Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

1107108110112113125

Komentarz

  • A ja jestem bardzo zadowolona po wczorajszym spacerze z krakowiankami. Miłą niespodzianke mi zrobiłyście. Dzieki dziewczyny!
    Krakowianki to  O:-) O:-) O:-)
  • edytowano lipca 2012
    hipolit - to chyba borówka amerykańska. W smaku różni się od jagód, ale tez pyszna. Mieliśmy kiedyś taki półtorametrowy krzaczor.
  • Oddałam dziś innym, potrzebującym, kawałeczek siebie... ;)
    Jestem Honorowym Dawcą Krwi
  • Oddałam dziś innym, potrzebującym, kawałeczek siebie... ;)
    Jestem Honorowym Dawcą Krwi

    =D> 
    Celinko!! 
    podziwiam!
  • Eee tam, nawet nie poczułam  ;)
  • Mamy borówkę amerykańską, jest super, ale to jest wielki krzaczor. Jak był taki malutki to miał ze 3 jagódki ( że tak zarymuję)
  • Usiłuję być zadowolona ...dziękować Panu Bogu za życie, za piękne lato :\">

    To łatwiejsze pod wentylatorem, ale i tak ledwo trzymam się na naogach i na krzesełku

    :D

    Zawsze są jakieś sprawy do załatwienie i krzyżyki

    Upał, senność, praca

    ale jestem zadowolona, bo niedługo wyruszam do Mamy małża - a tam, to jak na wakacjach - park bliziutko, telewizja i dostajemy dobre rzeczy do jedzenia

    =:)

    Może małż wreszcie na rower wyruszy

  • Kolejny dzień na wodą, cieplutko bardzo dziś
    Spotkaliśmy daaaawno nie widzianych znajomych :)
    Teraz się chmurzy i grzmi w oddali, grzmieć może i całą noc, byleby gradu nie było 
  • Jestem zadowolona, bo od wczoraj synek chodzi- misio moje kochane
  • Sinice. K...a sinice!!


    A ja wybuliłam 20zł na strój kąpielowy dla Z. I od tygodnia czekam na tę sobotę!





    Jestem zadowolona mimo to - opłaciłam akademik
    :D
  • edytowano lipca 2012
    Jestem bardzo zadowolona.

    Rano (no prawie rano gwoli ścisłości bo już 11:30 była ;)) ) zostawiłam męża z dzieciaczkami i zaudałam się najpierw do fryzjera a potem na rynek po wiśnie.

    Zobaczywszy cenę 8,- za kilogram lekko zwątpiłam, ale po drodze wypatrzyłam na jednym stoisku przeogromne, suche czarne porzeczki, więc nabyłam wszystkie. W trakcie kupowania spotkałam koleżankę i tak od słowa do słowa mówię, że przyjechałam po wiśnie a wrócę z porzeczką. Na co Ala mówi, że na ostatnim stoisku (do którego jakoś nie dotarłam) są wiśnie po 5,-. I w ten sposób stałam się jeszcze posiadaczką 10 kg wiśni, które właśnie przerabiają się na dżem i sok. :D
  • Trochę się ochłodziło, wieje wiatr i jakby na deszcz się zbiera!uffffffffff
  • Domowe gołąbki i kompot z porzeczek...

    zgadnijcie, gdzie jestem
    :D
  • Noż się cieszę i już tak po prostu :D
  • edytowano lipca 2012
    @Dorota - zapomniałaś o kruchym z porzeczkami i bezą. P
  • Też się cieszę - mam całą rodzinę w domu. :)
    No... Prawie całą - Zięć pracuje jeszcze.:)
  • no nie piszcie takich rzeczy...kruche z porzeczkami...tutaj prawie nie ma porzeczek...jak sa to bez smaku i drozsze niz najlepsze oliwki...
  • Pax - zapraszam! Zamrożę trochę i zrobię ciasto na Wasz przyjazd! :D
  • Wreszcie tej nocy mieliśmy deszcz w ilościach hurtowych, wszystko pięknie podlane :)
    A burza, która przyszła z deszczem nie była tak straszna. Powietrze nieco się oczyściło i jest odrobinę chłodniej.
    Chwała Panu!
  • Przyjechałąm szczęsliwie po Emilkę i z powrotem.  No i mam juz swoje krnąbrne dziecko w domu
    :D
  • U nas dalej b ciepło, ale wiatr powiewa, jest czym oddychać :P

    Cieszę się Celinko, że u Was burze nie były straszne i jest przyjemniej. Super Roseo, że dojechałaś. Zmykam do pracy Dziewczyny i Chłopaki

    :\">
  • Chwilowo nie pada;-)Powód zadowolenia:-)
  • Dziś już brak słonca, troszkę chłodniej 
    wolę jednak kiedy jest zdecydowanie cieplej :)
    Oby nie padało nie lubię deszczu, 15 lat temu mieliśmy powódź, właśnie oglądałam zdjęcia z tego okresu 
    brrrrr maskara :(
  • Lunęło i jest czym oddychać ! I roślinki się napiją
    =D>
  • Byliśmy z Mężuniem na Mazurach. Odprężenie nad  jeziorkiem od tego warszawskiego upału i hałasu. Ależ zazdroszczę tym, którzy tam mieszkają.
  • Moja Gabriela dostała się na studia do Wrocławia, na budownictwo. Właśnie jedzie złożyć papiery na uczelnię :)
  • Pięknie!!! :)
  • Brawo - budownictwo super kierunek :)
  • Moja Gabriela dostała się na studia do Wrocławia
    Wrocław to piękne miasto, dla młodych ludzi szczególnie;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.