Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

1108109111113114125

Komentarz

  • Ja chciałam przekazać pożegnanie od Olesi - Oleś naprawił jej maszynę do szycia. Żałujcie, że jej nie widzicie - jak małe dziecko z wymarzoną zabawką - śpiewa i mówi do siebie cała rozweselona  :D
  • Moja Gabriela dostała się na studia do Wrocławia, na budownictwo. Właśnie jedzie złożyć papiery na uczelnię :)



    Gratulacje!
  • Wrócilismy znad morza. Pogoda w kratkę, ale plażowanie było codziennie. Przywieźlismy kotka, jako pamiatkę... Nie wiemy, jak kot to przeżyje, ale dzieciaki mają radochę...takie przedłużenie wakacji ;)
    A ja studiuję kocie fora....
    :-B
  • kota znad morza, jak się u mnie takie sliczne rude marnują 

    eh balum 










    ;)
  • Heh, nasza tyż ryżo.... ;)
  • jestem zadowolona, bo intensywny dzień miałam... i badania dobrze poszły...i prawie już małą pracę mam i synek do nieustannego tatatata dodał dziś wieeele razy mamamama- muszę częściej z domu wychodzić;)
  • Cało i zdrowo przejechaliśmy dziś paręset kilometrów
    Młody wrócił cały i zdrowy :)
  • jestem zadowolona, bo intensywny dzień miałam... i badania dobrze poszły...i prawie już małą pracę mam i synek do nieustannego tatatata dodał dziś wieeele razy mamamama- muszę częściej z domu wychodzić;)
    Dzis maz sie uparl, ze pierwsze slowonaszego niemowlaka to bedzie "tata" i probowal uczyc :))
  • Zadowolona, mimo kolejnego dnia z pobudką synowską o 6 rano (warto dodać, że zasypia o 22). Mąż mnie postawił do pionu, żeby olała, że On zaczął dużo mniej spać, a cieszyła się, ze wstaje radosny, pełen energii i żebym się nie nakręcała tą 6 rano, bo tylko synowi humor psuje. 


    No to odpuściłam byłam i się pięknie bawi, a ja mogę trochę odsapnąć i posiedzieć (o ile można posiedzieć na zbitym zadzie). Heh

    I zadowolona jestem.

  • Jestem zadowolona, bo jest ciemno, chłodno, słowem- raj dla sapiącej ciężarnej ;)
  • Syn przestał goraczkowac, tylko kaszle trochę,daje mu dalej nasza miksture czosnkowa i syrop z cebuli więc mam nadzieje,ze na weekend bedzie już zdrowy. No i nie pada ;-)
  • jestem zadowolona, bo intensywny dzień miałam... i badania dobrze poszły...i prawie już małą pracę mam i synek do nieustannego tatatata dodał dziś wieeele razy mamamama- muszę częściej z domu wychodzić;)
    Dzis maz sie uparl, ze pierwsze slowonaszego niemowlaka to bedzie "tata" i probowal uczyc :))
     Oj to może być na odwrót. ja właśnie trenowałam mama i Misiek powiedział jako pierwsze baba a potem to już tylko tatataattat przez chyba pół roku
  • Mąż już w drodze do nas :) Co prawda tylko do niedzieli, ale zawsze...

    :) :) :)
  • Barbasia a gdzie ty przebywasz? że tak zapytam bez pardonu :)

  • z mężem znowu po kilku dniach niewidzenia
  • Spakowałam nas :)
    zrobiłam ciasto na jutrzejszą kawę z Sylwunią :)
    jedziemy jutro na wakacje
    posprzątałam wreszcie mieszkanie

    Jestem zadowolona :)

  • zrobiłam ciasto na jutrzejszą kawę z Sylwunią :)

    fajnie :) 
    czyli ja już nie muszę piec :D

    jestem zadowolona :)
  • Kurcze...
    Ja też ciasto zrobiłam... Struclę wg przepisu ProMamy z porzeczkami. Kto przyjedzie jutro na kawę??? :D
  • Barbasia a gdzie ty przebywasz? że tak zapytam bez pardonu :)

    U Babci :-) Jak wrócisz to siebie to daj znać.
  • Olesia No po prostu ślina mi cieknie...Jak ja tęsknię za porzeczkami!!!
  • Pax - jesteśmy umówione! Tylko daj znać dzień wcześniej i zrobię! :)
  • Będziemy w kontakcie;-)Moze tym skusze mojego męża by zboczyc z trasy na Tczew;-)))))
  • Barbasia a gdzie ty przebywasz? że tak zapytam bez pardonu :)

    U Babci :-) Jak wrócisz to siebie to daj znać.
    Będziemy jutro przez J. przejeżdżać - pomachamy Ci:)

  • zrobiłam ciasto na jutrzejszą kawę z Sylwunią :)

    fajnie :) 
    czyli ja już nie muszę piec :D

    jestem zadowolona :)
    nie musisz :)
    chyba że wolisz pieczone ciasto, bo ja dziś nie piekłam tylko robiłam :)
  • Moj synek umie wymruczeć pierwsze dwa wersy "aaa, aaa, były sobie kotki dwa" całkiem czysto. Jest nadzieja, że nie odziedziczył słuchu  muzycznego po ojcu, a raczej ziejącej dziury, którą mój mąż ma w mózgu w obszarze odpowiedzialnym za tenże. :D
  • A ja jestem cały tydzień w super humorze;Po pierwsze mam 2 tygodnie urlopu w tym jeden z moim mężusiem-więcej go nie ma niż jest,pomalowaliśmy kuchnię,zrobiłam 40 słoików kompotu z wiśni i 20 dżemów wiśniowych i gdy już padałam na twarz upiekłam biszkopta z galaretka szybko tężejącą.A jutro jade z moim Kaziusiem w trasę zagraniczną (do Niemiec) no i najważniejsze moja córcia Dorotka została dziś panią mgr
    :))
  • Fajny był dziś dzień. A teraz siedzimy i przy użyciu googli usiłujemy przetłumaczyć napis na piwie słowackim. Wyszło nam, że nagrodą w konkursie jest "kołysanie lochy".

    Po czym okazało się, że tłumacz rozpoznał podany tekst jako czeski i dlatego tak wyszło. Po słowacku chodziło o hamak :D
  • Czy roczne dziecko może zawołać na nocnik? Pokazała, że chce, poczekała, aż ją rozbiorę i posadzę, nasikała momentalnie i postanowiła wstać.

    Przypadek? Czy mam łapać okazję i uczyć wołania, bo jest szansa, że kuma?
  • Dorotak, przyślij trochę kumania do mojego!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.