Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

18788909293125

Komentarz

  • Kasiu,

    błogosławieństwa Bożego, 100 lat!
  • [cite] Emilia_K:[/cite]Asiu, a jak się czujesz?
    Dzisiaj wyjątkowo dobrze, dziękuję.
    Poza tym mam dzisiaj bardzo dobry dzień, wszystko bardzo dobrze się układa.
    Bez najmniejszego problemu załatwiłam ED Małgosi - dyrektor bardzo miły, u ginekologa też ok.
    I tylko cały czas powtarzam - Jasiu, jeszcze nie dziś, poczekaj jeszcze tydzień.
    Straszna panikara ze mnie :sad:
  • No to ja się pochwalę ,że Pan Bóg podarował nam trzeciego syna ( według usg :wink: )
  • https://lh3.googleusercontent.com/-KF9dSjMMvGI/Ty9-MV4KlsI/AAAAAAAA-wE/McNOrclNuTI/s800/P2057248.JPG

    To kadra juniorek w biegach narciarskich. Następczynie Justyny Kowalczyk.
  • Hejka,
    Jestem zadowolona, bo u nas dziś świeci słoneczko, choć mróz :cool:
    I zadowolonam, bo spotkałam rodzinę Ilonki i Adama - jeśli wejdą na orga i przeczytają, to będą wiedzieli, o co chodzi :cool:
  • Jestem zadowolona bo po prawie 2 tyg.bez pralki udało się kupić części i pasują i pralka działa. {Teraz jakiś miesiąc i wyjdę z praniem na czysto}:bigsmile:
  • Ja jestem zadowolona, bo byłam na spotkaniu wielodzietnych!
    I poznałam TYYYYYYLE osób :cool:
  • Super :bigsmile: Barbasiu, a które dziewczę Ty? Czy brunetka szczupła z niebieską chustką, czy dziewczyna zamyślona w czerwonym golfie i brązowym swetrze? Czy inna osoba? Bo próbuję Was identyfikować na zdjęciach? :cool:
  • W czerwonym golfie i brązowym swetrze to ja :smile:
  • Jestem zadowolona bo bylam na zakupach z corka i udalo mi sie kupic jej super fajne buty na wyprzedazy:)No i przy okazji w polskim sklepie nakupowalam swojskich roznosci i tez duuzy schab i szynke i bede jutro piec- bedzie super do chlebusia :)))
    No i mam pokoj serca- moja szefowa wczoraj prawie sie poplakala, pytala czy naprawde chce odejsc z pracy,proponowala bym kilka godzin przy jednej pacjentce- bo ona sie bardzo ze mna zwiazala. Ale nie zostane... No i moja szefowa powiedziala,ze jeszcze nigdy nikt takiego ladnego wypowiedzenia jej nie napisal,ze mam do niej prywatnie wpadac na kawe bo mnie bardzo polubila i zawsze mogla na mnie liczyc. Wiecie- mile to i sie wzruszylam:) No i w poniedzialek bede tej mojej ulubionej pacjentce musiala powiedziec,ze odchodze...ale... bede ja odwiedzac.Ona taka bardzo wierzaca i fajna,zawsze mnie na koniec kropila woda swiecona;) No i dawala wiele rad- typu- pamietaj,warto miec wiecej dzieci(ma 91 lat) -ja mam tylko czworke i zaluje teraz. I rady tez takie- wiesz- mezczyzna potrzebuje seksu:) Wiesz co mam na mysli- zawsze musisz miec ladnie zrobione wlosy i szminke w torebce;)
    No i jestem zadowolona bo jutro nie musze gotowac obiadu:) Idziemuy na urodzinowy obiad:)))
  • Jestem zadowolona bo syn przyniósł oceny na półrocze, ma same 5 i 4.
  • [cite] Barbasia:[/cite]W czerwonym golfie i brązowym swetrze to ja :smile:

    a jam się zastanawiała, kto to :bigsmile:
  • :bigsmile:
  • http://m.onet.pl/_m/3425c559912208f37f474fe5ab1dc4fa,12,1.jpg

    Zazdroszczę wam rodzinnych spotkań. Ja mogę śledzić poczynania mojej rodzinki w necie, ale mam bratanków. Juniorzy kategorii E. To są 11, 12 letnie smyki.:bigsmile:
  • [cite] Pax:[/cite]Jestem zadowolona bo bylam na zakupach z corka i udalo mi sie kupic jej super fajne buty na wyprzedazy:)No i przy okazji w polskim sklepie nakupowalam swojskich roznosci i tez duuzy schab i szynke i bede jutro piec- bedzie super do chlebusia :)))
    No i mam pokoj serca- moja szefowa wczoraj prawie sie poplakala, pytala czy naprawde chce odejsc z pracy,proponowala bym kilka godzin przy jednej pacjentce- bo ona sie bardzo ze mna zwiazala. Ale nie zostane... No i moja szefowa powiedziala,ze jeszcze nigdy nikt takiego ladnego wypowiedzenia jej nie napisal,ze mam do niej prywatnie wpadac na kawe bo mnie bardzo polubila i zawsze mogla na mnie liczyc. Wiecie- mile to i sie wzruszylam:) No i w poniedzialek bede tej mojej ulubionej pacjentce musiala powiedziec,ze odchodze...ale... bede ja odwiedzac.Ona taka bardzo wierzaca i fajna,zawsze mnie na koniec kropila woda swiecona;) No i dawala wiele rad- typu- pamietaj,warto miec wiecej dzieci(ma 91 lat) -ja mam tylko czworke i zaluje teraz. I rady tez takie- wiesz- mezczyzna potrzebuje seksu:) Wiesz co mam na mysli- zawsze musisz miec ladnie zrobione wlosy i szminke w torebce;)
    No i jestem zadowolona bo jutro nie musze gotowac obiadu:) Idziemuy na urodzinowy obiad:)))

    NOSZ KURDE MUSZE SIĘ NAD TYMI RADAMI ZASTANOWIĆ...

    WŁASNIE OSTATNIO STWIERDZIŁAM, ŻE ZA MAŁO DBAM O SIEBIE W DOMU I POWINNAM SIĘ TAK SZYKOWAĆ NA WYJŚCI....

    A JA JESTEM ZADOWOLONA BO W KOŃCU UDAŁO MI SIĘ OFIAROWAĆ ODPUST ZUPEŁNY ZA DUSZE SĄSIADKI KT??RA MI SIĘ ŚNIŁA I PROSIŁĄ O MODLITWE:):)

    sorki za duże litery
  • [cite] Anna78:[/cite]http://m.onet.pl/_m/3425c559912208f37f474fe5ab1dc4fa,12,1.jpg

    Zazdroszczę wam rodzinnych spotkań. Ja mogę śledzić poczynania mojej rodzinki w necie, ale mam bratanków. Juniorzy kategorii E. To są 11, 12 letnie smyki.:bigsmile:

    Podziwiam i nieco zazdroszczę.
  • Jestem bardzo , ale to bardzo zadowolona - bo odwiedziła mnie Marcelina z mężem i dziećmi. Bardzo fajnie było , zaliczyliśmy nawet nocne Polaków rozmowy :wink:

    I dostałam od Sylwunii ubranka dla Marcinka. :bigsmile:

    I w ogóle lubię to forum :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Nasz Syn-gimnazjalista został wytypowany do zawodów wojewódzkich w biegach.Zostały badania,wizyta u lekarza od sportowców.W powiecie ma 1sze miejsce,ciekawe jak tam pobiegnie.
  • Brawo dla wszystkich sportowców. Moniko73 też lubię to forum. Widzę, że nawet przyjaciele i koleżanki z realu są o nie trochę zazdrośni...
    też nie chcę ich zaniedbywać...

    Ale i mnie cieszą kontakty tutaj. Biorę od Was sporo pozytywnej energii, w większości od osób młodszych, dzieciatych :bigsmile:
  • Aga jak Ty coś napiszesz:)
  • Bridget, a Twój syn to po prostu biega - nie na nartach?
  • O to samo chciałam spytać:wink:Bridget to Biegówki?
  • Umie świetnie na nartach ale na kaszubskich górkach.A przygotowuje się na takie biegi na nogach.
  • Gratulacje i powodzenia :bigsmile:
  • Jasne, niech biega i zwycięża!
    Na zdrowie :cool:

    a tereny macie marzenie :thumbup:
  • A ja sie cieszę, ze wrócilismy bez odmrożeń z narciarskich szaleństw! I poznalismy uJę z Mężem i śliczniusią Milenką! Tym to dobrze...góry mają na wyciągnięcie ręki...:gq:
  • a ja sie ciesze.... troche materialistycznie.... dostalam prezent na walentynki od meza... a On nie jest taki obchodzacy-rozne-okazje-prezentowo, wiec sie ciesze... no i to sa ksiazki nigelli.... dwie... prawie kazdy przepis ma w skladzie cos na co robie :shocked: takie oczy, ale i tak fajnie..
    i przyszedl poczta wozek, ktory kupilismy na allegro i mi sie podoba.. :)

    i bylam z Mala na sankach... i sie zmeczylam strasznie a teraz ona spi, a ja przygotowuje rogaliki na jutro..

    i generalnie jestem zadowolona tylko.... niepotrzebnie weszlam dzis na wage :/:cool:
  • gratulacje
    =D>
  • Dziś jestem zadowolona,bo:
    - miałam dziś ciśnienie ok, a kilka dni temu u lekarza wysokie i kazali mi kontrolować
    - w naszej aptece mój lek też ze zniżką sprzedają
    - pierwszy raz w życiu zrobiłam jajka po benedyktyńsku i nie musiałam ich wyrzucać
    :))
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.