Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

1105106108110111125

Komentarz

  • @Bridget marzy mi się spotkanie również z Tobą  8->
  • @Bridget marzy mi się spotkanie również z Tobą  8->
    I mnie :x 
    Ale jutro koniecznie
    :-c
  • Jasne  :)]
  • Jasne  :)]

    :D
  • Ja teeż jestem bardzo zadowolona, bo mimo upału, który ao mało co mnie by wystraszył, pojechaliśmy do Celinki i było suuuuuper, Celinka ty wiesz, że jesteście kochanymi, gościnnymi i dobrymi ludźmi, w ostatniecj chwili się zapowiedziałam a tu torcik, zapiekanka....normalnie czuliśmy sie jak goście honorowi....


    DZIĘKUJE CELINKA!!

  • Oooo, jak mi fajnie słodzisz :D Tak mi dobrze, tak mi mów!  :))

    Aga, jesteście naszymi honorowymi gośćmi :) Bardzo Was lubimy, tak przyjemnie z Wami spędza się czas :)
    Boję się tylko, że jak się przeprowadzicie to już tak często się nie spotkamy...
  • Przeprowadzka z łóżeczka turystycznego do łóżeczka "dla dużych chłopców" wygląda na przeprowadzoną pomyślnie :D 
    Wczoraj co prawda, spanie nocne przesunęło się aż o 2 godziny, ale tu można też potworną burzę winić, dziś zaś drzemka w południe pełen sukces - pa, pa! i śpię :D
  • Dziewczynki pojechały z dziadkami do ciotki na czereśnie. Młodszy zmęczony, że nie ma sił rozrabiać. Zastanawiam się, czy z pierworodnym nie przeginamy. Rano na 6:30 służy do Mszy św (musi 6 km na rowerze dojechać, a potem wrócić. Gdy wróci biegnie na boisko szkolne, potem basen u kolegi - od 13 na półkoloniach pomaga w stajni przy koniach, no i z 3 godziny w siodle spędza. Wraca o 20 ledwo żywy - na rowerze oczywiście. Wyrodna matka.
  • marzę o dostępie do miejsca, w którym mój pierworodny mógłby się tak konstruktywnie męczyć każdego dnia 
  • Nasze okna zostały wzbogacone o piękne oblistwowanie-jak mi się podoba i farbę taką ładną dobrali!!!
    =D>
  • @Monira - jak dla mnie rewelacyjny plan dnia Ignacego . Gratuluję .
  • Weekend nad wodą, popływaliśmy, poopalaliśmy się, spędziliśmy świetne dwa dni z przyjaciółmi. Dzieci wybawiły się i wyszalały na plaży. Córa dostała świadectwo z wyróżnieniem. Pierwszy wyjazd wakacyjny już za tydzień, wybieramy się do Dusznik gdzie jest świetne ranczo i tam będzię się uczyła jeździć, taka nagroda ;) A i ja sobie przypomnę jak się siedzi w siodle;)
    Azul zazdroszczę, konie to moje marzenie
    :)...udanego wyjazdu:-)
  • No to się dopiszę:
    po pierwsze primo, już dwa tygodnie naszych wakacji za nami, czyli że odpoczywam od Śląska. :)
    Po drugie, wreszcie przerwa w upałach, bo już mi się żyć nie chciało.
    Po trzecie, siedzę sama z dziećmi u rodziców, bo mąż musiał do pracy wrócić i do wczoraj było ostro- ciągłe pretensje, oskarżenia najstarszego syna, atmosfera rodzinnego grobowca, bo i dzieciom się udzielało...
    A dziś rodzice zrobili sobie od nas wakacje i pojechali nad morze. :D
    Oni zadowoleni, bo mieli z kim zwierzyniec zostawić, a ja szczęśliwa, bo choć wielki dom do ogarnięcia to wreszcie jestem matką swoim dzieciom.

    A, jeszcze czwarte primo mam:
    W naszym mieszkaniu remont toczy się według planu. A mąż wczoraj pozmywał wszystkie podłogi i parapety i pranie zrobił i w ogóle o dom zadbał. Dumna jestem z niego! :x
  • Cart, fajne wieści...
  • Monira, ćwicz go ćwicz...będzie Ci wdzięczny, gdy nie zostanie panem z brzuszkiem...
  • JEstem zadowolona, bo rano był duży grad, a mąż mówi,że na działce nie ma zniszczeń-jakby tam w ogóle nie dotarł.
    =D>
  • edytowano lipca 2012
    Wykąpałam się i ja i J. :D mimo braku ciepłej wody. Nagrzewaliśmy w garach. Doceniłam ciepłą wodę. Kąpiel zajęła nam ponad godzinę z nagrzewaniem, wycieraniem itd. byle do soboty do 24 wtedy będę mega zadowolona, bo przywrócą ciepłą wodę.
  • dziekuje adminowi b. mocno za odklonikowanie :)

    i to jest moj powod do bycia zadowolona, i to nawet bardzo

    :D
  • Jakze bym chciała się zakopać pod koc, a u nas 32 stopnie, a w niedzielę u nas w mieszkaniu było 30, a na dworze 43 w słońcu. 

    @Azul gdzie ta chłodno jest?

  • U mnie 16 stopni- i pada ciagle...ale to watek dla zadowlonych wiec jestem zadowolona bo dzis bede z corka na mszy sw a z mlodym babcia zostanie bo ta msza sw za synka naszych znajomych- lubie z corka byc na mszy sw.Z mlodym to walka...
  • Moniko w Łodzi dziś ok 36 - nie wychodzę w ogóle z domu. Takie podzwrotnikowe upały mają być do końca tygodnia. Zatem nie zamierzam wyruszać, albo minimalnie tylko. Może niewychodzenie będzie korzystne dla postępów mojej pracy - ostatnio siedzę uparcie

    Bogu dzięki i ludziom dobrym za wstawiennictwo...

    Chłodno...?! U nas tropik

    :D
  • w warszawie trudno wytrzymać z powodu gorąca...powinien być zakaz wychodzenia z domu w takie dni... ;;)
  • Kolejny piękny, gorący dzień nad wodą ;)
    uwielbiam upały, takie prawdziwe gorąco.
    Nie zmógł mnie nawet turecki lipcowy upał, nie zmoże nasz lipiec :D
  • PADA DESZCZ!


  • Burza z piorunami:) Wreszcie - nie było już czym oddychać.  Cały dzień z maluchami na basenie.
  • edytowano lipca 2012
    Azul
    W brawarystycznym stroju to paść/ugotować się można
    ochłody szukam nad wodą w niebrawarystycznym stroju ;)

    edit
    u nas też burza przeszła, nawet dość grzmiało, gradem też lekko sypnęło
    lubię burzę zwłaszcza nocą
    a tak chyba się zapowiada, mapa burzowa pokazuje, że jeszcze coś na Śląsk przyjdzie
  • PADA DESZCZ!
    O!  To może i do nas też dotrze...?
  • a ja się dzisiaj dowiedziałam, że mam jeszcze sporo zaległego urlopu:) 
  • U nas też lunęło + burza.

    @AgaMaria my wychodzimy, bo słyszę rano i po południu: "Mama, pa pa, mama pa, pa". To się zbieram zawsze.

    Lubię upały, ale nie lubię tego stanu przed burzą, bo ciężko się oddycha. A jak słońce grzeje równomiernie, to jest dla mnie ok.

  • Hipolit - wszyscy moi chłopcy do 10 lipca wyjeżdżają na obozy. Zostaję z dziewczynkami - będziesz po 10 w Rybniku?

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.