Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

1119121123124125

Komentarz

  • Woda w rzece i w kanale opada :)
  • hehe, moj ulubiony watek:-D tak bardzo na ogolnej:-D

    o, lody, dobry pomysl, moze dzis popelnie:-D
  • To super, że ta woda opada...ufffff
  • Byłam dziś z mężem w kinie,z przyjaciółją się spotkałam,radość!
  • Jestem zadowolona, bo udało mi się dzisiaj zaliczyć trzech lekarzy ;-)  laryngolog, alergolog, badanie słuchu i badania krwi ;-) 
  • Ogórki wsiane kilka dni temu już wylazły, jupi!
    Jestem zadowolona z pogody, z tego,że mam dom i działkę i mogę się tą pogodą nacieszyć. Zaraz idę na siestę na taras,leżak już czeka
    =D>
  • Jestem zadowolona, bo wróciła ładna pogoda.
    Bo mąż powiedział,że lampy, które zamówiłam na taras BARDZO  mu się podobają, a on jest naprawdę wybredny i krytyczny. W sobotę zawiesił i z tegom też zadowolona :D
  • Lila, fajna energia w Twoim wpisie! Super pomysły!
  • edytowano lipca 2014
    jejku ale się ciesze
  • Jestem zadowolona bo są wakacje,bo jest lato i piękna pogoda,i kwitną nasturcje,i las zielony i szumiący pachnie i nie muszę się spieszyć ani trochę.
    :)
  • ja cały czas w biegu ,ale dobry duch spełnił coś o czym kiedyś przez chwilkę marzyłam ale doszłam do wniosku ze nie ma sensu a tu bach i mam ;;sokowirówkę czy jak to sie nazywa wychodzi taki mus z owoców córa ma mówi ze smakuje jak lody takie owocowe i deskę do prasowania i słoiki z dżemem
  • A ja jestem zadowolona,bo rodzice dziś wpadają,pewnie na dwa dni,pomogą przy M.
  • Jestem zadowolona na teraz ale trochę obawiam się przyszłości tzn. modlę się o dobre decyzje dla nas.
  • Ja się cieszę bo dzieci od 2 tyg zdrowi;-)   po 7 miesiącach choróbsk     (odpukać)  


    Cieszę się..że mamy bezchmurne niebo, gorąco......i rekolekcje się zbiliżają. 

    Cieszę się, że jest spokojnie w naszym codziennym życiu 
  • ale to nasze nowe mieszkanie jest fajne. Normalnie rewelacyjnie się w nim czujemy i mimo że nie wszystko jest jeszcze urządzone to czuję się jakbyśmy tu mieszkali od zawsze.
  • Wyrwałam się z domu ze szwagierką i jej mężem i tak odpoczęłam,że łaaa. Najpierw obiad, później lody nad jeziorem. Cu-do-wnie. Bogu dzięki za pomocnych dziadków.
  • a mówiłam już, jakiego mam WSPANIAŁEGO MĘŻA? 
  • edytowano lipca 2014
    A mnie cieszy lato. To znaczy męczy upał, jak wszystkich, ale tłumaczę sobie, żeby się cieszyć, bo to taki krótki czas. Jeszcze może z półtora miesiąca chodzenia w lekkich strojach, sandałkach itp.
    Przecież nawet we wrześniu, gdy dzień gorący, to poranek i wieczór już nie...
    A zatem jestem zadowolona, że jest lato i można iść w kapeluszu na targ tzn. po łódzku iść na ryneczek.

  • ech,kolejny dzień wakacjowania. Kupiłam sobie strój kąpielowy i dziś mam plan zaliczyć kąpiel...
  • agnieszkamama, cieszę się, że tak wypoczywasz! Super!
  • Ja też,ciężko mi było ostatnio.
  • edytowano lipca 2014
    AgaMaria, taka sama mysl dzis mialam. Lubie jak jest goraco, ale nie lubie w upale biegac za Piotrkiem.

    A On do grona zwiewaczy sie zalicza.

    Ale ta mysl, ze za 1,5 miesiaca bedzie chlodniej postawila mnie do pionu. I bede biegac za Nim nawet i w upale.


    A wiec zadowolona jestem z lata, ze sliwek, z kalarepek, z calego letniego dobrodziejstwa.

    Z syna starszego jestem zadowolona i to bardzo. Madry, kochany i rozsadny maly chlopczyk.
  • gdzie ten upał no gdzie???

    może 3 dni w czerwcu byly gorące a reszta ciepła ale do upału dalekoo
  • Chyba u Ciebie.
    U nas jest od kilku dni ponad 30 stopni.

    A poprzedni tydzien spedzilismy na DS i tam tez ponad 30 stopni prawie ze codziennie.

    musisz uJa pojezdzic troche po PL, to upalu zaznasz. I koniecznie po wiekszych miastach: Wawa, Krk, Lodz, Wrocek, to sie dziewczyno szybko zagrzejesz ;).
  • w Tarnowie byłam :P ponoć najcieplejsze miasto w Polsce i kiszka, zimno było  i padało :P
  • Hehehe, duzo miast w Pl ma taka opinie.
    Wieksze bierz miasta niz Tarnow i konieczne na spacer w sloncu w samo poludnie ;).
  • edytowano lipca 2014
    @Lila, chwal ty się jak cośfajnego we Wrocku się dzieje. Daleko, ale nie nieprzejezdzalnie.
  • I nie będę się wyrażać co. Bo musiałabym użyć słów określanych jako nieparlamentarne. Choć w świetle afery taśmowej nazewnictwo to przestaje być prawodlowe. Ale obiecuję poprawę
  • U nas też upał. Idę do kościoła po południu i na samą myśl jest mi gorąco
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.