Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

1113114116118119125

Komentarz

  • @Kowalka robi bardzo dobrą pizze, więc pewnie teraz nie odgoni się nie tylko od moich dzieci, które chcą więcej takich wycieczek, ale też od mojego męża, któremu pizza bardzo smakowała (dostał ją na wynos - taka dobra kobieta).
    Jestem zadowolona bo:
    - odgruzowałam mieszkanie powakacyjnie,
    - u Kowalki odpoczęłam, było miło i smacznie i poznałam jej siostrę,
    - Wojtek miał wolną niedzielę, byliśmy całą rodzinką na mszy trydenckiej, a po niej ze znajomymi tradsami w kawiarni, i było bardzo miło i marzę żeby było tak częściej.

  • Mamy pomalowany 1 pokój.

    Starszaki biegną radośnie do nowej szkoły a maluchy do przedszkola.

    Bułeczki grahamki wyszły rewelacyjne. Ja nie byłam pewna czy są dobre, ale dzieciaki stwierdziły, że jeszcze tak dobrych nie jadły. Tacie zostawiły 1 na dziś do pracy.

    Byliśmy wczoraj w lesie. Znalazłam 2 kurki.

    Wreszcie skompletowałam bliźniakom wyprawkę do przedszkola.  Rano jeszcze mnie przepytały czy dałam im stroje do ćwiczen

     

     

     

  • Dostaliśmy właśnie nowy zestaw rachunków za prąd. Za wrzesień mamy do zapłacenia.. niecałe 26 zł :))
    Jadwigo, pod namiotem całe lato mieszkaliście? :)
  • Mam nadzieję na takie tzn. niższe rachunki, gdy zmienimy bojler elektryczny na taki podłączony do kotła CO, ale to najwcześniej za rok...
  • O, właśnie temat prąd. Od początku sierpnia zamiast bojlera mamy w końcu wodę ciepłą z sieci. Jutro odczyt, ale skoro wezmą pod uwagę ostatnie półrocze, to chyba rachunki będą wysokie, zwłaszcza, że często działaliśmy na dwa komputery. Też mam nadzieję, że w końcu kiedyś też będzie faza niższych rachunków.
  • Jestem zadowolona, bo:
    Marysia po robieniu balangi w nocy teraz ładnie śpi(yes yes yes)
    tak mi posmakowała w niedzielę zupa dyniowa, że właśnie wyprodukowałam więcej.
    ot:zupę można zawekować w słoiki, prawda?
  • Kajtek, jak Marysia - ładnie śpi.
    Wirus powodujący "gorączkę brzuszków" ustępuje, choć starsi chłopcy jeszcze w domu.
    Kolejny kilogram ubył.
    Ogólnie dobrze jest!
  • Jestem zadowolona, bo po półtora dnia przestała mnie ćmić głowa i ufam, że w końcu coś porobię z pracą.
  • Udało mi się być dziś kilka godzin za miastem, widzieć jesień, posiedzieć ze znajomymi przy ognisku.
  • Jestem zadowolona, bo w koncu u nas wygląda słonko zza chmur, wieje przyjemny wietrzyk, pracuję

    Małżowi nieźle poszedł wczoraj test z angielskiego, który im zrobili w firmie

  • U nas 20 stopni, cieplutko, zrzuciliśmy kurtki i w pełnym słońcu na spacer :D.

  • Tak, piękny, słoneczny dzień. 
    Maluchy ćwiczą spanie synchroniczne, czego chcieć więcej? :D
  • Na dworzu ciepło, bardzo ciepło, a w pokoju, w którym pracuję zimnica...pokój od północno-wschodniej strony, dresy, bluzy, ciepłe skarpety...i ~O) gorąca herbatka

    KS - "spanie synchroniczne" ładne

    MonikoN - miłego spaceru bez kurtek!

  • Aga my już po spacerze/obiedzie/ ja po drzemce :D, a J. nadal śpi. Poprzestawiał się, wstaje skoro świt, chodzi spać późno za to w dzień po 3 godziny, a wczoraj nawet 4 pociągnął, ale Go nie budzę, bo wstaje jak "zbite jajo" jak ma wymuszoną pobudkę, więc wolę się przemęczyć te kilka dni.
  • Jasne, niech śpi :O)

    możesz a tym czasie sprzątać

    ;)

    albo leniuchować albo orgować

    :)]

    Pozdrawiam Cię też ze słonecznej (zabrzmiało jak ze słonecznej Italii) Łodzi

    Machnęłam kolejne pół strony i jestem zadowolona z tego powodu, bo samo się napisało bez większego trudu

    :-))
  • Acha, z tym prądem...rachunki przyszły jeszcze wysokie. Jakieś 2 miesiące temu zamienili nam bojler elektryczny na wodę z sieci, a rachunki obliczają na podstawie prognoz. Więc "będę zadowolona z powodu rachunków za prąd" chyba za pół roku

    jak doczekam, to się ucieszę

    ;)
  • AgaMaria

     

    nie sprzątam ;) :P

     

    pracuję nad swoim drugim językiem obcym.

  • Cieplutko


    A  jutro ....

    Ma być jeszcze cieplej
    :D
  • A ja smarkam i kaszlę - ale już mi mija
    ;)
  • bo ty złośliwie mieszkasz w tych najcieplejszych rejonach :D a ja kicham. mogę może być zadowolona, że nie kaszlę.
    Ja kicham i łamie mnie w kościach :D
  • No, muszę to napisać: syn zrobił sałatkę na kolacje. 
    Naprawdę dobrą. :)
    A wiecie z czego???






    Z zupek chińskich...! 
    :D :D :D
    Powaga!

  • edytowano października 2012
    Serio, z zupek chińskich jako jeden ze składników.
    Nie wierzyłm, że to dobre będzie - a jest. :D
    Natępnym razem trzeba zamiennik wymyślić. :D
  • Przepis dawaj, na pewno zastąpimy zupkę chińską jakąś zdrową zupką chińską własnej roboty, najlepiej z kaszy jaglanej, ale poza tym jesteśmy żywo zainteresowani urozmaiceniem i naszych kolacji :D
  • Przepis w odpowiednim wątku. :)
  • Wstępnie zarezerwowałam wakacje we Włoszech na przyszły rok
    :)

    Teraz czekam na maila z potwierdzeniem.
  • Studenci sympatyczni

  • Zrobiliśmy z mężem kilkanaście słoików przecierów z dyni i jabłka lub dyni i ziemniaczka (ekologicznego) dla Maluszka, który wiosną będzie próbował tych pyszności. Jutro ciąg dalszy dyniowych szaleństw. Pokochałam dynię! I kocham mojego Męża! :-))
  • No, muszę to napisać: syn zrobił sałatkę na kolacje. 
    Naprawdę dobrą. :)
    A wiecie z czego???


    Z zupek chińskich...! 
    :D :D :D
    Powaga!

    He...he...he...
    U nas na kolację też sałatka...








































    Z zupek chińskich.
    :D :D :D
  • Ale akcja... :D


    Głosujemy, głosujemy...! Nie ociągać się proszę...!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.