to sie zmobilizowalam.Zajęlo mi to 4 godz(w tym zrobienie kolacji dzieciom,wysadzenie Stasia i takie male obowiązki. Jeszcze tylko 2 kosze skarpet i gaci (do Świąt) i będzie ok. Okazało sie,że mi panowie urośli...
  • A' propos prasowania...
    To mój Mąż, by odciązyć mnie z tego obowiązku jakiś czas temu zadobył suszarkę bębnową. Rewelacja! Prasowania znacznie mniej.:bigsmile:

    Z czego oczywiście jestem baaaardzo zadowolona!
  • [cite] Lila:[/cite]moja sterta ma ok 1,5 m wysokości
    Weź tę kupkę ze sobą i wskocz do mnie na kawę. Rano przyjedziesz, kawę wypijesz siedząc w fotelu z nogami do góry (albo na dół, jak wolisz:wink:) i jeszcze zdążysz wrócić z wyprasowanym po córki ze szkoły.
    Ja mam ostatnio wyprasowane na bieżąco i aż mnie wkurza, bo dla trzech szmat nie opłaca mi się żelazka włączać...
  • i ty Brutusie....
  • Cieszcie się bo już zaraz święta.Ja też jestem zadowolona że ten rok był dla mnie szczęśliwy. Dzieci rosną a najmłodsza pięciolatka wreszcie daje mi odpocząć. Same plusy DUŻEJ RODZINY.
  • Zaznaczam że ten Tata to nie ja, tylko teść:cool:
  • Ja wiem, że chciałbyś być dla Żony wszystkim, ale bez przesady :wink:
  • Póki co zamieszczam obiecany przez nią film:

    Wh6REy-lQpc
  • "To jest prywatny film wideo. Jeśli został on wysłany do ciebie, upewnij się, że akceptujesz prośbę przyjaciela nadawcy."
    :sad:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.