Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

1106107109111112116

Komentarz

  • Haku,powodzenia
    @};-
  • @Haku, ale wyspałaś się przynajmniej.
  • Słońca życzę,
    Patrzę, jak młodzież wybiera się na szkolny autobus i już mnie zęby bolą, od zaciskania, aby nie zbesztać.
    Cierpliwości życzę też.
  • Kawusia z mleczkiem
    bułeczka z masłem i powidłami śliwkowo-malinowymi
    prasówka zrobiona
    czas na pracę

    miłego dnia kobietki
  • edytowano października 2013

    Też wszystkim dobrego, błogosławionego dnia!

    Zasiadłam do kompa przy wtórze pił i młotów. U nas w bloku naprawa dachów, instalacja nowej blachy - w sumie dobrze. Jakieś szerszenie zostały pozbawione mieszkań przy okazji.

    Maile zawodowe, teraz org, a zmierzam do przygotowania zajęć - młodzież akademicka teraz wymagająca...

    Liście kolorowe, za oknem. Kawa może będzie.

     

  • u mnie ranek był ciężkawy. Córka wstała w okropnym humorze, wszystko było na nie: nie takie ubranie, nie taka kanapka, nie takie cukierki do przedszkola (dziś ma urodziny). Boję się ze coś ją bierze, bo u niej choroba zwykle zaczyna się od marudzenia, a jutro czeka nas pilny wyjazd:(
    Potem latałam za prezentem i butami - czy wszystkie buty muszą mieć teraz jakieś ozdóbki, klamry, zamki, metalowe badziewia? Szukam zwykłych, czarnych botków i za nic nie mogę na takie trafić.
    Na koniec musiałam się wybrać jeszcze z futrzakami do weterynarza. Boli mnie głowa, muszę zrobić obiad, pojechać po małą do przedszkola, przygotować małe świętowanie urodzinowe i przyszkowac nas na jutrzejszy wyjazd.
  • kitek u mnie podobnie, córcia tez fochy robiła a to nie ten sweterek bo niebieski do czarnego nie pasuje, a już najgorzej syn, miał przygotowac coś małego dla pani z okacji dnai nauczyciela i zrobił z modeliny ślimaka, tyle ze mu nie zdążyłam powiedziec ze bedzie twardy po wypiekaniu i rano foch on takie nie weźmie i serio nie wzioł nic;( nic pani nie dasz? nie bo pani na nas krzyczy, dlacezgo i kiedy, a nie wiem o co to poszło itp.
  • Witajcie Drodzy w niedzielę! My dziś trzymamy dziecko do Chrztu!!!!

    Błogosławionej niedzieli dla wszystkich

    Kolory cudne za oknem

    Pogoda troszkę wilgotna, ból trochę przewędrował po mnie po obudzeniu, ale za to lepiej się oddycha jak nie jest tak sucho

    Acha, i ma być ciepło w miarę w PL Centralnej, Południowej i Wschodniej

  • Witam! Milej niedzieli! Ja po wczorajszej cudownej spowiedzi i wieczornym rozancu czuje, ze mam dzis sile na wszystko. Nie moge doczekac sie Mszy Sw. Poki co slonce za oknem. Zaraz maz przywiezie buleczki i zjemy cudowne, rodzinne sniadanie. Pozniej spacer i zrobie pyszne mielone z buraczkami. Zapowiada sie cudowna niedziela!
  • edytowano października 2013
    oto pochmurny poniedziałek, a ja   miałam urodzinki, w niedziele roczek, wybieram się na zakupy, znowu przypaliłam garnek jak gotowałam makaron i muszę dokupić większe:)
  • oj, @kropka, ja też mam coś z tymi gaenkami, znaczy z przypalaniem ostatnio:) zaczyna mi brakować pomału:)
    Na zachodzie poranek piękny- słońce, rosa, kolorowe liście- piękna złota jesień, wybiorę się dziś z dzidzią na dłuuugi spacer, może odzyska apetyt.
    Bożego dnia wszystkim i najlepsze życzenia dla Nauczycieli- dużo sił i radości. Niech wam Bóg błogosławi
    @};-
  • Hej poranek się ewidentnie kończy. U nas jesień w pełni, żółcą się liście, wieje

    Dobrze się czuję, przeziębienie mija, dużo planów, zadań, ale i dużo Pokoju

    Dobrego dnia i popołudnia Wszystkim!

  • Jak to dobrze po porannej bieganinie móc w końcu przysiąść na chwilę i delektować się kubkiem kawy...

    Pozdrawiam Wszystkich!
  • A u nas ferie i ja dopiero wstałam:-) Poranna bieganina zaraz sie zacznie, ale ja musze najpierw dopic kawe i doczytac forum wielodzietni.org:-) Milego dnia!
  • Maz zrobil sniadanie, a ja kawe:) I nawet udalo sie nam je w spokoju zjesc ( a jestem pod telefonem, ale na razie spokoj) DObrze mi, ale zaraz sobie pojde popracowac nieco. Dobrego dnia Wszystkim:)
  • Witajcie. Rano się obudziłam jakaś kiepska, zawroty głowy itp, dobrze, że m. w domu, to małej pieluchę zmienił. Teraz już lepiej, całe popołudnie pracuję, obym dała radę....Mam nadzieję, że to nie jakieś paskudztwo żołądkowe
    8-X
    Dobrego dnia!
  • u mnie dziś koszmarny ból gardła, zawalone zatoki, ból głowy, katar... ledwo żyję:( Córka też siedzi w domu, bo dochodzi do siebie po chorobie i jest już tym mocno znudzona i marudna. Nie wiem jak ja przetrwam ten dzień.
  • Witajcie Drodzy, u nas bardzo ciepło. Już po przedpołudniowej bieganinie po mieście. To koszmar, bo u nas całe centrum rozkopane...
  • Dzień dobry. U nas ciepło, ale szaro. Wybieram się dziś na mały objazd z małą-zakupy, szpital(po wypis), a jak zdążę, to zagniotę ciasto na pierniczki
    B-)
    Nie mogę uwierzyć, że to już koniec października!
  • Nie, ja nie piekłam, to chyba @AB?
  • Hej hej

    Dobrego dnia wszystkim! U nas dziś desc, co ma swoją dobrą stronę, bo powietrze bardziej nawilżone

    O dobry dzień, zgodny z Wolą Bożą

  • Dzień dobry. U nas ładny słoneczny ranek i jakoś tak wstawać łatwiej, bo jasno po tym przestawieniu zegarków. Choć nie powiem, jesień mnie nastraja leniwie i po śniadaniu miło byłoby na chwilę jeszcze poleżeć z książką bądź gazetą pod kocykiem.
    Cieszę się, że ten tydzień taki krótki, a weekend świąteczny, bardzo czekam na piątek, po Wielkanocy chyba moje drugie ulubione święto.
    Dobrego dnia!
  • Dzień dobry,

    jaka pogoda u Was?
  • śliczna:) zawiozłam rano córkę do przedszkola rowerem i jechało się cudnie.
  • Dzień dobry.
    Po szarościach u nas dziś słoneczny poranek, choć ponoć zimno.
    Czekam z niecierpliwością na pierwszy śnieg :D
    A z planów:chyba dziś upiekę pierniczki,bo już długo ciasto leżakuje. Będą zjadliwe na Święta chyba...............?
  • no i dla zaspanych
    image
  • u nas od rana piękne słońce, aż się chciało wstawać.
  • Witajcie bardziej południowo, niż porannie. Słoneczko w okna zaświeciło....i pokazało palcem brudne smugi, ciapki i odbicia paluszków. Cóż było robić, chce się mieć słońce w domu, to trzeba go wpuścić, więc od rana pucuję te brudne szyby. I starym zwyczajem w przerwie zaglądam na forum. Miłego dnia wszystkim, ktokolwiek tu zajrzy.
  • Miłego dnia Wszystkim
    U nad dziś rano trochę sie zabielilo, na chwile obecna śniegu już nie ma, słońca tez :( i jest dość wietrznie
  • Dzień dobry! JAkoś znowu wstać nie mogłam,szczęśliwie M. jeszcze po pobudce o 6.30 na chwilę przysnęła ze mną....
    Miałam rano ją zabrać na misyjną Mszę, ale sama jednak wieczorem pojadę, bez mocy jestem.
    Piję kawę i słucham tego
    :x

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.