Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

18687899192125

Komentarz

  • spotkałam się z Balumkami, jestem szczęśliwa, że trafiłam na taką fajną rodzinkę, nadajemy na tych samych falach i dzięki Bogu dziadkowie sie super spisali i przypilnowali pozostałą dwójkę, obyło się bez guzów i radykalnych zmian w domu.
  • A ja za 2 tygodnie idę na studniówkę :bo:
  • łał :) myślałam, że pracujesz w podstawówce :shocked:
  • Na studniówkę to idzie moja córka już w tą sobotę :bigsmile: i mężuś... jako opiekun :cool:
  • mala sie przestawila na wczesniejsze spanie.. co sprawia, ze bywam troche niewyspana (wczoraj egzaminowalam dzieci, a wstalam o 5.30 zamiast zwyklej 8.30-9.))ale i tak jestem szczesliwsza niz jak chodzila spac prawie rowno z nami... poza tym zrobilam pranie i pare innych rzeczy... jestem zadowolona. :)
  • Nika6+2 dopiero zauważyłam mówiąc o cyklach( takie moje skróty), myślałam o zajęciach, które u nas odbywają się w 3 etapach, na podstawie książek Adele Faber.
    1. Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły.
    2. Rodzeństwo bez rywalizacji,
    3. Nastolatki.
    Ja dopiero po tych 2.:wink:

    Znalazłam twój wątek żylaki, jak się czujesz po tych operacjach. 11 lat temu miałam na 1 nogę teraz znów mi lekarz zaleca, na 2 nogi niestety już.
  • Wiecie co? Lubie moja prace jednak :bigsmile:
    Przyszlam dzis po pracy po prawie 6 tygodniach nieobecnosci (najpierw 2 tygodnie szkolen, pozniej 2 tygodnie urlopu, przyszlam na 1 dzien, zostalam tydzien w domu, drugi tydzien wzielam chorobowe)..... szef do mnie: mozesz na chwile do mnie (a juz dzis rano w ogole balam sie isc do pracy, zawsze tak mam jak dluzej mnie nie ma)?. No to ide do niego, a on: jak sie czujesz, czy wszystko ok, i w ogole, jak tylko masz gorszy dzien, to zostan w domu, nie przejmuj sie, wiem jak to jest w ciazy (ma 3 dzieci) itp :shocked: Za dwa tygodnie mamy workshop w gorach (2 dni w hotelu), jak chce - mam jechac, jak stwirdze, ze to zbyt meczace dla mnie, nie ma sprawy, moge zostac w domu :shocked::shocked:
    Obchodza sie ze mna jak z jajkiem, wszyscy super mili i wyrozumiali, az chce sie pracowac :bigsmile:
  • Maciejko, ekstra :bigsmile:. Rozumiem to - też tak mam. Jak mnie ktoś traktuje po ludzku, to od razu chce się pracować :cool:
    Super, że są takie miejsca pracy i tacy szefowie.
    Pomódl sie za niego +
  • Jestem zadowolona. Napisałam gdzieś ze stronę tekstu. Po obiedzie zamierzam kontynuować. :cool: Mąż uczy się. :bigsmile: Pralka pierze. Nie musimy nigdzie wyłazić. Za kwadrans podgrzeję zupę. Mamy obiadek na dzisiaj :cool:. A teraz zmierzam do Koronki w intencji Małgorzaty32.
    I świeci słonko za oknem :tongue::bigsmile:
  • Jestem zadowolona,bo wieczorem idę na adorację i nie będzie wcale zimno, bo to w domu zakonnym, więc :cheer:
  • [cite] AgaMaria:[/cite]Pralka pierze.

    O jakby to się u mnie zadziało, to bym była zadowolona. :wink:

    A na serio, to jest bardzo bardzo zadowolona od środy.
    Wiedziałam, że mój Gin to złoty człowiek. Oto i nasza konwersacja, podreślam cała wizyta trwała 10 minut, czekałam na nią godzinę, jechałam na nią w dwie strony 3 godziny przez to że mróz i korki, ale to nic, bo właśnie, o to to jest dowodem, że warto było:

    1. Czy ma Pan coś przeciwko SN po CC?
    Gin : "Nie, dlaczego, można bez problemu rodzić SN po CC".
    2. Wie Pan, bo my chcemy mieć dużo dzieci.
    Gin: "Daj Wam Panie Boże!"
    3. A ta kuracja to na ile dni?
    Gin: "Na 10".
    4. My się o dziecko staramy.
    Gin: "A to skrócę Ci do 5 dni" :bigsmile:
  • Moniko,

    dzis 'zdrowaśka' za Twojego lekarza :smile: Ujął mnie :cool:
  • A ja jestem bardzo zadowolona , ponieważ dzisiaj odwiedziła mnie Kinga z rodziną :bigsmile:Było bardzo miło , chociaż , jak zwykle w takch okolicznościach , brakowało dostatecznej ilości czasu na rozmowę :wink:
  • Umowialam sie dzis z kolezanka ze studiow, ze przyjedzie do mnie i omowimy wstepnie Plan Opieki Na Czas Rodzenia :wink: (ma sie synem zajac). Otwieram drzwi, a tam, oprocz niej jeszcze druga kolezanka, ktora taz z nami studiowala! Nie widzialam jej ponad rok, pojechala do NY robic MBA i miala wrocic dopiero w maju, ale jakos szybciej studiowala (to typ geniusza :wink:) i juz jest gotowa. Ale niespodzianka!!!! Przywiozla mi kawe z Kolumbii i opowiesci z Wielkiego Swiata :cool: Super widziec, jak ludzie, z ktorymi siedzalo sie gdzies po nocach w bibliotece i uczylo do egzaminow tak pieknie rozwineli swoje talenty, maja tysiac pomyslow, planow. Och, moja mala Poli :bigsmile:
  • Zadowolona jestem bo,
































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































    Obie 40tki (mężuśka i moja)za nami.Czyli 80lat razem mamy



    :bigsmile:
  • O takiej długiej 40 to się nie spodziewałam:wink:
    Ja od wczoraj fruwam, bo moja bratanica zajęła 2 miejsce w mistrzostwach Polski w biegach narciarskich. To dzieciak jeszcze w tej grupie wiekowej. Bardzo mi dobrze, że ona się cieszy tym bardziej, że w czasie wakacji napatrzyłam się na jej kontuzję kolana. :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • jestem człek zadowolony bo:
    -mam cudną rodzinkę i baaaaaardzo ich kocham, coraz bardziej!!!
    -moje leczenie przynosi efekty i teraz potrzeba mi juz tylko cierpliwości :)
    -ostatnie spotkanie kręgu DK było pozytywnym zaskoczeniem no i może jeszcze tam zostaniemy dłużej
    -polepszyły mi się relacje z moją mamą
    -dostałam podwyżkę
    -samochód nawet mi odpala przy tych mrozach, a ja sama już wiem jak go odpalic z kabli, no i w ogóle mechanika samochodowa zaczyna mnie pociagać
    -wpadliśmy wczoraj z mezem na pomysł własnego biznesu, który ma realną szansę wypalić
    :di::di::di:

    @Bridget - to najlepszego, "staruszki":ad:
  • Bardzo się cieszę , że na forum wrócili Tomasz i Reakcjonista :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Bridget! Aleś weża długiego wcisnęła! Juz myslalam ciągnąc suwak, ze to mi sie śni... :tongue:
  • Rosea, ekstra :cool: Fajnie się czyta takie wieści od Ciebie :bigsmile:
    Bridget z małżonkiem - cudnie!!! Wielu, wielu dobrych lat razem :cool:
    Anna78 ekstra z tymi nartami


    Jam zadowolona, bo zdobyłam dziś skierowanie do alergologa na NFZ :cool:
    Ciekawe, na kiedy mnie zapiszą? :shocked:

    Napiszę...
  • I Pioszo też , oczywiście ! Kiedy pisałam , nie zauważyłam , że Pioszo też tu jest :bigsmile:
  • A już zupełnie strasznie się cieszę , że jak właśnie zauważyłam , na forum jest Monira :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • A ja bardzo się cieszę bo w końcu udało mi się spotkać w realu z kimś z forum :cheer::cheer::cheer:
    Mam nadzieję, że Emiia_K nie będzie miała mi za złe jak się pochwalę:wink:
    Jak to fajnie spędzić popołudnie z takim wyjątkowym i miłym człowiekiem
  • Nie będzie miała za złe :smile:
    Ja już się chwaliłam w wątku "wielodzietni w realu".
  • :bigsmile:
  • Asiu, a jak się czujesz?
  • Rany, chyba będę miała pracę, co prawda na zastępstwo i tylko do końca sierpnia, ale i tak się bardzo cieszę, 100% pewności nie mam, ale szanse są duże, cv już dawno wysyłałam (na początku grudnia), wczoraj miałam zaproszenie na rozmowę, dzis rozmowę a najlepsze jest to, że dzisiaj są moje urodziny :bigsmile:
    I tak się jak to ja dołowałam, jakie będe miała beznadziejne urodziny, bez męża, bez pracy, o ciąży nie wspominając, a tu jaki prezent urodzinowy z góry dostałam :bigsmile::bigsmile:
  • Kasia_M, wszystkiego dobrego! I super, że jest praca.
  • Kasiu, cieszę się!!! :bigsmile:
  • Melduję wizytę do alergologa (dziś się zapisałam) mam na 25 kwietnia jeden z najwcześniejszych terminów ha ha
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.