Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

1114115117119120125

Komentarz

  • No głosujemy, głosujemy widzę, że można kilka razy głosować w jednym dniu  :D
  • 3x w jednym dniu do 15 listopada.

    Za to wojna na komentarze poprawiła mi skutecznie humor:D
  • Tylko koniecznie sprawdźcie - DS5 ale UG a nie PG:D
  • http://sopot.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1578485,wybieramy-najlepszy-akademik-w-trojmiescie-wez-udzial-w-glosowaniu-ug-dom-studencki-nr-5-gdansk-ul-polanki-64,galeria,3667051,id,t,tm,zid.html?ocena=1&klucz=3f0d734ff01f1c9aec48f2778457c24a

    bardzo proszę o głosy na UG DS 5:D

    liczymy na te piłkarzyki:D
    a sobie podbiję... spadliśmy...

    @Jadwiga- tak, w DS 5 UG. Teraz nowy, remontowany. Na zdjęciu na tej stronie widać nawet nasze auto-gruchota:D
  • Jestem bardzo zadowolona, bo ściągnęłam radę Jadwigi(w którymś wątku dawno temu była) i ignorowałam swojego storczyka tygodniami,nawet nie sprawdzałam co u niego. I....dwa kikuty łodyżkowe są już ! ha!
    \:D/
    totalna pustynia dobrze mu zrobiła
  • jestem zadowolona bo usg piersi nie wykazało żadnych zmian nieprawidłowych a to co wyczułam to  tylko tzw wyspa tłuszczowa :D
    i dlatego że mąż uspał dzieci i śpią każde w swoim łóżeczku :)
    i dlatego że dziś zostałam "odlistkowana" i mogę w tym wątku wyrazić swoje zadowolenie :D
  • Tak sobie wlasnie myslalam, ze storczyki lubia, jak sie je zostawi w spokoju :P
  • Jestem zadowolona, bo pod kierunkiem Sylwuni udało mi się zrobić pierwszego w życiu kwiatka! I nawet do róży podobny :D a byłam przekonana, że do takich prac mam dwie lewe ręce.
    Do tego spędziłam przemiłe popołudnie u kowalki, dzieci się wybawiły a ja objadłam pysznościami :\">
  • Jestem zadowolona, bo miałam dziś pierwszą jazdę z instr. i było ok, uwierzyłam, że niedługo wsiądę za kółko.
  • jestem zadowolona bo byliśmy z mężem na spotkaniu i w przyszłą sobotę pierwsze spotkanie w kręgu :)
  • Jestem bardzo zadowolona bo pogadałam sobie jedną z forumowiczek :D
    I niedawno z jeszcze jedną .
     A mianowicie z @Iwonaanna i @Monica
    Obie super dziewczyny!
  • Miałam cudowny weekend choć jestem baaardzo zmęczona.Super towarzystwo,piękna pogoda i Paryż:-)
  • AB, cudownie!



  • z dedykacją dla wszystkich orgowych Tatusiów
    ;)
  • Nasz M.był na rozmowie u Księdza ,chce być ministrantem :)
     Od niedzieli zaczyna
    :)
     Powiedział ,że jak urośnie i sięgnie do mikrofonu to może nawet czytać. 
    '@AB-nawet nie wiesz jak się cieszę. 
    Też byłam na wywiadówce u najstarszego i też mogę się tu wpisać.
  • Bardzo niebrawarystycznie ten pan z teledysku tańczy...

    jestem zgorszona :D
  • Mam takie podejrzenie, że on on brawarystycznie nie robi. Zobaczcie ile ma dzieci
    @-)


    =))
  • Oj tam, widać, że raz bliźniaki, więc dwoje za jednym zamachem ;)
    Mnie rozczula, że wszyscy synowie uczesani "na tatusia"
  • to chyba trzecie dziecko im potrójnie wyszło:d

  • wkleiłam wcześniej ten link w wątku dla panów ale nie byli jakoś bardzo zachwyceni ;)
  • Cieszę sie, że mój 13-latek chce i umie coraz ładniej służyć do Mszy św.

    W niedzielę był drugim akolitą  ( na Mszy Wszechczasów)

  • O, ja też jesem zachwycona moim niemowlaczkiem! Taki malutki, pulchniutki, miniaturowe paznokietki a taki spryciul! Już wyszkolił ojca, aby go nosił po domu, pokazywał i opowiadał a gdy na chwilkę przystanie, małe podnosi wielkie larum! No zachwycona jestem i zakochana w tym malutkim człowieku :x  do południa przy mamusi jest oczywiście aniołkiem, wie, że musimy ogarnąć cały dom, zrobić obiad i takie tam:) w ogóle mam fajne dzieci i męża, czas Wielkigo Postu bardzo lubię (choć może to nienajwłaściwsze  określenie ), i jak w tytule wątka- jestem zadowolona!
  • edytowano lutego 2013

    Z mojego syna jestem zadowolona: rano gdy nei bardzo chciało mi się wstawać, a J. był już na "chodzie", przyszedł do mnie z talerzem i łopatką i zrobił mi tort malinowo-truskawkowo-wiśniowy (wiśnie uprzednio wydrylował, bo ma swoją wyimaginowaną drylownicę) z orzechami i jogurtem.

    Mało tego, że zrobił, podkarmiał mnie tym. 

    A potem spotkaliśmy starszego o rok chłopca na placu zabaw i zaczęli się bawić. Na placu stoi drewniany domek podzielony na 4 pomieszczenia. J. zaczął w jednym gotować, w drugim zarządził pokoik, na co kolega, że tam jest łazienka, a dalej sypialnia. 

    Najpierw gotowali :D, potem pod prysznic szli po kolei, a na koniec się pospali, jeden czytał bajeczkę drugiemu, a potem chrapali :D. Spali w osobnych pokojach, J. w sypialni, a kolega w pokoju.

    Wyglądało mi to na zabawę w tatusia i syneczka, mój młodszy syn był ojcem w tej zabawie :D. A uśmiałam się przednio z tego.

    Zadowolona jestem, bo uspokoiło mnie to dosyć, widzę, ze Jaś nauczył się już bawić z innymi dziećmi bez zabierania rzeczy, bez szarpania, zgodnie i ze śmiechem. Ufffffffffffffff

    Mogę sobie spokojnie w sierpniu rodzić :D.

  • Jeżdzę coraz więcej samochodem i coraz fajniej mi z tym- a przez 1 lat myślałam , że przez pomyłkę to prawko dostałam !
  • edytowano marca 2013
    @Lila, jestem ogromnie zadowolona, bo właśnie wypatrzyłam, że nasze córki spotykają się (wirtualnie) w półfinale (moją co prawda wpisali w złą kategorię).
    No to do zobaczenia na wiosnę, mam nadzieję :)
  • Wznowilam dzis dawna znajomosc z Polka po dwoch latach przerwy. Obie przez te dwa lata urodzilysmy drugie dziecko, oboje naszych pierworodnych ma takie same problemy, zapisalysmy dzieci na ten sam kurs tanca. Bylysmy dzis razem na placu zabaw, poniej w kawiarni, ale wciaz nie moglysmy sie nagadac, wiec w koncu na kolacje (juz z moim meze, ktory z pracy zdazyl wrocic) poszlismy jeszcze do niej. Mysle, ze to poczatek wspanialej przyjazni :)
  • nakupiłam dziś nasion i taką paletę do siania,jutro kolejny odcinek serialu pt. do roboty, wiosna idzie ;)
  • Znalazłam taki artykuł
    http://gosc.pl/doc/1440820.Jak-one-spiewaja
    podoba mi się, fajny pomysł na prezent dla kogoś też, a jeszcze się wspiera siostry karmelitanki.
    Może sobie sprawię na Wielkanoc..........
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.