Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

1111112114116117125

Komentarz

  • Gość w dom, piwo do lodówki.
    :)
    Ja też się bardzo cieszę.
  • Piwo , powiadasz ...
  • Trza korzystać z chwilowego nie-bycia-w-ciąży. Podpowiem, że lubię niepasteryzowane.

    Ale choćby był tylko wystudzony wrzątek, to i tak przyjadę.
  • Gabriela wczoraj dostała piękny bukiet róż i ...pierścionek zaręczynowy.
  • Ho ho hoooooo! 
    image
  • edytowano września 2012
    Ho ho hoooooo! 
    image
    Nooo, sie porobiło ! :P
  • No wiesz? I z czego się cieszysz? Dziewczyna ambicji nie ma, niechby się jeszcze wyszalała, miała z czego wybrać, a nie tak za pierwszego z brzegu. I co, będzie siedzieć i dzieci rodzić...



    To nie ja, to moja teściowa.
    :)
    Dobrze, że Ty się cieszysz.
  • Gratulacje!!! :)
  • edytowano września 2012
    Celinko-ja się domyślam o co młodym chodzi ;) a właściwie domyślam się o co chodzi D.

  • Mam w końcu tyle szaf, ile było nam potrzebne i porządek w szafach :D
  • edytowano września 2012
    super :)

    edit. odnośnie zaręczyn Gabrieli :)
  • Złapała mnie dzisiaj wena na szycie. Załatałam dziury w 2 parach spodni, trzecie skróciłam i na dokładkę uszyłam 2 worki do kapci  :)
    Może i do mnie dotrze, bo sporo rzeczy czeka, tylko pozszywałam rozdarte worki! 3!
  • edytowano września 2012
    Właśnie wróciłam z badania na które wysłała mnie lekarka. Do bardzo chamskiego lekarza, ponoć najlepszego na Śląsku specjalisty. Taki ekskluzywny gabinet zajmujący się przepisywaniem tabletek antykoncepcyjnych, sztuczną inseminacją oraz prenatalnym usg. Chciałam odegrać się za bliską mi osobę, której chore dziecko zmarło tuż przed porodem - a którą bardzo źle w tymże gabinecie traktowano (historia bliźniaczo podobna do tej Mony). Zrobiłam się na bóstwo, by obalić stereotyp o wielodzietnych zabiedzonych matkach. Założyłam najlepsza kieckę i biżuterię. Paznokcie pomalowałam na czerwono. No, zrobiłam wrażenie  w poczekalni - biedne pielęgniarki zacukały się, gdy wpisywały w kartotece liczbę ciąż i dzieci. Nie tego się spodziewały w takim miejscu. Lekarz też się przestraszył. Był baaaardzo grzeczny. Na koniec tylko wyjąkał, że właśnie wielodzietnym rodzinom powinno pomagać państwo. Na to ja, że bez pomocy się obejdziemy - podobnie jak większość znajomych rodzin wielodzietnych. Wystarczyłoby, by nikt nam nie przeszkadzał. I dobrze.
  • @Monira - za znasz płeć dziecka ? Bo nie wiem , jakie ubranka Ci zostawić
    ;)
  • Brawo Monira! =D>
    Dobra robota!
  • Teraz mi tylko napiszcie, jak to cholerstwo zmyć.
  • Już dawno znam. Rodzę parami. Teraz znów czas chłopców. Czyli muszę nastawić się na poród gdzieś trzy tygodnie po terminie.

    Helenka, gdy się dowiedziała bardzo płakała - chciała mieć siostrzyczkę. Jeszcze nie traci nadziei, bo przecież dziewczynki też mają krótkie włoski po urodzeniu:)
  • Super , chłopięcych teraz mam więcej ).
  • A macie wybrane imię ?
    P.S. Franek mi do Waszego zestawu pasuje ).
  • Staś zawsze wybiera. Dowiaduję się po wszystkim.
  • Tzn. rodzisz dziecko , a Staś mówi : oto urodził się np. Jan ?
  • Jestem zadowolona, bo była dziś u mnie fryzjerka i moje odrosty zniknęły. Mania się przyglądała z zaciekawieniem, więc może za kilka lat będę miała pasemka za free ;)
  • Dojechaliśmy cało do domu, uff sporo ponad 1200 km z małymi przerwami ( kawka, obiadek + załatwianie sprawy "właściwej" ) tyleee  godz w samochodzie , brrrr :) boli mnie :siedzenie" ;)
  • Ojejuju - gratulacje! My mamy chyba tyle samo skarpet, ale niestety bez pary...
    Dobrze, że w wątku rękodzielniczym pojawiły się te zające, chyba produkcję rozpocznę.
    k.
  • Monira, już Cię widzę w tym gabinecie. I szczęki pań też.
    Ech.

    Ojejuju - szacun. Nasz Klub Samotnej skarpety w jednej z szaf rozrasta się imponująco. Rzekłabym, że się mnożą jak króliki. A jeszcze nic im nie doszyłam...
  • CELINKO GRATULUJĘ, ALE SIE CISZĘ BARDZO BARDZO, POGRATULUJ ODE MNIE GABRYSI!!

    MONIRA, a która to ciąża, że się pan dr tak dziwił i położna, tak z ciekawości pytam??

  • ja tak po kawałku, bom nieprzytomna po nocy.

    Celinko - gratulacje! :)
    Monira - akcja pierwsza klasa! Ciekawe, jak długo będą "trawić" Twą wizytę.
    k.
  • Dziewiąta - czworo dzieci pochowaliśmy. To dużo na standardy TEJ przychodni.
  • Aga--p, Monirze nie wypada pisać, ale ona jest śliczna, i to nie na zasadzie "dobrze wygląda jak na tyle dzieci", tylko po prostu obiektywnie niezwykle ładna.
    Więc panie w przychodni musiały być wstrząśnięte.
  • Dziękuję Monira za odpowiedź i cieszę się, że tak reklamujesz wielodzietnośc, ja tez próbuje tak na swoje siły i moje możliwośći....:):)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.