Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

1117118120122123125

Komentarz

  • Ha! WIEDZIALAM, ze Cie ten przepis tu sciagnie!
    Probuj, probuj, juz nigdy nie zrobisz innego ciasta....
  • Ja się nie odważę. NIGDY!
  • To karmelowe też jest w porcji na jedną osobę pewnie, co? Jak tamto czekoladowe, tfu tfu, zgiń przepadnij!
  • @Kerima niestety juz przepadlas. Juz znasz droge do nirvany...
    To nie Ty wybierasz ciasto, to ciasto wybralo Ciebie!
  • E tam...
    Ja od trzech tygodni robię co drugi dzień domowe wafelki. Znikają w tempie światła. :D
  • Boję się, że to jest prosta droga do urodzenia 6-kilogramowego dziecka.
  • To karmelowe też jest w porcji na jedną osobę pewnie, co? Jak tamto czekoladowe, tfu tfu, zgiń przepadnij!

    Powiem tak: robie to ciasto na jutro na ok 8 osob i mam nadzieje dostac jakis niedojedzony ochlap. To ciasto jest jednak bardziej tresciwe, zjedzenie dwoch malych kawaleczkow naprawde jest juz wyczynem.
  • To ciasto skojarzyło mi się z innym, który robiłam na wiosnę:

    http://www.mojewypieki.com/przepis/tort-dwa-michaly

    Było niesamowite!

  • tse, tse, gotowe!
    Brownie wyszlo mi troche plaskie, wiec balam sie przekrawac i upieklam po prostu drugie, te dwa placki przelozylam kremem:

  • Mniammmmm! 8->
  • edytowano sierpnia 2013
    Weźcie to stąd!!!!!!!

















    :((
  • Pora się chyba przenieść gdzieś indziej ze słodkościami. Niektórzy stają się niezadowoleni, a w tym miejscu nie wypada...
  • Obalam ten mit. Mozna miec 5 kg dzidziu bez brownie ;)
  • Jestem zadowolona bo już wrzesień się zaczął,byliśmy po południu na wycieczce w lesie-już pachnie jesienią...będę zbierała z dziećmi kasztany i kolorowe liście.Jestem zadowolona bo dziś był dobry dzień.
  • Można mieć 5 kilo albo 25 kilo nadwagi i bez brownie, i bez dzidzia
  • Jestem bardzo zadowolona, bo byłam na pierwszej adoracji dla kobiet u sióstr, czekam na więcej.
  • Jestem zadowolona bardzo.
    Moja Niemowlaska dziś skończyła 4 miesiące,jest piękna i kochana.
    Jestem zadowolona że mam swoją rodzinę.

    No dobra,jestem bardzo szczęśliwa.
    :x :)
  • Jestem bardzo zadowolona, bo miałam fajny poranek, załatwiłam dużo spraw i Marysia mimo paskudnej pogody wytrwale siedziała w wózku i foteliku! Dostałam cebulki od Jadwigi
    :x
    kupiłam sobie buty i kilka drobiazgów do domu, które bardzo cieszą, wysłałam paczki do @Rosea i @Bea i zahaczyłam o aptekę. Full wypas :) i jest dopiero 12.30 !!! Panie Boże, dzięki !
  • Wrocilam od ginekolozki. Widzialam 4 cm dzidziola, ktore pomachalo mi lapka :) Bardzo sie wzruszylam.
    No i doktor super - nie przeszkadza jej, ze karmie piersia w ciazy, ze nie chce jesc kwasu foliowego i innych, ze nie robimy roznych badan. Pelen luz i zrozumienie.
  • Jestem zadowolona z porozumienia z mężem.  :D
  • Ja też zadowolona :)

    Wreszcie wskoczyłam na stepper! Dla mnie to duże osiągnięcie.. ;)

    Jestem takim leniem jeśli chodzi o sport, choć pragnienia duże mam ale się przemóc nigdy nie mogę.

    I znalazłam książkę Pani Łyżeczki Gdy dom jest światem.. Zaczynamy się pakować powoli, mąż pakował książki i wpadła mi w ręce.

    I czytam od wczoraj i na zmianę wzruszam się i śmieję :)

     

    Gdzie się podziewa @PaniŁyżeczka?

  • Fajnie, że wątek wypłynął.
    Ja jestem zadowolona z odwilży,widać już trawę i czuję zapach wiosny w powietrzu
    :)
    Poza tym w piątek byłam na szkoleniu zawodowym i było ciekawie plus dostalismy dużo darmowych materiałów-świetnych !!!!
  • A ja jestem zadowolona z pierwszego śniegu w tym roku :D
    jest go całe 5 cm ale dzieciom wystarczyło do śniegowych szaleństw, a mama się wygrzała w pięknym słońcu :)
  • edytowano lutego 2014
    .
  • wiosnę mamy od miesiąca :)

    a poważnie to już taki mokry i wiosenny ten śnieg
    cieszę się z takiej łagodnej zimy

    tylko nart trochę żal
  • edytowano lutego 2014
    Jestem zadowolona, bo starszy nie przyniósł mi wczoraj wstydu na Mszy Św. Poszliśmy do dzieci pod balaski, grzecznie siedział na klęczniku przodem do ludzi oczywiście lub klęczał pół Eucharystii też przodem do ludzi ( ale to sie chyba kiedyś zmieni) i ani słowa , ani kroku, normalnie jak nie moje chłopię. Ojcze nasz mówił i bił się w piersi moja ina. duma rozpiera


    ha.. został Aniołem modlitwy...może dlatego spokojniejszy niż dotychczas
  • Zrobiłam właśnie lody AniD przypomniane ostatnio przez Katarzynę, cudo!!!
  • Mieliśmy dziś fajny rodzinny dzień,byliśmy na obiedzie, zdążyliśmy popracować,załatwić swoje sprawy,mąż skosił kawał działki i nawet we dwoje film wieczorem obejrzeliśmy. Uwielbiam takie dni, Panie Boże-dzięki !!!
    :x
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.