Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

1116117119121122125

Komentarz

  • Jak to miło mieć dwoje dzieci, zwłaszcza jak jedno śpi (zasypiając spokojnie w ramionach matki) a drugie rozkosznie kopie w brzuchu
    ahhhhh
    chwilo trwaj :)
  • Od siódmego sierpnia nikt nie był zadowolony?
  • Tydzień w Gorcach, basen, ogród, ładne widoki.
  • ja, ja jestem!
  • ja, ja jestem!
    Bogu dzięki!
  • Deszcz pada.
  • My pojutrze wypad na Suwalszczyznę robimy:-))
  • ja jestem zadowolona z jednej rzeczy...kiedy ja jeszcze sobie dziś przysypiałam z maluchami moje starszaki poszły na Msze Św. i były u spowiedzi, same z siebie...
  • Jeden zadowolona, bo znalazła się po dwóch miesiącach legitymacja szkolna i karta rodzinna córki (a już myślałam, że będzie trzeba wyrabiać na nowo.
  • Berenika, pocieszyłaś mnie.
  • Odpoczywam sobie i jestem zadowolona, ot, po prostu. W sumie to mogę, nie?  ;;)
  • Znów upolowałam kilka pasujących mebelków i znów przestawiam i rozpierducha zupełna - tak jak lubię!  :bz
  • To ponownie zadowolona ja :D

    Zrobiłam przed chwilą mleko ryżowe i wypili cały dzbanek "mleka czekoladowego" - pyszne mamusiu, ty to bardzo nas kochasz, takie dobre rzeczy nam szykujesz - najstarszy chwalił :D
  • Co to znaczy "mleko ryżowe"?
  • Niebawem będziemy się odrobaczać, a w tym czasie należy wykluczyć z diety mleko, moje dzieci są przyzwyczajone do kakao rano, więc testuję zamienniki mleka - roślinne. Ryżowe zrobić prosto:
    Mleko ryżowe:
    1 szklanka ugotowanego ryżu
    3 szklanki wody,
    Połączyć wodę z ryżem, można opcjonalnie dosłodzić, następnie zmiksować na jednolitą masę i przecedzić lub odcisnąć przez gazę.
  • Dawno mnie tu nie było, nie? ;)

    Tanio kilka aukcji wygrałam, naprawdę tanio i jestem zadowolona. :)
  • Jestem zadowolona bo pierwszy raz ugotowałam jaglankę z warzywami, na razie jakoś super nam nie smakowała ale to moze kwestia przyzwyczajenia.
  • Jestem zadowolona że znalazłam forum wielodzietni.org ,a co!
    :)
  • Znów jestem zadowolona. Po prostu się układa. Powoli, do przodu. Dużo ciężkiej pracy, zmęczenie... i w końcu widać efekty!:D
  • Dorotak, nawet nie wiesz, jak się cieszę czytając takie słowa pisane przez Ciebie!

    Brawo dla Was

    =D>
  • Dorotak. jak ja lubie dobre wiesci!
    Niezmiennie kibicuje :)
  • Dziś na mszy św.w sanktuarium bł. Jana Pawła II mocno starsi państwo świętowali 60. rocznicę ślubu. W otoczeniu dzieci i wnuków. Imponujące.
  • No po prostu muszę bo szczęście mnie rozpiera,otóż moja Niemowlaska ma zdrowe serduszko a straszono nas wadą!!! Tak bardzo,bardzo się cieszę!
    :)
  • Udało sie ,zmieniamy szkoły .......oczywiście  jeżeli w ogóle można będzie pójść szkoły...ale o tym pomyśle jutro :)
    ciesze sie! 
    kontynuujemy wakacje :)
    No to dobrze, po wieściach w tv zastanawiam się jak dajecie radę.
  • Doszła nowa spacerówka :) Ale się cieszę  :bz
  • Przesypiam drugi dzien z rzedu :) Wstaje na posilki, troche pogadam, poprzytulam i dalej w kimono. Ale luz!
    Jutro puszczam meza na pol dnia do pracy (ma urodziny, wiec laskawie pozwolilam mu realizowac swoje hobby), pozniej weekend :D
    A! Koncze dzis robic ciasto dla meza - karmelowe brownie z orzeszkami ziemnymi. Mam nadzieje, ze cos zostanie, bo to najlepsze ciasto jakie znam. Mniam.
  • @Maciejka

    dawaj przepis :D
    JAk już będę mogła coś bardziej ogarniać kuchennie, to czuję że mi się przyda :D
  • Maciejka, podziękuję Ci, a żeby było tematycznie:
    jestem zadowolona z przepisu na ciasto czekoladowe zamieszczonego niegdyś  przez Maciejkę na niniejszym forum. Z forum też jestem zadowolona, a co!
    Chodzi mi o ciasto z dodatkiem truskawek, dobre jest też ze śliwkami (acz ciut mniej).

  • Prosze bardzo, ostrzegam jednak, ze mocno uzalezniajace ;)

    http://www.kwestiasmaku.com/desery/brownie/karmelowe_brownie/przepis.html
    Ty, ty, ty... 8-X ZUA kobieta z Ciebie!!! ja się ledwo uwolniłam (no, dzieki ciąży bo mi się nie chce słodkiego) od tego Twojego ciasta czekoladowego z cukru, masła, czekolady i orzechów... rozlazło się po znajomych, z Lilami (co nie, @Lila ???) żeśmy je na półsurowo z foremki wyjadali... ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.