Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

18889919394125

Komentarz

  • Gratulacje , Agnieszko, dla córki:)
  • edytowano lutego 2012
    a ja też się cieszę, bo - pierwszy raz od zdania prawa jazdy...pojechałam ... sama... autem ... do preyboyów.. wróciłam .. a była ohydna deszczowa pogoda.. i od wczoraj.. sama ... odwożę dzieci do szkoły.. i ... sama..na zaaakuupyyyyy jadę i nie muszę już kartek mężowi pisać!!!!

  • a ja też się cieszę, bo - pierwszy raz od zdania prawa jazdy...pojechałam ... sama... autem ... do preyboyów.. wróciłam .. a była ochydna deszczowa pogoda.. i od wczoraj.. sama ... odwożę dzieci do szkoły.. i ... sama..na zaaakuupyyyyy jadę i nie muszę już kartek mężowi pisać!!!!

    Super!!!! Ja też się musze odważyc, bo prawko jest i...nic. Zainspirowałaś mnie
    :>
  • Barbasia dasz radę, co prawda zanim ruszę słyszę bardziej łomotanie serca niż silnik a jak już stanę to mi się ręce trzęsą, a jakby mnie ktoś zapytał jaką trasą jechałam to nie wiem ale co tam
    ;)
  • Barbasia dasz radę, co prawda zanim ruszę słyszę bardziej łomotanie serca niż silnik a jak już stanę to mi się ręce trzęsą, a jakby mnie ktoś zapytał jaką trasą jechałam to nie wiem ale co tam
    ;)
    Jak to dobrze się dowiedzieć, że nie tylko ja tak mam.
    ;)

    Mam nadzieję, że po weekendzie będę się mogła też dopisać do tego wątku, jako zadowolona (w tyg Mąż późno wraca, a auto mamy jedno).
  • Jestem zadowolona, bo przed chwilą widziałam przez okno sójkę z pięknym upierzeniem :-B
  • Mam za sobą pierwszy dzień w nowej pracy i wyobraźcie sobie, że pracuję z panią, która ma 7 dzieci
    :)
  • Kasiu, bo pewnie wymodlona praca na Wielodzietnych ;)
  • Bym podziękowała, ale opcja dziękowania gdzieś mi zniknęła
    ;)
  • Jestem zadowolona, bo prace w naszym domku posuwają się do przodu znowu. Jest nadzieja, że kiedyś się wprowadzimy
    [-O<
  • Byłam dzisiaj przed maszą u spowiedzi i tak od serca sobie z księdzem pogadałam i wyrzuciłam z siebie wiele niepokojów duchowych. Jak mi teraz dobrze )). 
  • moja najmłodsza (19 miesięcy) od kilku dni nie korzysta z pieluch
    :) zuch dziewczyna
    :x
  • Masz tupet, juka:)
  • jstem zadowolona bo posiałam dziś dużo nasionek,mam nadzieję,że wyrosną z nich sadzonki..........
  • Uwielbiam ten wątek. :-h
  • Masz tupet, juka:)
    bo nie widzisz kryzysu:)


  • Dziewczyny ja widzę kryzys w Kościele z córki mojej klasy (4
    klasa). Dzieci nie chodzą do kościoła cała klasa była u komunii. Mówią
    oficjalnie, że nie mają czasu. Szczycą się tym ze nie chodzą do kościoła. Nie
    wszyscy różne parafie. Z koleżanek z klasy tylko 2 chodzą a w tej parafii jest
    ich 6. Jeden chłopiec wypisany już z religii. Na drodze krzyżowej tylko moja
    sama, pierwsze piątki miesiąca ona sama. Cieszę się, że z klasy mojego syna
    chodzi parę osób, 1 chłopiec jest ministrantem w przyszłą sobotę mój 10 latek,
    też zgłasza się na ministranta. Spotykają się na pierwszych piątkach miesiąca.
    On z przyjemnością idzie do kościoła.

    <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /> 



  • Masz tupet, juka:)
    bo nie widzisz kryzysu:)
    a ja już myślałam, że ten tupet juki, objawia się tym, że poszła na Drogę Krzyżową  z 20-tką ministrantów. #:-S



  • Cieszę się przeogromnie,po pierwsze mam Pan wlał w moje serce nadzieje!
    Po drugie z Siostra się zobaczę !
    Po trzecie chyba Auto będzie naprawione !
    Bóg jest wielki,Bóg jest miłosierny i jest Bogiem cuda czyniącym !!!
    Chwała Panu !!!
  • Jestem zadowolona, bo świeci dziś słońce i jest troszkę weselej,
    no i udało mi się zebrać, p[rzezwyciężyć lenistwo i pójść na gorzkie żale.
    ^:)^
  • A dziś jestem zadowolona, bo udało się pomyślnie załatwić pewną sprawę papierkową( z ZUSem związaną, brrrrrr)
    \:D/
  • edytowano lutego 2012
    Cieszę się przeogromnie,po pierwsze mam Pan wlał w moje serce nadzieje!
    Po drugie z Siostra się zobaczę !
    Po trzecie chyba Auto będzie naprawione !
    Bóg jest wielki,Bóg jest miłosierny i jest Bogiem cuda czyniącym !!!
    Chwała Panu !!!

    Zobaczę się z siostrą, udało się pożyczyć auto na wyjazd i mamy za co pojechać!!!
    CHWAŁA PANU!!!
    K
  • Jejku jak dziś jest pięknie na polu:) Aż chce się żyć
  • no!

    i u fryzjera byłam image
  • na polu, czyli na dworze po polsku???
    ;)
  • no bo my z dworu na pole wychodzimy a wy z pola na dwór idziecie
    :D
    BTW jadę dziś z zakupów i czytam w autobusie: 29 lutego 2012, środa, kierunek Złocień, 20: 15, imieniny Romana i Dobrosiodła...
  • edytowano marca 2012

    Ja też z tych co na dwór chodzą a mąż chodzi na pole, więc mamy o co się spierać.   :-h :-h

     

  • mezaliazns??? :D

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.